Büyütmek için resme tıklayınız

INTEL Core i7-4770K SR147 3.50GHz, 8MB L3, çift kanal DDR3, 22nm, LGA1150 İşlemci

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 3 yıl garantilidir.

22nm Haswell Mikromimarisi

Kod adı Haswell olan yeni Mikromimari, daha sade anakart tasarımlarına imkan tanımak için tamamı işlemci içerisinde gömülü voltaj regülatörüne sahiptir. Önceki Mikromimarilere göre geliştirilmiş işlemci performansı ve daha iyi hızaşırtma potansiyeli sunar.

Yeni 4. nesil Intel Core işlemci ailesi yönergeleri

Haswell çekirdek tabanlı işlemciler, Intel Advanced Vektor Extensions 2 ile gelir. AVX2, tamsayı verilerini 256-bit SIMD’ye genişleterek, tamsayı operasyonlarının performansı artırır. Ek yönergelerle anahtar algoritmaları, bit manipülasyonumu ve AES-NI’yi de hızlandırılır.

Intel Hyper-Threading Teknolojisi

Intel Hyper-Threading Teknolojisi, her çekirdek üzerinde sağladığı izlek tabanlı paralellikle daha verimli bir işlemci kaynak kullanımı sunar. Böylece çoklu izlek yazılımlarında geliştirilmiş performansa sahiptir.

DX11.1 & OpenCL 1.2 destekli Intel işlemci grafikleri

Haswell çekirdek tabanlı işlemciler geliştirilmiş bütünleşik grafikler sunar. Optimize grafik performansı için DirectX 11.1, daha hızlı hesaplama için OpenGL 3.2 ve OpenCL 1.2’yi destekler. Dijital ve analog görüntü çıkışları farklı bileşenlere bağlanarak ayrışık aktarım yapılır.

Haswell güç yönetimi yeniliği

Haswell çekirdek tabanlı işlemciler geliştirilmiş güç yönetimi sunar. Önceki nesle göre 20 kattan daha fazla geliştirmelere sahiptir. Tamamen otomatik, sürekli, detaylı ve hatasız güç denetimi yapar.

Intel Turbo Boost Teknolojisi 2.0

Önceki nesle göre daha akıllı, enerji verimliliği sunan ve dinamik Intel Boost Teknolojisi 2.0, size gerekli olduğunda performansta artış sağlar. Güç, akım ve sıcaklık durumuna göre daha da fazla otomatik hız artışıyla işlemci çekirdekleri stok çalışma frekansından daha güçlü çalıştırır.

 

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte SEAGATE ST1000DM003 dahili sabitdisk ve ASUS Z87-PRO anakart satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Islemci soketiINTEL LGA1150; 22nm mimari;
İşlemci hızı3.50GHz
ÇekirdekDört,
İşlemci kutu içeriğiAktif (fanlı)

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

Henüz ürünle ilgili bir inceleme mevcut değildir.

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir