Büyütmek için resme tıklayınız

CORSAIR CC-9011023-550VS 200R Carbide Serisi USB3.0, Corsair VS Serisi VS550 550W 80+ Kasa

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

En iyi fiyat/performans oranlarıyla kullanıcıları büyüleyen Corsair Carbide kasa serisi, 200R ile artık daha da bütçe dostu. Her zamanki yüksek Corsair kalitesiyle donatılan 200R ile fonksiyonellik ve soğutma artık çok daha kolay ulaşılabilir bir seviyede.

Kolay ve rahat montaja hasret kalanlar için geniş iç hacim sunan 200R, parça söküp takmayı sıkıcılıktan çıkarıp eğlenceli hale getiriyor. Tam 43 cm’lik grafik kartı alanıyla (HDD kafesine denk gelen kısım 30 cm) en uzun modeller bile sorun çıkartmaktan çok uzakta.

Ağır kullanım şartlarına uygun yüksek kalitelideki malzeme ve üretim kalitesi ile yıllar boyu dayanacak yapısıyla fabrikadan çıkan 200R, kullanıcısına kendini amorti ettirecek şekilde hizmet verir.

Güçlü soğutma sistemiyle tanışın. Tam 8 fana verdiği destekle kasanızda fırtınalar yaratabilir, sıcaklık sorununa kökten çözüm üretebilirsiniz. Beraberinde gelen fanlar ideal dönme hızlarıyla sessizlik ve performans arasında mükemmel bir çizgidedir. Her türlü ihtiyaç için en iyi çözümü sunmaktadır.

·         Ön: 12 cm (opsiyonel 2x 12 cm)

·         Arka: 12 cm

·         Üst: Opsiyonel 2x 12/14 cm

·         Yan: Opsiyonel 2x 12/14 cm

·         Alt: Opsiyonel 12/14 cm

Fan vida deliklerinde yer alan özel kauçuk koruma ile titreşimin neden olduğu gürültülerin önüne geçin. Sessiz fanlara ilaveten bu istenmeyen titreşimden kurtulup çıt çıkarmadan çalışan bir kasaya sahip olun.

 

En kolay ulaşılabilir noktadaki kullanıcı paneli emrinize amadedir.

Alet gerektirmeyen kolay montaj özellikleri ile parça söküp takmak eziyet olmaktan çıkıyor. Donanımlarınızı kolay ve sağlam şekilde monte eder, kaldığınız yerden bilgisayarınızı kullanmaya devam edersiniz. 2.5” SDD montajına hazırdır.

Çok sayıdaki kablo saklama delikleri ile en temiz toplanmış sistemler sizi bekliyor. Böylece dış görüntüsü kadar güzel görünen kablolama sistemine kavuşabilir, hava akımına da engellemeyen bir düzen kurabilirsiniz.

İşlemci bölgesine denk gelen geniş boşluk ile üçüncü parti soğutucuları takmak artık çok kolay. Anakartı çıkarmadan hızlı şekilde söküp takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

En iyi soğutma gücünü arayanlar için 120 mm radyatöre sahip Corsair H Serisi sıvı soğutma çözümlerine tam destek sunulmaktadır. Böylece sıcak yaz günlerinde bile hızaşırtılmış bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Güç kaynağı toz filtresiyle ulaşılması en zor noktadaki kirlere çözüm. Temiz ve uzun ömürlü güç kaynakları için...

Boyutlar: 430 x 210 x 497 mm

Anakart desteği: ATX, mATX

Yapı: Midtower

Ağırlık: 7.17 kg

Materyal: Çelik & plastik

5.25” yuva: 3 adet

3.5” yuva: 4 adet

2.5” yuva: 4 adet

Soğutma: Önde 12 cm, arkada 12 cm / opsiyonel önde 2x 12 cm, üstte 2x 12/14 cm, yanda 2x 12/14 cm, altta 12/14 cm

PCI genişletme: 7 adet

VGA uzunluk desteği: 430 / 300 mm

Ön panel: 2xUSB3.0, kulaklık, mikrofon

Corsair VS550, evinizde ya da işyerinizde kuracağınız sistemler için harika bir seçimdir. Corsair’ın kanıtlanmış ve beğeni toplayan kalitesini her bütçe yapısında yaşamanız için üretilmiştir. Güvenilir yapısı, yüksek performansı ve sessizliğiyle kullanıcısını tam anlamıyla memnun edecek bir güç kaynağı.

VS550, Corsair’ın tüm güç kaynaklarında tercih ettiği tek 12v kanalıyla donatılmıştır. Buradan sağladığı güçlü beslemeyle donanımlarınız için mükemmel bir altyapı sunar. %85’e varan verimliliği ile uzun yıllar sisteminize hizmet için üretilmiştir. Şebekeden gereksiz güç çekmez. Elektrik ziyanı olmadığı için faturalarınız azalır. Daha az güç kaybı ile daha az ısınır, daha sessiz çalışır.

En önemli güç kaynağı değerlendirme enstitüsü 80Plus testlerinden sertifika almaya hak kazanan VS550, bu sayede şebekeden gereksiz güç çekmez. Elektrik ziyanı olmadığı için faturalarınız azalır. Daha az güç kaybı, daha az ısınmasını ve sessiz çalışmasını sağlar.

Bir bilgisayarda en çok güç aktarımı yapılan kanal 12v kanalıdır. Bu nedenle PSU’nuzun bu kanaldan verebileceği amper miktarı çok önemlidir. Çok çekirdekli ve hızaşırtılmış bir işlemci, yeni nesil güçlü bir grafik kartı ve diğer tüm donanımlar için %90’ı için hayati önem teşkil eder. En iyi arayanlar, en iyi 12v kapasitesine sahip olan güç kaynağı almalıdır. Corsair VS550, güçlü 12v kanalı ile sizi yarı yolda bırakmaz.

Akıllı hız ayarlı 12 cm fan, yük ve sıcaklık durumuna göre otomatik olarak çalışır. Soğutma ve gürültü arasında ideal bir çizgide görev yaparak istenmeyen sese neden olmaz. Her daim güvenli kullanım sağlar.

Kullanıcısına sunduğu bol çıkış seçeneği ile her türlü kullanım durumuna hazırlıklıdır. İster üstün oyun performansı için çoklu grafik kartları ile, ister geniş depolama alanı için bol sabit disk ile kullanın, her türlü duruma hazırlıklıdır.

Geniş ve uzun fulltower kasalar için ekstra uzun güç kablolar yer almaktadır. Böylece güç kaynağını aşağıya monte etseniz dahi üstte kalan güç girişlerine kablo yetmeme sorunu kalmaz. Ayrıca sleeve kaplı kablolar ile kötü görüntünün önüne geçebilirsiniz. Daha rahat şekil verilebilen ve düzenlemesi kolay kablolar ile şık bir sisteme sahip olabilirsiniz. Güzel göründüğü kadar hava akımını engellemediği için soğutmaya da yardımcı olur.

Üst seviye ekran kartları ile yüksek grafik gücüne kavuşmanız Corsair VS550ile mümkün. Güçlü 12v kanalları ve 2 adet PCI-ex güç çıkışları ile NVIDIA SLI ve AMD CrossFire’lı sistemlere kucak açın.

Günümüzde kabul görmüş ve gerekli tüm koruma özelliklerine sahiptir. Son çıkan ATX12V v2.31 ve EPS 2.92 standartlarına destek veren Corsair VS550, ayrıca geriye uyumlu olarak ATX12V 2.2 ve ATX12V 2.01’e de destek sağlar.

Corsair VS550 güç kaynağı diğer tüm Corsair modellerinde olduğu gibi son derece yüksek malzeme ve üretim kalitesi ile fabrikadan çıkmaktadır. Hatasız üretilen ve kutulanmadan önce birçok testten geçen ürünler bu sayede uzun ömür vaad etmektedir. Corsair de VS serisi güç kaynaklarına olan güvenini kullanıcılara tam olarak 3 yıl garanti sunarak göstermektedir. Uzun yıllar sisteminize enerji sağlamak için taş gibi sağlam üretilmektedirler.

Corsair’ın tüm ürün gamında tercih ettiği üst seviye kaliteli üretimi, malzemesi ve mühendisliği ile ilk dokunuştan itibaren en iyi tercihi yaptığınıza emin olacaksınız. Kalitesiz mal alacak kadar zengin olmayın, Corsair kalitesinden şaşmayın.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte SEAGATE ST1000DM003 dahili sabitdisk ve AMD FX 6300 X6 Black Ed. işlemci satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa türüMid Tower
Kasa özellikleriATX, microATX, Siyah, SECC Çelik,
Kasa güç kaynağı550W, 42A
Kasa USB 3.0Var
Kasa genişleme yuvaları3 adet 5.25" ve
4 adet 3.5" ve
4 adet 2.5"
Ön panel bağlantıları2 adet USB 3.0 ve
1 adet Ses giriş ve çıkış ve
1 adet Power ve
1 adet Reset
Kasa fanlarıArkada 1 adet 120mm ve
Önde 1 adet 120mm
İlave edilebilir kasa fanlarıYukarıya 2 adet 120mm veya
Yukarıya 2 adet 140mm ve
Sola 2 adet 120mm veya
Sola 2 adet 140mm

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir