CORSAIR CMPSU-600G Gaming Serisi GS600 600W 80+ Güç kaynağı

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 3 yıl garantilidir.

Dünyada en çok tercih edilen güç kaynağı markalarından biri olan Corsair hem yüksek performansı hem de yüksek kaliteyi uygun fiyatla birleştirdi!

Corsair Gaming Series (GS) bilgisayarınız için ideal fiyat/performans oranı sunarak en uygun fiyata en iyi güç kaynağını vaad ediyor. 80Plus sertifikasıyla en önemli otoriteye kendini kanıtlayan bu seri, yüksek verimliliği ve tek 12V kanal yapısıyla stabil bir güç sağlamaktadır. 14 cm’lik çift bilyalı ve LED’li fanı sayesinde yük durumunda hızını ayarlayarak sessiz çalışır. Sleeve kaplı ve tüm ihtiyaçlarınız için yeterli sayıdaki kablo seçeneklerine sahiptir.

Dünyanın en kabul gören güç kaynağı testinde %80 üzerinde verimlilik göstererek sertifika almaya hak kazanan Corsair GS600, bu sayede şebekeden gerektiğinden daha fazla güç çekmez. Kayıp az olduğu için ısıya dönüşen elektrik daha düşük olur ve ortaya daha az ısı çıkar. Hem performansıyla sisteminiz için bir teminat hem de düşük fatura ödemenizi sağlar.

Corsair GS600 tek 12V kanalı sayesinde üst seviye ekran kartlarının ve çok çekirdekli overclock yapılmış işlemcilerin ihtiyacı olan yüksek akım değerlerini rahatlıkla sağlamaktadır. Böylece stabil bir çalışma ortamı sağlar. Gücünün tamamına yakınını bu kanal üzerinden aktarabilir.

Corsair GS600 çift bilyalı 14 cm’lik sessiz fana sahiptir. Güç kaynağının yükü arttıkça meydana gelen sıcaklığa göre kendini otomatik olarak ayarlar ve gerekli hızda döner. Böylece her türlü kullanıma göre hem sessiz hem de maksimum soğutma sağlar.

GS600 0.99 Aktif PFC ile anlık güç dengesizliklerinin önüne geçerek sisteminize zarar gelmesini önler. Ayrıca günümüzde kabul görmüş ve gerekli tüm koruma özelliklerine sahiptir:

 • Aşırı Akım Koruması
 • Aşırı Gerilim Koruması
 • Aşırı Güç Koruması
 • Düşük Gerilim Koruması
 • Kısa Devre Koruması

Son çıkan ATX12V v2.3 standartlarına destek veren GS600 ayrıca geriye uyumlu olarak ATX12V 2.2 ve ATX12V 2.01’e de destek sağlar.

GS600’de geniş fulltower kasalar için ekstra uzun güç kabloları yer almaktadır. Böylece güç kaynağını aşağıya monte etseniz dahi üstte kalan güç girişlerine kablo yetmeme sorunu kalmaz. Ayrıca tüm kablolar sleeve kaplı olduğu için kasa içinde kötü görünmez ve hava akımını engellemezler.

Bol bağlantı seçeneği ile tüm donanımlarınız güce kavuşacak.

 • 1x 20+4 pin anakart güç bağlantısı
 • 1x 4+4 pin CPU 12V bağlantısı
 • 2x 6+2 pin PCI-e ekran kartı bağlantısı
 • 6x SATA bağlantısı
 • 8x 4 pin güç bağlantısı
 • 2x disket sürücü bağlantısı

GS600 güç kaynağı diğer tüm Corsair modellerinde olduğu gibi son derece yüksek malzeme ve üretim kalitesi ile fabrikadan çıkmaktadır. Hatasız üretilen ve kutulanmadan önce bir çok testten geçen ürünler bu sayede uzun ömür vaad etmektedir. Corsair de Gaming Series güç kaynaklarına olan güvenini kullanıcılara 3 yıl garanti sunarak göstermektedir. Uzun yıllar sisteminize enerji sağlamak için taş gibi sağlam üretilmektedirler.

Boyutlar: 150 mm x 86 mm x 160 mm

Kullanım Ömrü: 100,000 saat

Güvenlik Onayları: UL, CUL, CE, CB, FCC Sınıf B, TÜV, CCC, C-tick

 

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte INTEL Core i5-2500K işlemci ve COOLER MASTER HAF 912 Plus RC-912P-KKN1 kasa satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Güç kaynağıATX12V / EPS12V, 600W, 140mm, Mavi, Led-off, Active PFC
Tak çıkar kabloluYok
Verimlilik80+
Güç kaynağı 12V birleşik çıkış48A
Güç kaynağı bağlantı kabloları1 adet Anakart bağlantısı 24pin ve
1 adet İşlemci güç çıkışı 4+4pin ve
4 adet Moleks güç çıkışı ve
6 adet SATA güç çıkışı ve
2 adet Floppy 4pin ve
2 adet PCI-E çıkışı 6+2pin
Güç kaynağı çıkışları+3.3V 25A ve
+5V 25A ve
-12V1 0.8A ve
+5Vsb 3A

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (corsair.com)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir