COOLER MASTER RL-S12M-24PK-R1 SEIDON 120M Sıvı İşlemci soğutucusu

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Soğutma uzmanı Cooler Master, Seidon 120M ile kolay montajı ve yüksek performansıyla kullanıcıların favorisi tak-kullan sıvı soğutma sistemlerine mükemmel bir çözüm sunar. Üstün kompakt yapısı ve kolay montajıyla sizi yormadan kullanıma hazır hale gelir. Güçlü soğutmasıyla yüksek hızaşırtmalı kullanımlarda bile tam stabilite sağlar.

Cooler Master Seidon 120M, emrinize amade 12 cm’lik fanıyla yüksek hava akımı sağlar. Yaprakları, radyatör için özel olarak geliştirilmiştir. Böylece sık dokumalı radyatörün verimini en iyi noktalara taşır. Güçlü statik basınca sahiptir ve tam memnuniyet sağlar.

Sahip olduğu pompa ve fan, mükemmel sessizlikleriyle geceleri bile rahatsızlık vermez. Serin olmasının yanında gürültüden uzak bir sistem arayanlar için en iyi çözümü sunar.

İşlemcinin oluşturduğu ısıyı hızlı ve etkili şekilde uzaklaştırmak için mikro kanal teknolojisine sahip bakır bloğa sahiptir. Bir saç telinden bile ince olan bu kanallar, üstün bir verimlilikte çalışarak devasa soğutma alanı sunarlar. Böylece sıvı akışı sırasında tüm ısı çekilerek, yüksek saat hızında ve voltajı artırılmış işlemcilerde bile üstün performansı sergiler.

12 cm boyundaki radyatör ve fanlarla kasanızda konumlandırmanız çok kolaydır. En çok tercih edilen kasa fan yuvası olan 12 cm ile arkaya, öne ya da yukarıya monte edebilirsiniz. Böylece kasa içi alanı kullanım durumunuza göre en iyi şekilde değerlendirerek kontrolü elinize alırsınız.

Özel montaj sistemi sayesinde acemi kullanıcılar bile hızlı ve güvenli şekilde monte edebilirler. Arka plakası ile anakartta meydana gelebilecek eğilmeleri önler.

İster AMD, ister Intel işlemcilere monte ederken gerekli olabilecek tüm aksesuarlar, kutu içersinde kullanıcıya sunulmuştur.

Cooler Master Seidon 120M, tüm güncel işlemci soketlerine tam destek sunmaktadır. Böylece üstün performans her platformda kullanılabilir olur.

 

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Anakart uygunluğuAM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2, INTEL775, INTEL1151/50/55/56, INTEL1366, INTEL2011
SoğutmaSıvı soğutma
Fan özellikleri1 adet 120mm, 4pin, rpm, cfm, db, mm,

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (coolermaster.com)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir