CORSAIR CW-9060007-WW Hydro Serisi H60 Yüksek Performanslı Sıvı İşlemci soğutucusu

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 5 yıl garantilidir.

Tak-kullan sıvı soğutma sistemlerinde dünya lideri Corsair, eski nesil H60 ile devam ettirdiği ihtişamını yepyeni modelle daha da yukarı taşıyor. Yüksek soğutma kapasitesinin yanında sahip olduğu birçok gelişmiş özellikle kendine hayran bırakan bir soğutucu.

H60’ın aktif soğutma görevini üstlenen fanı, Corsair’ın popüler SP120 modelinden esinlenerek üretilmiştir. Aynı yüksek performansa ve sessizliğe sahiptir. Radyatörün ince yapraklarıyla en iyi uyumu sağlamak için yüksek statik basınç sunar. Böylece ısı en hızlı şekilde dışarı atılır. Radyatör, geniş yüzey alanıyla fana mükemmel destek sağlar. Çok çekirdekli ve hızaşırtılmış işlemcileriniz serin bir kullanıma kavuşur.

Sahip olduğu sessiz fanlar ve düşük profil pompası ile H60, kasanızda rahatsız olacağınız gürültüye neden olmaz. Üstün soğutma performansının yanında sessiz çalışması ile soğutma tarafında yapacağınız en akıllı yatırımlardan biridir.

12 cm boyundaki radyatör ve fanlarla kasanızda konumlandırmanız çok kolaydır. En çok tercih edilen kasa fan yuvası olan 12 cm ile arkaya ya da yukarıya monte edebilirsiniz. Böylece kasa içi alanı kullanım durumunuza göre en iyi şekilde değerlendirerek kontrolü elinize alırsınız.

Yüksek esnekliğe sahip hortumlar üstün bir kullanışlılık sunar. En keskin bükülmelerde bile kırılma yapmaz ve sıvı akışını tıkamaz. Uzun ömürlüdür, çatlama meydana gelmez. Montaj için yeterli uzunluğa sahiptir.

 

Alet gerektirmeyen kolay montaj şekli ile zahmetsiz ve sağlam şekilde işlemci üzerine oturur. Arka plakası ile anakartta meydana gelebilecek yamulmaları önler.

Bakır soğutucu üzerinde termal macunu ile birlikte gelir. Siz sadece montajı yapar ve sistemi çalıştırırsınız. Uzun ömürlüdür, taşma yapmaz. Yüksek performanslı ısı iletimi sayesinde H60’ın kalitesine layıktır.

 

Yüksek performansı tüm işlemcilerde kullanabilmeniz için Corsair H60 tüm güncel soket yapılarını desteklemektedir.

 

Eksiksiz kutu içeriğiyle gerekli olabilecek tüm aparatlar kullanıcıya sunulmuştur.

Corsair’ın tüm ürün gamında tercih ettiği üst seviye kaliteli üretimi, malzemesi ve mühendisliği ile ilk dokunuştan itibaren en iyi tercihi yaptığınıza emin olacaksınız. Kalitesiz mal alacak kadar zengin olmayın, Corsair kalitesinden şaşmayın.

 

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte INTEL Core i7-6700K işlemci ve SAMSUNG MZ-75E250BW ssd sabitdisk satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Anakart uygunluğuAM4, AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2, INTEL1151/50/55/56, INTEL1366, INTEL2011
SoğutmaSıvı soğutma

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (corsair.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir