KINGSTON SVP200S37A/120G V+200 Serisi 120GB SATA 6.0Gb/s SSD sabitdisk

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Kingston V+200 serisi SSD’leri, bilgisayar kullanma alışkanlıklarınızı kökünden değiştirmek için yaratılmıştır. Üstün performansı, Kingston’un engin deneyimi ve uygun fiyatın cazibesiyle donatılmıştır.

Olağanüstü performans her daim sizinle. Kingston V+200 serisi sunduğu ışık hızındaki tepkileri ve yüksek transfer hızlarıyla bağımlısı olacağınız bir deneyim sunar. SSD’lerin beğenilen performansı, V+200’le tapılası hale gelir. Tüm oyunlarınız ve uygulamalarınız göz açıp kapayıncaya kadar yüklenir.

Geliştirilmiş mimarili yeni nesil SandForce 2281 kontrolcüsü ile sağlanan üstün performansa şahit olun. Sahip olduğu SATA3 yönetimi, SMART ve NCQ desteği sayesinde siz ve bilgisayarınız arasındaki etkileşim en hızlı şekilde gerçekleşir. Bu yüksek performansa kullandıkça müptelası olursunuz!

Kingston V+200 her türlü platformda kullanıcısına sunduğu üstün performansla bilgisayar deneyimini en uç seviyelere taşır. İster son sistem masaüstü bilgisayarınız, ister yavaş sabit diskinden bıktığınız taşınabilir bilgisayarınız... Işık hızında tepkileri ve düşük güç tüketimiyle her türlü kullanım durumunda sizi kendine bağlar.

RAID teknolojisini kullanarak iki kat daha fazla performansa kavuşabilir, inanılmaz hızın getirdiği hazzı sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Kingston V+200, 2.5” kutusuyla sadece kasa içinde değil, harici olarak da kullanılmasını sağlar. Taşınabilir disk gibi yanınızda taşıyabilir, performansı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

Kasamda 2.5” sürücü yuvası yok diye üzülmeyin. Kingston V+200 kutu içerisinde sunduğu 3.5” dönüştürücü aparat ile montaj işini kolaylaştırır. Beraberinde SATA3 veri ve güç kablosu da gelir.

 

Tamamı birinci kalite alüminyumdan üretilen dış yüzey, daha elinizi dokunduğunuz andan itibaren kalitesine şahit olmanızı sağlar. Yongalarla arasına konumlandırılmış termal padler yardımıyla soğutucu işlevi de görür.

V+200 ile geleneksel mekanik diskler arasındaki dağlar kadar hız farkını hemen anlayabilirsiniz. Çok daha hızlı yüklenen uygulamalar, anında tamamlanan data aktarmaları, göz açıp kapayıncaya kadar biten bilgisayar açılıp kapanması gibi bir çok kullanım özelliği bunun en büyük kanıtıdır.

Binlerce RPM hızında dönen diskleri unutun, SSD ile tanışın. Hareketli parçaya sahip olmadıkları için çalışma sırasında gürültüye ve titreşime neden olmazlar. Darbeye dayanıklılıkları son derece yüksektir. Düşme vb. gibi durumlarda verileriniz güvende kalır.

Kingston V+200 son derece düşük güç tüketimi ile hem cebinize hem de çevreye duyarlıdır. HDD’lere göre çok az ısınırlar. Masaüstü bilgisayarınıza takabileceğiniz gibi laptop kullanımında da sahip olduğu performansı kadar taşınabilirliği ile memnun eder. Düşük güç tüketimiyle pil ömrüne yardımcı olur, titreşimsiz ve serin çalışması ile ferah bir çalışma ortamı sunar.

V+200 SSD’leri Windows 7 ve Windows 8 TRIM komutuna tam destek verir. Bu sayede bilgiler hafızada sadece gerekli olduğunda depolanır ve olabilecek en hızlı şekilde ulaşılır. Bu destek olmadan dosyalar sadece sanal olarak silinir ve başka bir işlem gerektiğinde kalıcı olarak silinmesi beklenir, tam performans alınamaz.

 

Kapasite: 120 Gb

Okuma/yazma hızları: 535 Mb/s – 480 Mb/s

Rastgele 4K yazma: 55.000 IOPS (4K hizalı)

Arayüz: SATA 6Gb/s

Yapı: 2.5”

Güç tüketimi (aktifken): Maksimum 2.065W

Güç Tüketimi (boşta/stanby/uyku): 0.565W

Ömür: 1.000.000 saat

 

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte CORSAIR CP-9020061-EU_ güç kaynağı satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Sabitdisk arayüzüSATA 6.0Gb/s
Sabitdisk kapasitesi120GB
Sabitdisk hızlarıMaks. okuma hızı 535MB/s
Maks. yazma hızı 480MB/s
Sabitdisk boyutu2.5

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (kingston.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir