Büyütmek için resme tıklayınız

CORSAIR CMY16GX3M2A2133C11 VENGEANCE PRO DDR3-2133Mhz CL11 16GB (2x8GB) DUAL (11-11-11-27) 1.5V Bellek

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün ömürboyu garantilidir.

Corsair Vengeance Pro serisi bellekleri, 8 katman PCB’leri ve en yüksek performans için özel olarak seçilmiş yongalarıyla en iyiyi arayan donanım tutkunlarına özel olarak üretilmiştir. 3. ve 4. nesil Intel Core serisi işlemcilerle tam uyumlu olarak çalışarak üstün bir hızaşırtma deneyimi sunar.

Corsair Vengeance Pro, yeni nesil grafiklere sahip oyunlardaki eğlencenizi artırmanıza yardımcı olur. Daha aksiyonlu, daha akıcı ve daha kaliteli oyun saatleri için bilgisayarınıza doping etkisi yapar. 16 Gb kapasitesi ve 2133 MHz hızıyla mükemmel bir oyun sistemi yaratmanıza olanak sağlar.

Her bir Vengeance Pro bellek, 8 katmanlı baskı devresi ile üretilmiştir. Sahip olduğu yongalar, ince bir eleme sürecinden geçerek seçilir. Soğutma sistemi verimlidir. Tüm bu etkenler ışığında yüksek hızaşırtma performansı sergiler.

Sahip olduğu dev ısı emicisi, en zorlu kullanımlarda bile maksimum serinlik sunar. İster stok hızında kullanın, ister hızaşırtma yapın. Tüm bellek yongalarını kaplayan geniş yüzeyli soğutucu ile sizi yarı yolda bırakmaz.

İster profesyonel, ister hobi amaçlı olsun; Corsair Vengeance Pro uygulamalarda da yanınızda. 3D tasarım, render, çizim programları, video ve müzik işleme ya da genel işletim sistemi deneyimizdeki en büyük kriterlerden biri bellektir. Corsair Vengeance Pro’nun yüksek kapasitesi ve saat hızlarıyla işteki verimliliğiniz maksimum düzeye çıkar. Boşa geçen dakikalarınızı ortadan kaldırarak projelerinizi daha çabuk bitirebilirsiniz.

Şık soğutma sistemi sadece serinletmek için değil, kalbinizi kazanmak için de tasarlanmıştır. Farklı renk seçenekleri ile gözünüzü ayıramayacağınız ve yüksek performanslı bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Intel ve AMD işlemcilerle en iyi uyumluluk için üretilmiştir. Tak-kullan yapısıyla uyumluluk sorunlarının önüne geçer. 1.5v voltajıyla işlemcinizin içindeki bellek kontrolcüsüne zarar vermeden çalışır.

Corsair Vengeance Pro bellekler, Intel’in geliştirdiği XMP 1.3 profiline destek vermektedir. Bu yeni nesil yardımcı ile hiçbir ayarla uğraşmadan hızlı şekilde XMP profilini seçerek belleğinizden maksimum performans alabilirsiniz.

Kullanım durumunuza ve ihtiyacınıza uygun olarak seçebileceğiniz 4, 8 ve 16 Gb kapasitelerle sisteminizi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Corsair’ın tüm ürün gamında tercih ettiği üst seviye kaliteli üretimi, malzemesi ve mühendisliği ile ilk dokunuştan itibaren en iyi tercihi yaptığınıza emin olacaksınız. Kalitesiz mal alacak kadar zengin olmayın, Corsair kalitesinden şaşmayın.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Bellek türüDDR3
Bellek hızı2133MHz
Bellek miktari16GB(2x8GB)
Bellek kapasitesi16GB, 2 adet 8GB modül
Bellek zamanıCas 11, 11-11-11-27
Bellek çalışma voltajı1.5V

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (corsair.com)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir