OCZ OCZ750FTY Fatal1ty Serisi 750W 80+ BRONZE tak çıkar Güç kaynağı

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

OCZ Fatal1ty serisi ile gerçek güce sahip olabilirsiniz. Sunduğu yüksek verimlilik ile sisteminiz için güçlü bir temel oluşturur. Modüler yapısı ile kullanışlı, dev fanı ile sessiz, kırmızı LED’leri ile şık...

Fatal1ty 750W, güçlü 4 adet 12v kanal yapısı ile enerjiye aç donanımlarınızı en iyi şekilde besler. Veriminden kayıp vermeden uzun yıllar hizmet etmek için üretilmiştir. Etkin elektrik aktarımı ile size sadece endişeden uzak, eğlenceli bilgisayar kullanımının tadını çıkarmak kalır.

En önemli güç kaynağı değerlendirme enstitüsü 80Plus testlerinden %85 ve üzeri verimliliği ile Bronze sertifikaya hak kazanan Fatal1ty 750W bu sayede şebekeden gereksiz güç çekmez. Elektrik ziyanı olmadığı için faturalarınız azalır. Daha az güç kaybı daha az ısınmasını ve sessiz çalışmasını sağlar.

Sahip olduğu 13.5 mm’lik fan çok sessiz çalışır. Güç kaynağının üzerindeki yük arttıkça ortaya çıkan sıcaklığa göre kendini otomatik olarak ayarlar ve gerekli hızda döner. Bu sayede her türlü kullanım ortamına göre sessiz ve etkili soğutma sağlar.

Özel alüminyum soğutucu bloklar ile ısınan bileşenler kontrol altında. Sunduğu geniş yüzey alanı ile fandan gelen hava akımı en verimli şekilde kullanılarak stabil bir ortam sağlanır. Sıcak hava arka kısımdaki petek dokulu yüzeyden  hızlıca tahliye edilir.

Fatal1ty temasına uygun güçlü kırmızı LED’lerle kasanızın içi ışıl ışıl olsun.

Modüler kablolama sistemi ile kullanmadığınız çıkışları kutusunda saklayabilir, gereksiz kasa içi kalabalığına kolaylıkla engel olabilirsiniz. Hava akımına pozitif etki eden ve ferah bir sistem kurabilirsiniz.

OCZ Fatal1ty 750W kullanıcısına sunduğu bol çıkış seçeneği ile her türlü kullanım durumuna hazırlıklıdır. İster üstün oyun performansı için çoklu grafik kartları ile, ister geniş depolama alanı için bol sabit disk ile kullanın, her türlü duruma hazırlıklıdır.

SATA kablosu yapısındaki özel sarılmış kablolar ile karmaşaya son. Daha düzenli, daha kolay şekil alan ve daha şık modüler kablolar ile her anlamda daha iyi bir organizasyon sağlar.

Fatal1ty 750W sahip olduğu tam 4 adet PCI-e güç kabloları ile üst seviye grafik kartlarıyla stabil bir kullanım sunar. Güçlü yapısı ile Nvidia SLI ve AMD CrossFire’lı sistemlere destek verir. Siz sadece yüksek görüntü kalitesindeki oyunları oynamaya bakarsınız.

Beş farklı koruma sistemi ile bilgisayarınız emin ellerde... Tamamı güncel ve önem teşkil eden bu korumaların yanında Aktif PFC de güç dengesizliklerinde %99 orana sahip anahtarlama devresi ile otomatik koruma sağlar.

 

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte COOLER MASTER Hyper 212 EVO işlemci soğutucusu ve SAMSUNG SH-222BB dvd yazıcı satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Güç kaynağıATX12V / EPS12V, 750W, 135mm, Kırmızı, Active PFC
Tak çıkar kabloluVar
Verimlilik80+ BRONZE
Güç kaynağı 12V birleşik çıkış54A
Güç kaynağı bağlantı kabloları1 adet Anakart bağlantısı 24pin ve
1 adet İşlemci güç çıkışı 4+4pin ve
1 adet İşlemci güç çıkışı 8pin ve
4 adet PCI-E çıkışı 6+2pin ve
6 adet SATA güç çıkışı ve
6 adet Moleks güç çıkışı ve
2 adet Floppy 4pin
Güç kaynağı çıkışları+3.3V 28A ve
+5V 30A ve
+12V1 18A ve
+12V2 18A ve
+12V3 18A ve
+12V4 18A ve
-12V1 0.8A ve
+5Vsb 3.0A

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (ocztechnology.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir