Büyütmek için resme tıklayınız

CORSAIR CC-9011014-WW-600 300R Carbide Serisi USB3.0 Mid-Tower Corsair CX v2 600W 80+ Bronze Kasa

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

2 yıl standart garanti(kasa), 3 yıl standart garanti(güç kaynağı)

Corsair Carbide serisi genişliyor! Gelişmiş özellikleri, güçlü soğutması ve şıklığıyla 300R de sizi kendine hayran bırakacak.

Kolay ve rahat montaja hasret kalanlar için geniş iç hacim sunan 300R, parça söküp takmayı sıkıcılıktan çıkarıp eğlenceli hale getiriyor. Tam 45 cm’lik grafik kartı alanıyla (HDD kafesine denk gelen kısım 30 cm) en uzun modeller bile sorun çıkartmaktan çok uzakta.

Ağır kullanım şartlarına uygun yüksek kalitedeki malzeme ve üretim kalitesi ile yıllar boyu dayanacak yapısıyla fabrikadan çıkan 300R, kullanıcısına kendini amorti ettirecek şekilde hizmet verir.

Güçlü soğutma sistemiyle tanışın. Tam 7 fana verdiği destekle kasanızda fırtınalar yaratabilir, sıcaklık sorununa kökten çözüm üretebilirsiniz. Beraberinde gelen fanlar ideal dönme hızlarıyla sessizlik ve performans arasında mükemmel bir çizgidedir. Her türlü ihtiyaç için en iyi çözümü sunmaktadır.

  • Ön: 12 cm (opsionel 2x 12/14 cm)
  • Arka: 12 cm
  • Üst: Opsiyonel 2x 12/14 cm
  • Yan: Opsiyonel 2x 12/14 cm

En kolay ulaşılabilir noktadaki kullanıcı paneli emrinize amadedir.

Sadelikten gelen şıklıkla baştan aşağı donatılan 300R odanızın havasını tamamen değiştirecek. Minimalist tasarımı ile her göreni kendine hayran bırakacak.

Alet gerektirmeyen kolay montaj özellikleri ile parça söküp takmak eziyet olmaktan çıkıyor. Donanımlarınızı kolay ve sağlam şekilde monte eder, kaldığınız yerden bilgisayarınızı kullanmaya devam edersiniz. 2.5” SDD montajına uygundur.

Çok sayıdaki kablo saklama delikleri ile en temiz toplanmış sistemler sizi bekliyor. Böylece dış görüntüsü kadar güzel görünen kablolama sistemine kavuşabilir, hava akımına da engellemeyen bir düzen kurabilirsiniz.

İşlemci bölgesine denk gelen geniş boşluk ile üçüncü parti soğutucuları takmak artık çok kolay. Anakartı çıkarmadan hızlı şekilde söküp takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Güç kaynağı toz filtresiyle ulaşılması en zor noktadaki kirlere çözüm. Temiz ve uzun ömürlü güç kaynakları için...

Kasa:

Boyutlar: 485 x 211 x 450 mm

Anakart desteği: ATX, mATX

Yapı: Midtower

Ağırlık: 7.2 kg

Materyal: Çelik & plastik

5.25” yuva: 3 adet

3.5” yuva: 4 adet

2.5” yuva: 4 adet

Soğutma: Önde 12 cm, arkada 12 cm / opsiyonel önde 2x 12/14 cm, üstte 2x 12/14 cm, yanda 2x 12/14 cm

 PCI genişletme: 7 adet

VGA uzunluk desteği: 450 / 300 mm

Ön panel: 2xUSB3.0, kulaklık, mikrofon

 

Dünyada en çok güvenilen ve tercih edilen güç kaynağı markalarından Corsair, CX serisi modelleri ile güç, sessizlik ve uygun fiyatı aynı anda sunuyor.

Corsair CX “Builder” serisi, endişeden uzak bir bilgisayar kullanımı için güvenilir bir temel sağlar. Sağlam yapısı ile diğer Corsair serileri gibi size uzun yıllar hizmet etmek için üretilmiştir. %85’in üzerindeki başarısı ile en büyük PSU otoritesi olan 80Plus testlerinden Bronz sertifika ile ayılmıştır. Yüksek verimliliği ve tek 12v kanal yapısı sayesinde stabil bir güç vermektedir. 12 cm’lik soğutucu fanı ile yük durumuna göre hızını kendi ayarlayarak sessiz bir kullanım sağlar. Tamamı sleeve kaplı ve ihtiyaçlarınız fazlasıyla yeterli sayıdaki kablo seçeneklerine sahiptir.

Tek 12v kanal yapısı ve buradan tam 46A güç! CX600 gücünün neredeyse tamamına yakınını 12v kanalından aktarabilir. Veriminden kayıp vermeden uzun yıllar 7/24 açık bilgisayarlarda dahi tam yük altında hizmet etmek için üretilmiştir. CX600 ile donanımlarıma güç yetecek mi korkusundan uzak ve rahat bir kullanım sizleri bekliyor.

En önemli güç kaynağı değerlendirme enstitüsü 80Plus testlerinden %85 ve üzeri verimliliği ile Bronze sertifikaya hak kazanan CX600, bu sayede şebekeden gereksiz güç çekmez. Elektrik ziyanı olmadığı için faturalarınız azalır. Daha az güç kaybı daha az ısınmasını ve sessiz çalışmasını sağlar.

Bir bilgisayarda en çok güç aktarımı yapılan kanal 12v kanalıdır. Bu nedenle PSU’nuzun bu kanaldan verebileceği amper miktarı çok önemlidir. Çok çekirdekli ve hızaşırtılmış bir işlemci, yeni nesil güçlü bir grafik kartı ve diğer tüm donanımların %90’ı için hayati önem teşkil eder. En iyiyi arayanlar, en iyi 12v kapasitesine sahip olan güç kaynağı almalıdır. CX600 bu kriterleri en iyi şekilde sağlamaktadır.

Corsair CX600, 12 cm’lik sessiz fana sahiptir. Güç kaynağının yükü arttıkça meydana gelen sıcaklığa göre kendini otomatik olarak ayarlar ve gerekli hızda döner. Böylece her türlü kullanıma göre hem sessiz hem de maksimum soğutma sağlar.

Kullanıcısına sunduğu bol çıkış seçeneği ile her türlü kullanım durumuna hazırlıklıdır. İster çok güç çeken grafik kartınız, ister yüksek depolama kapasiteli sabit diskleriniz olsun hiç biri boşta kalmaz.

Geniş ve uzun fulltower kasalar için ekstra uzun güç kablolar yer almaktadır. Böylece güç kaynağını aşağıya monte etseniz dahi üstte kalan güç girişlerine kablo yetmeme sorunu kalmaz. Ayrıca sleeve kaplı kablolar ile kötü görüntünün önüne geçebilirsiniz. Daha rahat şekil verilebilen ve düzenlemesi kolay kablolar ile şık bir sisteme sahip olabilirsiniz. Güzel göründüğü kadar hava akımını engellemediği için soğutmaya da yardımcı olur.

Üst seviye ekran kartları ile yüksek grafik gücüne kavuşmanız Corsair CX600 ile mümkün. Güçlü 12v kanalları ve 2 adet PCI-ex güç çıkışları ile Nvidia SLI ve AMD CrossFire’lı sistemlere kucak açın.

Günümüzde kabul görmüş ve gerekli tüm koruma özelliklerine sahiptir. 0.99 Aktif PFC ile anlık güç dengesizliklerinin önüne geçerek sisteminize zarar gelmesini önler. Son çıkan ATX12V v2.3 ve EPS 2.92 standartlarına destek veren CX600 ayrıca geriye uyumlu olarak ATX12V 2.2 ve ATX12V 2.01’e de destek sağlar.

CX600 güç kaynağı diğer tüm Corsair modellerinde olduğu gibi son derece yüksek malzeme ve üretim kalitesi ile fabrikadan çıkmaktadır. Hatasız üretilen ve kutulanmadan önce birçok testten geçen ürünler bu sayede uzun ömür vaad etmektedir. Corsair de CX serisi güç kaynaklarına olan güvenini kullanıcılara tam olarak 3 yıl garanti sunarak göstermektedir. Uzun yıllar sisteminize enerji sağlamak için taş gibi sağlam üretilmektedirler.

Corsair’ın tüm ürün gamında tercih ettiği üst seviye kaliteli üretimi, malzemesi ve mühendisliği ile ilk dokunuştan itibaren en iyi tercihi yaptığınıza emin olacaksınız. Kalitesiz mal alacak kadar zengin olmayın, Corsair kalitesinden şaşmayın.

 

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte SEAGATE ST1000DM003 dahili sabitdisk ve ASUS DRW-24B5ST-19 dvd yazıcı satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa türüMid Tower
Kasa özellikleriATX, microATX, Gümüş-Siyah, SECC Çelik,
Kasa güç kaynağı600W, 46A
Kasa USB 3.0Var
Kasa genişleme yuvaları3 adet 5.25" ve
4 adet 3.5" ve
4 adet 2.5"
Ön panel bağlantıları1 adet Power ve
1 adet Reset ve
2 adet USB 3.0 ve
1 adet Ses giriş ve çıkış
Kasa fanlariÖnde 1 adet 140mm ve
Arkada 1 adet 120mm
İlave edilebilir kasa fanlarıYukarıya 2 adet 120mm, 140mm ve
Öne 1 adet 120mm ve
Sola 2 adet 120mm, 140mm

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir