XFX P1-750B-NLG9 XXX Ed. PRO 750W 80+ Silver tak çıkar kablolu Güç kaynağı

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürüne 5 yıl 2 yıl + 3 yıl (üreticinin sitesinden kayıt olunuz) garanti verilmektedir.

XFX yeşili artık güç kaynaklarına da can veriyor. Tüm dünya genelinde kalitesinden şaşmayan grafik kartı üretimi ile kullanıcıların beğenisini kazanan XFX, yüksek performanslı güç kaynakları ile karşınızda. %88 ve üzeri verimlilik, güçlü soğutma, 62A 12v kanalı, modüler kabloları ve uzatılmış 5 yıl garantisi ile stabil bir kullanım için yegane seçeneğiniz.

Tek 12v kanal yapısı ve buradan tam 62A güç! XFX Pro 750W gücünün neredeyse tamamına yakınını 12v kanalından aktarabilir. Bilgisayar bileşenlerinin ana güç ihtiyacı 12v kanalı bir güç kaynağında en önemli faktördür. Bu nedenle verimli ve stabil bir kullanım için verilen amper değerinin yüksek olması gerekir. Pro 750W ile donanımlarıma güç yetecek mi korkusundan uzak ve rahat bir kullanım sizleri bekliyor.

En önemli güç kaynağı değerlendirme enstitüsü 80Plus testlerinden %88 ve üzeri verimliliği ile Silver sertifikaya hak kazanan Pro 750W bu sayede şebekeden gereksiz güç çekmez. Elektrik ziyanı olmadığı için faturalarınız azalır. Daha az güç kaybı daha az ısınmasını ve sessiz çalışmasını sağlar.

XFX Pro 750W sahip olduğu termal kontrollü 14 cm fan ile çalışma hızını kullanım durumuna göre otomatik olarak ayarlar. Yüksek verimliliği ile daha az ısınır, daha kolay soğutulur. Böylece istenmeyen gürültü oluşmaz. Örümcek ağı desenli ızgaraları ile kasanıza taze bir hava katacak.

EasyRail teknolojisi ile sahip olduğunuz gücü en verimli şekilde harcayın. Güce aç donanımlarınız yük durumuna geçince çok kanallı güç kaynakları stabil olmayan kullanıma neden olabilir. Yukarıdaki tablodaki gibi her ne kadar geriye 50W güç kalmış görünse de tek bir kanal 25W’tan fazlasını sunamadığı için bileşenlere destek çıkamaz. EasyRail’da ise gerekli 50W tek bir kanal üzerinden kolay şekilde donanımınıza iletilir. Tek kanal. Tek sistem.

22 adet güç çıkışıyla her bileşen güce doyacak

XFX Pro 750W kullanıcısına sunduğu bol çıkış seçeneği ile her türlü kullanım durumuna hazırlıklıdır. İster çok güç çeken grafik kartınız, ister yüksek depolama kapasiteli sabit diskleriniz olsun hiç biri boşta kalmaz.

Çıkarılabilir kablo sistemiyle kullanmadığınız çıkışları kutusunda saklayabilir, gereksiz kasa içi kalabalığa kolaylıkla engel olabilirsiniz.

Tamamı sleeve kaplı kablolar ile kötü görüntüye son. Daha rahat şekil verilebilen ve düzenlemesi kolay kablolar ile şık bir sisteme sahip olabilirsiniz. Güzel göründüğü kadar hava akımını engellemediği için soğutmaya da yardımcı olur. Uzun kablo boyları ile geniş fulltower kasalarınızda dahi yetişmeme sorunu olmaz.

XFX Pro 750W sahip olduğu dört adet PCI-e güç kabloları ile üst seviye grafik kartlarıyla stabil bir kullanım sunar. Güçlü yapısı ile Nvidia SLI ve AMD CrossFire’lı sistemlere destek verir. Siz sadece yüksek görüntü kalitesindeki oyunları oynamaya bakarsınız.

PCB’de kullanılan yüksek kaliteye sahip Japon kapasitörler ile çok yüksek sıcaklıklara dayanıklık gösterir. Bu sayede uzun bir kullanım ömrü vaad eder.

Beş farklı koruma sistemi ile bilgisayarınız emin ellerde... Tamamı güncel ve önem teşkil eden bu korumaların yanında Aktif PFC de güç dengesizliklerinde %99 orana sahip anahtarlama devresi ile otomatik koruma sağlar.

XFX Pro 750W sunduğu yüksek kalitesinin arkasındadır. Bunun en büyük kanıtı tam 5 yıl garanti ile geliyor olmasıdır*. Uzun yıllar sisteminize en iyi şekilde hizmet edecek bir güç kaynağı ile riske girmeden rahat bir kullanım herkesin hakkı. XFX ile bu hakkınızı sonuna kadar kullanın.

* 5 yıl garanti için XFX sitesinden ürününüzü kaydettiriniz.

Teknik Özellikler

Güç kaynağıATX12V / EPS12V, 750W, 135mm, Yok, Active PFC
Tak çıkar kabloluVar
Verimlilik80+ SILVER
Güç kaynağı 12V birleşik çıkış62A

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (xfxforce.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir