ASUS ROG CROSSHAIR VIII HERO AMD X570, DDR4, AM4 Ryzen, SATA6Gb/s, M2, USB3.1 ATX Anakart

Büyütmek için resme tıklayınız


Yazılım geliştirme işiyle uğraşan birisi olduğumdan PCIe 4.0 destekli bir anakart ihtiyacım doğdu ve tercihimi Asus ROG... devamı
4073,69TL

KDV ve kargo dahil detay

Özel
Fiyat
Kargo
bizden
Hızlı
gönderi
%100
güvenilir
Paylaşmaya değer mi?

Gönderi Zamanı

10:30'a kadar sipariş vermeniz ve ödemesini tamamlamanız durumunda ürün bugün kargolanacaktır. Ancak ürün depomuzda olmadığı için nadiren de olsa, tedarik sürecinde bir iş günü gecikme yaşanabilir. Bu durumda tarafınıza bilgi verilecektir. Gönderi zamanı hakkında daha fazla bilgi edinin

Garanti Bilgileri

Ürün 3 yıl garantilidir.

ROG CROSSHAIR VIII HERO
PCIe 4.0, entegre 2,5 Gbps LAN, USB 3.2, SATA, M.2, ASUS NODE ve Aura Sync RGB aydınlatma özelliklerine sahip AMD X570 ATX oyuncu anakartı
- AMD AM4 soket: 2. ve 3. Nesil  AMD Ryzen™ işlemcilere hazır. İki adede kadar M.2 sürücü, USB 3.2 Gen2 ve AMD StoreMI desteğiyle maksimum bağlantı seçeneği ve hız.
- Kapsamlı termal tasarım: Aktif PCH soğutma bloğu, M.2 alüminyum soğutma bloğu ve ROG Cooling Zone.
- Yüksek performanslı ağ bağlantısı: Entegre 2,5 Gbps Ethernet ve Gigabit Ethernet. Her biri ASUS LANGuard korumasına ve GameFirst V yazılım desteğine sahip.
- 5-Yönlü Optimizasyon: Bilgisayarınız için özel olarak belirlenmiş hız aşırtma ve soğutma profilleriyle sistem genelinde otomatik ayar imkanı.
- Kendi Sistemini Kurmak İsteyenlere Yönelik Tasarım: Maksimum dayanıklılık için önceden monte edilmiş giriş çıkış kalkanı, ASUS SafeSlot, BIOS flashback ve üst düzey bileşenler.
- Benzersiz kişiselleştirme olanakları: RBG başlıkları ve Gen.2 adreslenebilir başlıklarla birlikte ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma.
- Endüstri lideri ROG ses özellikleri: Kulaklıklar ve egzotik hoparlörlerde yüksek kaliteli ses oluşturmak için ROG SupremeFX S1220 ile ESS® ES9023P bir araya getirildi.
Product Image

Teknik Özelliklere Genel Bakış

Ezber Bozan Güç Tasarımı
Çok çekirdekli işlemcilerin etkileyici işlem gücü, devasa akım değişimlerine anında tepki veren bir güç devresi gerektiriyor. Stratejik olarak eşleştirilen 16 güç aşamasına sahip olan Hero'nun VRM'i tüm çalışma koşullarında her türlü iş yüküne hazır olacak şekilde tasarlandı.
mars
8-PIN PROCOOL II GÜÇ BAĞLANTILARI
ProCool II bağlantıları EPS 12V güç hatlarına sıkı ve güvenilir bağlantı sağlıyor.
POWIRSTAGE® MOSFET'LER
VRM, her biri 60 amper kapasiteli 16 adet IR3555 PowIRstage'den oluşur.
MICROFINE ALAŞIM BOBİNLER
Her bir PowIRstage'e 45 amper kapasiteli, yüksek oranda geçirgen alaşım bobinler eşlik ediyor.
10K JAPON ÜRETİMİ SİYAH METAL KAPASİTÖRLER
Yüksek çalışma sıcaklıklarına binlerce saat dayanabilen katı polimer kapasitörler giriş ve çıkış filtrelemesi yapıyor.

Güç Mimarisi
Geleneksel anakart tasarımları en uygun geçici tepkiyi sağlayan devre topolojilerini uygulamadan bileşen özelliklerine odaklanıyor. Eşleştirilmiş PowIRstage'lerden yararlanarak her fazdaki akımı iki katına çıkaran ve yük değişimlerine hızla müdahale eden Hero, endüstride ezberleri bozuyor.
mars

Kapsamlı Soğutma Alanı
ROG Crosshair VIII Hero; Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma seçeneklerine sahiptir.
mars mars mars mars mars
Birden Fazla Sıcaklık Kaynağı
Her bir başlık, iş yüküne bağlı soğutma için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen üç adet termal sensöre tepki verecek ve bu sensörleri izleyebilecek şekilde ayarlanabilir. Ayarların tümü Fan Xpert 4 veya UEFI ile kolayca yönetilebilir.​
Su pompası+
Yüksek performanslı PWM veya DC su pompalarına 3A'in üzerinde akım sağlayan özel başlık.
4-pin PWM/DC fan
Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.
Akıllı koruma
Özel bir devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.
ROG Su soğutma bölgesi
Su giriş çıkışı ve su akış başlıkları doğrudan AI Suite aracına bilgi gönderir. Bu sayede, soğutucu sıcaklıklarını ve tüm döngünün akış oranını takip edip en iyi soğutma performansını elde edebilirsiniz.

Soğutma Blokları
Soğutma blokları, anakartların en önemli parçaları arasındadır. Kritik bölgelerdeki ısıyı çeken bu parçalar, bileşenlerin fazla ısınarak performanslarının azalmasını önler. VRM, PCH ve M.2 soğutma bloklarına sahip olan ROG Crosshair VIII Hero, sınırları zorladığınızda bile verimli ve kararlı çalışır.
mars
VRM SOĞUTMA BLOĞU
Bir ısı borusuyla soğutma bloğuna bağlanarak yüzey alanını genişletir.
M.2 SOĞUTMA BLOĞU
ROG Crosshair VIII Hero'da SSD'nizi serin tutan bir M.2 soğutma bloğu bulunur. Isıyı M.2 bölgesinden etkin bir şekilde uzaklaştıran anakart, sürücüler ısındığında yaşanabilecek performans düşüşü ihtimalini en aza indirir.
ACTİVE PCH SOĞUTMA BLOĞU
PCIe 4.0 ile iki kat bant genişliği sunan X570 platformu, kendinden önce gelen X470'e göre çok daha yüksek termal performans elde eder. Kendine özel bir fanı bulunan PCH soğutma bloğu, sürekli veri aktarımı olduğunda performansı azaltabilecek sıcaklık etkisini verimli bir şekilde azaltır.

Doğru Voltaj Takibi
Geleneksel anakartlar tek bir noktadan voltaj tespiti yapar. Çok ideal olmayan bu yöntem, işlemciye sağlanan voltaj ile yazılımın gösterdiği voltaj arasında fark olmasına yol açar. Çok yönlü algılama devresine sahip olan Hero, voltaj takibini daha doğru yaparak hız aşırtma ve ayar yapmayı kolaylaştırır.​
mars

CPU Performans Artışı
Akıllı bir dahili mikro kontrolücü olan TurboV İşlem Birimi (TPU), voltaja ince ayar yapma, sistem verilerini izleme ve hız aşırtma değerlerini düzenleme gibi bir dizi sistem ayarı seçeneği sunar.
mars

Çok Yönlü Enerji Verimliliği
Energy Processing Unit (EPU) ile sisteminizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkarın. EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde tasarrufu en üst düzeye çıkarır. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.
mars

Hava veya Sıvı Soğutma için Esnek Kontroller
ROG Maximus XI Hero ile Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz. İster hava ister suyla soğutma yapın Auto-Tuning modu tüm paramatreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır. Tüm fan hızlarını varsayılan en düşük seviyenin de altına taşıyan Aşırı Sessiz modu ise hafif görevlerle ilgilenirken sisteminizin fısıltı düzeyinde ses çıkarmasını sağlar.​
mars

Hassas Dijital Güç Kontrolü
Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.
mars

Turbo App
AMD işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.​
mars

REALTEK 2.5G LAN
ROG Crosshair VIII Hero, yerel ağlar için büyük hız artışı sağlayan en yeni Intel® 2.5G Ethernet teknolojisine sahip. Bu teknoloji sayesinde bilgisayarlar veya ağa bağlı depolama cihazları (NAS) arasında dosya aktarımı büyük ölçüde hızlanıyor. Bu Intel kontrolcüleri, Intel işlemcileri ve yonga setleriyle doğal bir uyum halinde çalışır. Böylece işlemciye ek yük azalır ve olağanüstü düzeyde yüksek TCP ve UDP çıkışı sağlanır. Sonuç olarak oyunlar ve diğer görevler için çok daha fazla güç elde edilir.
INTEL ETHERNET
Intel® Ethernet'e (I211-AT) sahip olan ROG Crosshair VIII Hero, ağınız ile dış dünya arasındaki veri alışverişinin hızlı ve akıcı olmasını sağlıyor. Intel LAN, CPU kullanımını azaltıp TCP ve UDP çıkışını artırarak daha fazla işlem gücü kalmasını sağlıyor.​​
mars

SupremeFX
SupremeFX ses teknolojisiyle sesleri derinlemesine hissedin. S1220 codec'i kullanan SupremeFX entegre ses çözümü, düz bir frekans tepkisi sağlamak ve nötr, detaylı bir ses imzası için geliştirildi. Ses saflığının mükemmel bir şekilde korunması için, ön paneldeki çıkış çift op amplifikatörle çalışıyor. Bu sayede, sanal dünyaların ölçeğini tam olarak yansıtan sesleri kulaklıklarınızdan duyabiliyorsunuz.
mars
mars mars mars mars mars
S1220 CODEC
10 DAC kanalı, eş zamanlı 7.1 kanal oynatma, bağımsız 2.0 kanal, ön paneldeki çıkışlara çoklu stereo yayın
ESS®ES9023P
ESS® Sabre Hi-Fi ES9023P dijital-analog dönüştürücü, ön panelde -94 dB THD sunabilen üst düzey ses netliği için mükemmel bir denge kuruyor.
NİCHİCON BAŞLIKLAR
Japon üretimi yüksek kaliteli bileşenler, inanılmaz derecede net ve gerçekçi, sıcak ve doğal sesler meydana getiriyor.
ALTIN KAPLAMA SES JAKLARI
Güvenli bağlantı sağlamak için oksitlenmeyi önlüyor.
DEĞİŞKEN MOSFET'LER
Eşsiz tasarım sayesinde codec'in özdirenç algılama özelliği ön veya arka kulaklık çıkışlarına aktarılabilir.

SINIRSIZ AKTARIM HIZI
İnanılmaz performans artışı için NVMe SSD RAID desteğine ve 22110'a kadar çift PCIe 4.0 M.2 yuvalarına sahiptir. İki adede kadar PCIe 4.0 depolama cihazıyla bir RAID yapılandırması oluşturun ve 3. Nesil AMD Ryzen platformunda en hızlı veri aktarım hızına ulaşın.
AMD STOREMI
AMD StoreMI teknolojisi, sistem hızını iyileştirip açılış ve yazılım yükleme sürelerini azaltmak için sürücüleri hızlandıran bir yazılımdır. SSD'lerin performansını sabit disklerin uygun maliyeti ve kapasitesiyle bir araya getiren bu teknoloji, sık kullanılan verileri bu iş için özel olarak ayrılan bir SSD depolama alanına aktarır.​
mars

ASUS NODE BAĞLANTI NOKTASI
ASUS'a özgü çift yönlü bir arayüz olan ASUS Node, ASUS anakartların diğer sistem bileşenleriyle iletişim kurmasını sağlayarak sistem toplayanlara bir dizi yeni özellik sunar.​
mars

GAMEFIRST V Ağ Kontrolü
ROG'ye özgü GameFirst V aracı, internet üzerinden daha hızlı ve gecikmesiz oyun oynamak için ağ trafiğini ve bağlantınızı optimize ediyor. Maksimum kararlılık ve minimum parazit için en iyi Wi-Fi kanalını seçin, ağ geçitlerinizi bir araya toplayın ve bant genişliği harcayan uygulamaları görün. Hepsi anında kolayca ayar yapmanızı sağlayan kullanışlı bir arayüzde.
mars

SONIC STUDIO
Sonic Studio, VR başlıkları için HRFT (kafayla ilgili aktarım işlevi*) tabanlı sanal çevresel ses desteği sunuyor. Bu sayede sizi aksiyonun içine daha da fazla çeken sürükleyici bir ses deneyimi meydana geliyor. Kullanımı kolay Sonic Studio arayüzü ayrıca geniş EQ seçenekleri ve tek tıkla yapılan ön ayarlar sunarak kişisel tercihlerinize veya başlığınızın özelliklerine uygun ses ayarları yapmanızı sağlıyor.
SONIC STUDIO LINK
Yeni Sonic Studio Link şimdi tüm ses cihazlarınızda Sonic Studio efektlerini kullanma olanağı sunuyor. Sonic Studio Link düğmesine basın ve tüm ses oynatma cihazlarında efektlerin tadını çıkarın.
mars

Uygulamalara Özel Profiller
Farklı uygulamalara özel ses ayarları atayın. Böylece yaptığınız her şey tam da dinlemek istediğiniz şekilde ayarlanır.
SONIC STUDIO Sanal Mixer
Yayıncıların farklı uygulamalardaki ses giriş ve çıkışlarını birleştirmesine olanak veren bir sanal ses cihazı. Bu sanal cihaz sayesinde yayın yazılımı içinde sesinizi ve oyun içi sesleri bir araya getirebiliyorsunuz. Çeşitli ayar ve takip araçları ise daha üstün dijital kontrol sunuyor.
mars

Oyun Dünyanızı Genişletin
Ekran kartlarından monitörlere, farelerden klavyelere kadar değişen ROG bileşenleriyle kendinizi donatın ve birbirini tamamlayan estetik görünüm, kontrol ve uyumla oyunlarda seviye atlayın. ROG ekosistemi herhangi bir rakip markadan çok daha kapsamlıdır. Sisteminiz genişledikçe daha fazla seçeneğin tadını çıkarabilirsiniz.
mars

ARMOURY CRATE
Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ROG ürünleri üzerinde tek bir noktadan kontrol sunmak için tasarlandı. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Yazılım, sayıları gittikçe artan ROG ürünleri için ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, dizüstü bilgisayar için hız aşrıtma ve fan hızları gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, ROG oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için ROG haberleri de paylaşıyor.
mars mars mars
AURA SYNC CİHAZ YAPILANDIRMA SÜRÜCÜ VE MANUEL İNDİRME
mars mars
OYUNLARDA ÖZEL ANLAR HESAP YÖNETİMİ

RAMCACHE III
RAMCache milisaniyeleri mikrosaniyeler haline getirerek oyun yükleme sürelerini hızlandırıyor. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle tamamen uyumlu olan bu özellikteki benzersiz akıllı teknoloji, bir depolama cihazının tamamını ön belleğe alarak favori oyunların ve uygulamaların olağanüstü hızlarla açılmasını sağlıyor.
mars mars mars
Akıllı Mod
Sistem kaynaklarınızdan en iyi şekilde faydalanmanız için tüm depolama cihazlarınızı otomatik olarak ön belleğe alır.
Gerçek Zamanlı Bilgi
Kullanışlı arayüzde anlık okuma/yazma hızları gibi gerçek zamanlı sürücü bilgileri gösteriliyor.
Durum Kontrolü
Ayrıca ilgili belleklerin durumu da hızla kontrol edilebiliyor.

asus-tr-garanti-logo ASUS Türkiye Garantili Ürün
Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Model ROG CROSSHAIR VIII HERO
PN 90MB1100-M0EAY0
EAN 4718017393751
İşlemci AMD 3. ve 2. Nesil Ryzen™ / 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen™ Radeon™ Vega Grafik Kartlı İşlemciler
*Desteklenen CPU listesi için www.asus.com.tr ziyaret ediniz.
Yonga Seti AMD X570
Bellek 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 MHz Arabelleksiz Bellek
Çift Kanal Bellek Mimarisi
ECC Bellek (ECC modu) desteği CPU'ya göre değişir.
* QVL Listesi için www.asus.com.tr'ı ziyaret ediniz.
Çoklu GPU Desteği NVIDIA® 3-Yönlü SLI™ Teknolojisini Destekler
AMD 3-Yönlü CrossFireX™ Teknolojisini Destekler
2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors
Supports AMD 2-Way CrossFireX™ Technology
Genişletme Yuvaları 3. Nesil AMD Ryzen™ İşlemciler
2 x PCIe 4.0 x16 (x16 veya çiftli x8)
2. Nesil AMD Ryzen™ İşlemciler
2 x PCIe 3.0 x16 (x16 veya çiftli x8)
2. ve 1. Nesil AMD Ryzen™ Radeon™ Vega Grafik Kartlı İşlemciler
1 x PCIe 3.0 x16 (x8 modu)
AMD X570 Yonga seti
1 x PCIe 4.0 x16 ()
1 x PCIe 4.0 x1 ()
Depolama 3. Nesil AMD Ryzen™ İşlemciler :
1 x M.2_1 soket 3, , M Key ile, Tip 2242/2260/2280 (PCIE 4.0 x4 ve SATA modları) depolama cihazı desteği
2. Nesil AMD Ryzen™/2. ve 1. Nesil AMD Ryzen™ Radeon™ Vega Grafik Kartlı İşlemciler :
1 x M.2_1 soket 3, , M Key ile Tip 2242/2260/2280 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu)
AMD X570 Yonga seti :
1 x M.2_2 soket 3, , M Key ile, Tip 2242/2260/2280/22110(PCIE 4.0 x4 ve SATA modları) depolama cihazı desteği
8 x SATA 6Gb/s port(lar),
Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Intel® I211-AT
Realtek® RTL8125-CG 2.5G LAN
ASUS LAN Guard
ROG GameFirst Teknolojisi
Ses ROG SupremeFX 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i
- Destekler : Jak Algılama, Çoklu-Yayın, Ön Panel Jakı Görevlendirme
- Ön ve arka kulaklık çıkışları için empedans hissi
Ses Özelliği :
- SupremeFX Shielding™ Teknolojisi
- Sonic Studio III + Sonic Studio Virtual Mixer
- Arka panelde Optik S/PDIF çıkış(ları)
- Sonic Radar III
- Yüksek Kalite 120 dB SNR stereo oynatma çıkış ve 113 dB SNR kayıt giriş
- ESS® ES9023P
- 32-Bit/192kHz oynatmaya kadar destekler
* Due to limitations in HDA bandwidth, 32-Bit/192kHz is not supported for 8-Channel audio.
Overclock Özellikleri Extreme Engine Digi+ :
- IR3555 PoweIRstage®
- MicroFine Alaşımlı Bobinler
- 10K Siyah Metalik Kapasitörler
ROG Extreme OC kit :
- OptiMem III
- Güvenli Boot Düğmesi
- Yavaş Mod
- LN2 Modu
Extreme Tweaker
ROG Patented Pre-mounted I/O Shield
ROG Exclusive Software
- Sonic Studio III + Sonic Studio Virtual Mixer
- RAMCache III
- RAMDisk
- CPU-Z
- GameFirst V
- Sonic Radar III
ASUS'a Özgü Özellikler ASUS Dual Intelligent Processors 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5 :
- 5-Yönlü Optimizasyon ayar anahtarı mükemmel TPU, EPU, DIGI + Güç Kontrolü Fan Xpert 4 ve Turbo App birleştirir
ASUS'a Özgü Özellikler :
- USB BIOS Geri Yükleme
- AI Suite 3
- Ai Charger
- ASUS CrashFree BIOS 3
- Armoury Crate
- ASUS NODE: hardware control interface
- ASUS EZ Flash 3
- ASUS C.P.R.(CPU Parameter Recall)
- Clear CMOS Button
- Reset Button
- Start Button
- ReTry button
AURA :
- Aura Aydınlatma Efektleri Uyumlu ASUS ROG cihazlarıyla senkronizasyon
ASUS EZ DIY :
ASUS Q-Design :
- ASUS Q-Code
- ASUS Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED, HDD LED)
- ASUS Q-Slot
- ASUS Q-DIMM
- ASUS Q-Connector
Arka Giriş/Çıkış Portları 1 x Optik S/PDIF çıkışı
1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi
1 x CMOS Temizleme Düğme(ler)
1 x Anti-surge 2.5G LAN (RJ45) port
5 x Altın kaplama ses jakları
Akım Dalgalanmasına Karşı LAN (RJ45) bağlantı noktası
4 x USB 3.2 Gen 1 (up to 5Gbps) ports
8 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) ports ()
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu
4 x SATA 6Gb/s kablosu(ları)
1 x M.2 Vida Paketi
1 x Destek DVD
1 x Büyük ROG Çıkartması
1 x Q-Connector
1 x RGB şeritler için Uzatma Kablosu (80 cm)
1 x Adreslenebilir LED için uzatma kablosu
1 x ROG altlığı(ları)
1 x ROG Thank you card
BIOS 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, WfM2.0, SM BIOS 3.2, ACPI 6.2
Yönetilebilirlik WOL,PXE
İşletim Sistemi Windows® 10 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör
12 inç x 9.6 inç ( 20.5 cm x 24.4 cm )

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte AMD Ryzen 9 3950X işlemci ve GSKILL F4-3600C16D-16GTZNC bellek satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

İşlemci soketiAMD AM4;
Ekran kartı soketi3 adet PCI-E16X 4.0
ÇipsetAmd X570
Desteklediği bellek soketiDoğal hız ile 4 adet Çift kanal 3200, 3000, 2933, 2666, 2400, 2133MHz DDR4 (Maks: 128GB)
Anakart boyutuATX

İncelemeler ve İlgili Siteler

Türkçe resmi site (asus.com)


Tüketici Yorumları

Ortalama Tüketici Değerlendirmesi


5 Yıldız
(2)
4 Yıldız
(0)
3 Yıldız
(0)
2 Yıldız
(0)
1 Yıldız
(0)


Çok İyi m*** 09.07.2020 22:06
Yazılım geliştirme işiyle uğraşan birisi olduğumdan PCIe 4.0 destekli bir anakart ihtiyacım doğdu ve tercihimi Asus ROG Crosshaır VIII Hero'dan yana kullandım.

Ürünün en sevdiğim yanı, aynı anda 2 GPUyu PCIe 4.0 x8 olarak çalıştırabilmesi. Bu da PCye 2 GPU bağlayıp, VGA passthrough ile sanal makina üzerinde de fiziksel bir GPU kullanabilmeme imkan veriyor.

Ayrıca bu anakartın, güncel bir Linux çekirdeği kullanmanız durumunda sorunsuz bir şekilde GNU/Linux kulanmanıza da olanak sağlıyor.

Son olarak, gerek arka IO panelinde gerekse de anakart üstünde IO header olarak bolca USB portu bulunması, günlük hayatta ihtiyacınız olduğu anda en az bir adet boş USB yuvası kalacağını garanti ediyor.

Bu yorum 0 kişiye yardımcı olmuş, 0 kişiye yardımcı olmamış.

Çok İyi S*** F*** D*** 03.09.2020 19:43
2080 TI ekran kartım için aldım ilk x570 anakartım olduğu için biraz endişeliydim fakat mükemmel bir anakart olduğunu kullandıkça anladım tam anlamıyla mükemmel her kuruşunu hakediyor.

Bu yorum 0 kişiye yardımcı olmuş, 0 kişiye yardımcı olmamış.

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Havale/EFT4073,69TL
Tek Çekim4073,69TL
2 x 2118,32TL4236,64TL
3 x 1425,79TL4277,37TL
6 x 740,05TL4440,32TL
9 x 511,47TL4603,27TL
2 x 2097,95TL4195,90TL
3 x 1419,00TL4257,01TL
6 x 729,87TL4379,22TL
9 x 502,42TL4521,80TL
12 x 388,70TL4664,38TL
2 x 2097,95TL4195,90TL
3 x 1419,00TL4257,01TL
8 x 560,13TL4481,06TL
10 x 456,25TL4562,53TL
12 x 387,00TL4644,01TL
3 x 1412,21TL4236,64TL
6 x 716,29TL4297,74TL
2+4 x 706,11TL4236,64TL
3+4 x 611,05TL4277,37TL
4+4 x 539,76TL4318,11TL
5+4 x 484,32TL4358,85TL
6+4 x 439,96TL4399,59TL
7+4 x 403,67TL4440,32TL
8+4 x 373,42TL4481,06TL
Bonus İlave Taksit Duyurusu
  • Artı taksit kampanyasına Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express, American Express Business (Ticari), TEB Bonus Business, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, PTT Bonus kartları dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Denizbank Bonus Business kredi kartlarıyla yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.
World İlave Taksit Duyurusu
  • World Eko ve ticari sınıf kartlar kampanya haricidir.

Önemli: Artı taksit kampanyaları ilgili banka tarafından yapılmaktadır. Banka duyuru yapmaksızın koşulları değiştirebilir veya iptal edebilir, bazı kartları kampanya harici bırakabilir.