MSI Z87 MPOWER MAX INTEL Z87, DDR3, LGA1150, ATX Anakart

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

MSI’ın üstün deneyimi ışığında en iyiyi arayan kullanıcılar için tasarlanan Z87 MPOWER MAX’in kudretine tanık olun. Yüksek hızaşırtma potansiyeli, üstün soğutma sistemi, kullanışlı özellikleri ve daha birçok çekici detayıyla bilgisayar deneyiminizi baştan yazacak üstün bir anakart.

OC Certified, anakartlarda askeri sınıf bir yanma testidir. Bu testte anakart, yüksek frekanslarda hızaşırtma yapılmış bir CPU ile tüm hava çıkışları kapatılarak 24 saat boyunca Prime95 testi altında çalıştırılır. Bu testten yalnızca en iyi anakartlar sağlam çıkar. Bu yüzden bir MPOWER anakart, her türlü hızaşırtmayı kaldırabilecek güçtedir.

MSI Z87 MPOWER MAX, sisteminizden en yüksek randımanı alabilmeniz için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Geliştirilmiş PWM ve termal tasarım ile karmaşık işlemlere gerek kalmadan en yüksek kararlılık ve performansa sahip olacaksınız.

Military Class 4, gelecek nesil yüksek kaliteli bileşenlerdir. DrMOS II, Hi-c CAP, SFC ve Solid CAPS ile PC'nizin en zorlu oyun koşullarında bile kararlı çalışmasını sağlar.

HI-C CAP

Hi-c CAP kapasitörler, çok ufak boyutlarına rağmen süper verimli kapasitörlerdir. İşlemci soketi çevresinde geniş soğutucular için boş alan bırakmalarının yanında, %93 daha fazla enerji verimi sunarlar.

DARK CAP

Aluminyum çekirdeğe sahip Dark CAP, daha düşük ESR değeri ve 10 yılı aşkın parça ömrü ile  üst sınıf anakartların bir simgesi haline gelmiştir. 

SUPER FERRITE CHOKE

Super Ferrite Choke (SFC), süper geçirgen ferrit çekirdeğe sahiptir. Bu sayede SFC, 35 derece gibi düşük sıcaklıkta çalışabilir, %30 daha yüksek akım kapasitesi ve güç verimliliğinde %20 artış sağlayarak daha güçlü ve kararlı bir hızaşırtma deneyimi sunar.

MSI hızaşırtma anakartlarında bulunan OC PCB üzerinde %50 daha fazla katman kullanılmıştır. Bu, hızaşırtma için gerekli tüm hatları takip edebilme olanağı tanıdığı için güç ve sinyal kanalları izole edilerek çok daha verimli ve performanslı bir anakart yaratır. Aynı zamanda bileşenlerin birbirine girişim yapmadan yakın yerleştirilmesine de olanak tanır.

DIGITALL POWER PWM

DigitALL Power, DigitALL Power PWM üzerinden gücü yönlendirerek voltaj iletimini tam olarak belirlemenizin yanında daha düşük güç tüketimini de sağlar. Analogdan dijitale çevirim sayesinde Load-line kalibrasyonunu da mümkün kılar.

TERMAL TASARIM

İlham verici görsel çekiciliğine ek olarak MPOWER termal tasarımı, en zorlu koşullarda en yüksek soğutma potansiyelini de mümkün kılar. Düşük hava akımı için optimize edildiğinden sıvı soğutma için de idealdir.

EXTREME OC SOKET TASARIMI

Soğutma tasarımınızı anakartınıza sığdıramamak hayal kırıklığı yaratır. Military Class 4 bileşenler sayesinde normal soğutucuları rahatlıkla yerleştirebilir ve uç noktada soğutma çözümlerinizi kolaylıkla izole edebilirsiniz.

OC Essentians, anakartınızdan en iyi performansı alabilmeniz için dahil edilmiş ufak bir araçlar setidir. Bu özellikler kararlılığı arttırırken sorun çözmede yardımcı olarak sisteminizi basit bir yönetimle her zaman kontrol altında tutmanızı sağlar. Böylece oyundan başka hiçbir şeye dikkat etmek zorunda kalmaz ve performansınızı en yüksek seviyede tutacak araçlara sahip olursunuz.

MSI Click BIOS4, Windows 8 için optimize edilmiş yeni UEFI BIOS’tur. Daha hızlı tepkilerinin  yanı sıra daha akıcı çalışır ve fare desteği daha iyidir. Fonksiyonel yapısıyla kullanımı çok kolaydır.

Hızaşırtma rekorları peşindeyseniz hızlı bir belleğe ihtiyacınız olacak. Z87 MPOWER MAX, yeni T-Topology mimarisine destek vererek en yeni DDR3-3000 standartlarına erişebilmenizi sağlar. Böylece en iyi bellek performansına sahip olursunuz.

MSI OVERCLOCKING anakartlar üzerinde  en az bir PCI-Express 3.0 slotu bulunur. Mükemmel yerleşimi sayesinde havanın anakart içinde rahatça dolaşmasına imkan sağlayan bu slotlar çoklu ekran kartı konfigürasyonlarında PC'nizin aşırı ısınmasını engeller ve mükemmel NVIDIA SLI veya AMD CrossFire oyun sistemlerinizde görüntülerin ekranınızdan dışarı fırladığı harika bir görsel deneyim yaşamanızı sağlar.

Gerçek ses kalitesi ile kulaklarınız bayram edecek. MSI Audio Boost ile oyunlarda en yüksek ses kalitesini kristal berraklığında ses ve müzikle sunuyoruz.

Diğer bileşenlerden tamamen izole edilen ses devresi sayesinde daha az girişimli ve daha kararlı bir sisteme sahip olacaksınız. Tümleşik kulaklık amfisi sayesinde stüdyo tipi kulaklıklar kullanabilecek, oyun PC'nizle inanılmaz bir ses deneyimi yaşayacaksınız.

        Stüdyo seviyesinde dahili 600Ω kulaklık amplifikatörü

        Altın ses jakları ile katıksız ses sinyali

        Elektromanyetik girişime karşı korumalı ses yongası

        Yüksek kaliteli ses kapasitörleri

        PCB üzerinde aydınlatmalı jaklar

MSI OVERCLOCKING anakartlar, kolayca takıp çıkarabileceğiniz Intel Wi-Fi / Bluetooth modülü ile birlikte gelir. Intel WiDi desteği sunan bu modül sayesinde evinizdeki birçok kablosuz cihaza kolayca bağlanabilirsiniz.

802.11 b/g/n ve Bluetooth 4.0 sayesinde en hızlı kablosuz transfer hızına ulaşırken Intel WiDi (Wireless Display) ve WiDi alıcı (ayrıca satılır) sayesinde filmlerinizi kabloya ihtiyaç duymadan televizyonunuzdan izleyebilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

İşlemci soketiINTEL LGA1150;
Ekran kartı soketi3 adet PCI-E16X 3.0
ÇipsetIntel Z87
Desteklediği bellek soketiDoğal hız ile 4 adet Çift kanal 1600MHz DDR3 (Maks: 32GB) veya
Hızaşırma ile 4 adet Çift kanal 3000MHz DDR3 (Maks: 32GB)
Anakart boyutuATX

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir