SAPPHIRE 11179-09-20G HD 6870 1GB HD6870, PCI-E16 2.1, 1GB/256bit GDDR5, HDMI, DVI, DVI-D, DisplayPort Ekran kartı

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

En çetinceviz oyun severler için hazırlanmış Sapphire HD6870 ile tanışın. Üstün fiyat/performans oranı ve gelişmiş grafik kalitesi için mükemmel bir seçim.

Özel yaprak tasarımına sahip sessiz fanla gürültüden uzak ve serin oyun saatleri sizleri bekliyor. Sapphire HD6870 üzerindeki tüm bileşenler fanın sağladığı yüksek hava akımından yararlanarak güvenli bir kullanım ortamında çalışırlar. Üç adet kalın bakır ısı borusu & taban ve alüminyum yapraklarla sağlanan güçlü soğutma sistemi kartı düşük sıcaklıklarda tutar. Size sadece endişeden uzak şekilde oyun keyfini sürmek kalır.

Farklı çıkış seçenekleri ile dilediğiniz bağlantı şekline sahip olabilirsiniz. Sapphire HD6870 üzerindeki çift Dual-link DVI, HDMI ve DisplayPort ile görüntü aygıtlarına bağlanmada kullanıcısına bol seçenek sunmaktadır. DVI>D-Sub dönüştürücüsü de kutu içersinde yer almaktadır.

Sapphire grafik kartları için özel olarak geliştirilen TriXX yazılımı ile her uygulamada HD6870’nizden en iyi performansı alacaksınız. Durum takip etme, ayar yapma ve kaydetme gibi anahtar özellikler sunulmuştur.

DirectX 11 ve Shader Model 5.0 desteği ile 3D animasyonlar hiç olmadığı kadar güzel ve akıcı olacak. Yeni nesil oyunların yeni nesil kalitesine şahit olun.

AMD Eyefinity görüş alanınızı üç monitöre kadar genişletmenize olanak sağlayarak bilgisayar kullanım zevkinizi üçe katlar. Oyunlardaki ve uygulamalardaki hakimiyetinize siz de şaşıracaksınız.

AMD CrossFireX çoklu GPU desteği ile tek bir sistem üzerinde dört adet ekran kartına kadar kullanım imkanı gelir. Bu özelliği destekleyen bir anakartla sahip olduğunuz grafik gücünü katlayabilirsiniz.

3D ekran, gözlük ve yazılımla beraber AMD HD3D özelliği bilgisayar kullanım deneyiminizi bulutlara taşıyacak. Yüksek çözünürlüklü stereoskopik 3D’ye tam destekle en iyi görüntü sağlanır.

Catalyst Kontol Merkezi ile AMD Radeon kartınızın tüm kontrolü elinizin altında. Genel sürücü, çoklu monitör ve performans ayarları gibi bir çok seçenekle gelişmiş bir yönetim merkezidir.

Fizik işleme desteği ile oyun dinamikleri en gerçekçi seviyede olur. Simülasyonlar hem daha hızlı hem de görsel olarak gerçeğe yakın aktarılır. Keyifli oyun saatleri sizi bekliyor.

Gelişmiş Birleşik Kod Çözücü (UVD3) ile Blu-ray filmlerinizi ve diğer HD videolarınızı yüksek çözünürlüğün keyfinde akıcı görüntü ve kaliteli ses çıkışıyla izleyin.

AMD Gelişmiş Paralel İşlem teknolojisi sayesinde en çok güç ve güvenilirlik gerektiren uygulamaların yükünü CPU’dan GPU’ya aktararak işlemi bitirme sürenizi hızlandırabilirsiniz.

İleri teknoloji 40 nm üretim yapısı ile verimli ve yüksek performanslı kullanım sağlanmaktadır. Düşük güç tüketimi ile faturalarınızın azalacağı gibi daha az ısınarak soğutma sorunları ortadan kaldırılmıştır.

GDDR5 bellek, her bir pin GDDR3’e nazaran sunduğu iki kat fazla bantgenişliği ile çok daha yüksek hızlara ulaşmaktadır. Daha geniş veri yolu ile daha fazla performans.

HDMI 1.4a ile donanımsal hızlandırılmış Blu-ray 3D, 3D oyun-resim-web, derin renk, 7.1 dijital surround ses ve ağ desteği de beraberinde gelmektedir.

 

Yonga: AMD HD 6870, 40 nm

GPU Hızı: 900 MHz

Bellek Miktarı: 1 Gb GDDR5

Bellek Hızı: 4200 MHz

Bellek Veriyolu: 256-bit

Maks. Çözünürlük: 2560x1600

Çıkışlar: 2x DVI, DisplayPort, HDMI

Paralel İşlemci Sayısı: 1120

Güç Bağlantısı: 2x 6-pin

Güç Tüketimi: 150W

Tavsiye Edilen PSU: Min. 500W

DX Uyumu: DX 11

OpenGL: 4.1

HDMI: 1.4a

Arayüz: PCI-e 2.1

Garanti: 2 yıl

 

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte SAMSUNG SH-222AB dvd yazıcı ve GIGABYTE GA-990XA-UD3 anakart satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Ekran karti arayüzüPCI-E16 2.1
Yonga setiAMD, HD6870, 40nm,
Ekran kartı belleği 1024MB / 256bit GDDR5
Ekran kartı hızları900MHz GPU / 4200MHz bellek
Max. çözünürlük2560x1600
Ekran kartı soğutmaÖzel fan
Ekran kartı giriş/çıkış1 adet DVI ve
1 adet DVI-D ve
1 adet HDMI ve
1 adet DISPLAY PORT ve
2 adet 6pin güç girişi
Sürümler4.1 OpenGL, 11 DirectX
5.0 Piksel shader, 5.0 Vertex shader
Ekran kartı kutu içeriği1 adet DVI to D-SUB (VGA) çevirici ve
2 adet MOLEX to 6-pin PCIe çevirici ve
1 adet Dirt3 kupon
Ekran kartı güç gereksinimien az 500W veya üzeri

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

Henüz ürünle ilgili bir inceleme mevcut değildir.

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir