KINGSTON SH103S3/240G HyperX 3K 240GB SATA 6.0Gb/s SSD sabitdisk

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Uygun fiyat ve yüksek performansı bir arada bulmak artık mümkün. Kingston HyperX 3K ile oyunlarda, çok görevli işlemlerde ve multimedya uygulamalarında yüksek performansın keyfine varacaksınız. 3000 program-silme döngülü NAND ile ikinci nesil SandForce denetleyicisini kombine eder ve DuraClass teknolojisiyle sürücünün tüm kullanım ömrü boyunca en iyi dayanıklılığı sağlaması için en yeni veri bütünlüğü korumasını sunar.

HyperX 3K 240 Gb, 555 MB/s okuma ve 510 Mb/s yazma hızıyla en iyiyi isteyen kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiştir. En hızlı açılan, en hızlı yükleme yapan, çalışmalarınızı son sürat tamamlayan bir bilgisayar ile monitör karşısında geçirdiğiniz saatler çok daha verimli ve eğlenceli olur. Aynı anda daha çok işlem yapabilir ve işinizi çok daha çabuk bitirebilirsiniz.

Geliştirilmiş mimarili ikinci nesil SandForce 2281 kontrolcüsü ile sağlanan üstün performansa şahit olun. Sahip olduğu SATA3 yönetimi, SMART ve NCQ desteği sayesinde siz ve bilgisayarınız arasındaki etkileşim en hızlı şekilde gerçekleşir. Bu yüksek performansa kullandıkça müptelası olursunuz!

MLC NAND Flash bellekleri yüksek dayanıklılığa ve randımana sahiptir. Ağır kullanım durumlarından alnının akıyla çıkar. Standart kullanım ömrünün kat kat üzerinde süreklilik sunar. Yüksek bant genişliği yardımındaki yazma ve okuma süreleri yıllar sonra bile ilk günkü hızında kalır.

HyperX 3K her türlü platformda kullanıcısına sunduğu üstün performansla bilgisayar deneyimini en uç seviyelere taşır. İster son sistem masaüstü bilgisayarınız, ister yavaş sabit diskinden bıktığınız taşınabilir bilgisayarınız... Işık hızında tepkileri ve düşük güç tüketimiyle her türlü kullanım durumunda sizi kendine bağlar.

RAID teknolojisini kullanarak iki kat daha fazla performansa kavuşabilir, inanılmaz hızın getirdiği hazzı sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Kutu içersine dahil 2.5” > 3.5” dönüştürücü aparat ile kasanızda SSD montajına destek olmasa bile kolay şekilde sabit disk yuvasına takabilirsiniz. Ayrıca 2.5” yapısı ile dizüstü bilgisayarlarınıza herhangi bir dönüştürücü gerekmeden monte edilebilir.

HyperX 3K ile geleneksel mekanik diskler arasındaki dağlar kadar hız farkını hemen anlayabilirsiniz. Çok daha hızlı yüklenen uygulamalar, anında tamamlanan data aktarmaları, göz açıp kapayıncaya kadar biten bilgisayar açılıp kapanması gibi bir çok kullanım özelliği bunun en büyük kanıtıdır.

Binlerce RPM hızında dönen diskleri unutun, SSD ile tanışın. Hareketli parçaya sahip olmadıkları için çalışma sırasında gürültüye ve titreşime neden olmazlar. Darbeye dayanıklılıkları son derece yüksektir. Düşme vb. gibi durumlarda verileriniz güvende kalır.

Kingston HyperX 3K son derece düşük güç tüketimi ile hem cebinize hem de çevreye duyarlıdır. HDD’lere göre çok az ısınırlar. Masaüstü bilgisayarınıza takabileceğiniz gibi laptop kullanımında da sahip olduğu performansı kadar taşınabilirliği ile memnun eder. Düşük güç tüketimiyle pil ömrüne yardımcı olur, titreşimsiz ve serin çalışması ile ferah bir çalışma ortamı sunar.

Kingston HyperX 3K serisi SSD’leri, Windows 7/8 TRIM konutuna tam destek verir. Bu sayede bilgiler hafızada sadece gerekli olduğunda depolanır ve olabilecek en hızlı şekilde ulaşılır. Bu destek olmadan dosyalar sadece sanal olarak silinir ve başka bir işlem gerektiğinde kalıcı olarak silinmesi beklenir, tam performans alınamaz.

Teknik Özellikler

Sabitdisk arayüzüSATA 6.0Gb/s
Sabitdisk kapasitesi240GB
Sabitdisk hızlarıMaks. okuma hızı 555MB/s
Maks. yazma hızı 510MB/s
Sabitdisk boyutu2.5

İncelemeler ve İlgili Siteler

Türkçe resmi site (kingston.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir