OCZ OCZ-ZS750W-EU ZS Series 750W 80+ BRONZE Güç kaynağı

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Uygun fiyata sahip olabileceğiniz bu güce siz de şaşıracaksınız. OCZ ZS Serisi 750W güç kaynağı, alnının akıyla kazandığı 80Plus Bronz sertifika ile kalitesini kanıtlamıştır. Dev 13.5 cm’lik fanı ile ısıyı bileşenlerden uzak tutar, tam sessizlik sağlar. Bütçenizi sarsmadan güvenli ve güçlü bilgisayar kullanımı için yaratılmıştır.

ZS 750W güçlü 12v kanal yapısı ile enerjiye aç donanımlarınızı en iyi şekilde besler. Tek kanaldan sağlanan bu üstün güç ile verimli ve stabil kullanım sağlanır. Veriminden kayıp vermeden uzun yıllar 7/24 açık bilgisayarlarda dahi tam yük altında hizmet etmek için üretilmiştir. Size sadece endişeden uzak, eğlenceli bilgisayar kullanımının tadını çıkarmak kalır.

En önemli güç kaynağı değerlendirme enstitüsü 80Plus testlerinden %85 ve üzeri verimliliği ile Bronze sertifikaya hak kazanan ZS 750W bu sayede şebekeden gereksiz güç çekmez. Elektrik ziyanı olmadığı için faturalarınız azalır. Daha az güç kaybı daha az ısınmasını ve sessiz çalışmasını sağlar.

Sahip olduğu 135 mm’lik fan çok sessiz çalışır. Güç kaynağının üzerindeki yük arttıkça ortaya çıkan sıcaklığa göre kendini otomatik olarak ayarlar ve gerekli hızda döner. Bu sayede her türlü kullanım ortamına göre sessiz ve etkili soğutma sağlar.

OCZ ZS 750W kullanıcısına sunduğu bol çıkış seçeneği ile her türlü kullanım durumuna hazırlıklıdır. İster üstün oyun performansı için çoklu grafik kartları ile, ister geniş depolama alanı için bol sabit disk ile kullanın, her türlü duruma hazırlıklıdır.

Geniş ve uzun fulltower kasalar için ekstra uzun güç kablolar yer almaktadır. Böylece güç kaynağını aşağıya monte etseniz dahi üstte kalan güç girişlerine kablo yetmeme sorunu kalmaz. Ayrıca sleeve kaplı kablolar ile kötü görüntünün önüne geçebilirsiniz. Daha rahat şekil verilebilen ve düzenlemesi kolay kablolar ile şık bir sisteme sahip olabilirsiniz. Güzel göründüğü kadar hava akımını engellemediği için soğutmaya da yardımcı olur.

ZS 750W sahip olduğu tam 4 adet PCI-e güç kabloları ile üst seviye grafik kartlarıyla stabil bir kullanım sunar. Güçlü yapısı ile Nvidia SLI ve AMD CrossFire’lı sistemlere destek verir. Siz sadece yüksek görüntü kalitesindeki oyunları oynamaya bakarsınız.

OCZ ZS serisi tabii tutulduğu testlerden alnının akıyla çıkarak deneyimli editörlerden düzinelerce ödüle layık görülmüştür. Sürekli sunduğu yüksek performans ve verimliliği kanıtlanmıştır.

Beş farklı koruma sistemi ile bilgisayarınız emin ellerde... Tamamı güncel ve önem teşkil eden bu korumaların yanında Aktif PFC de güç dengesizliklerinde %99 orana sahip anahtarlama devresi ile otomatik koruma sağlar.

 

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte SEAGATE ST1000DM003 dahili sabitdisk ve CORSAIR CML8GX3M2A1600C9 bellek satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Güç kaynağıATX12V / EPS12V, 750W, 135mm, Yok, Active PFC
Tak çıkar kabloluYok
Verimlilik80+ BRONZE
Güç kaynağı 12V birleşik çıkış54A
Güç kaynağı bağlantı kabloları1 adet Anakart bağlantısı 24pin ve
1 adet İşlemci güç çıkışı 4+4pin ve
2 adet PCI-E çıkışı 6pin ve
2 adet PCI-E çıkışı 6+2pin ve
4 adet Moleks güç çıkışı ve
8 adet SATA güç çıkışı
Güç kaynağı çıkışları+3.3V 22A ve
+5V 22A ve
+12V1 54A ve
-12V1 0.3A ve
+5Vsb 3.0A

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (ocztechnology.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir