ZALMAN ZM-Z1 USB3.0 Güç Kaynaksız Kasa

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Zalman Z1, özellikleri ve yüksek fiyat performans oranı ile uygun fiyatlı kasa çözümü arayan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Uygun fiyatlı ofis ve oyun bilgisayarı oluşturmak istiyorsanız Z1 sizin için biçilmiş kaftandır. Z1 normal bir eğlence bilgisayarının size sağladığı tüm özellikleri ve fazlasını sağlar.

Z1 normal bir ATX kasanın sunduğu iç hacmi size sunar. İşlemcinize stok soğutucu takılabilecek hacme sahiptir. Ayrıca 3. parti bir soğutucu ile soğutmak isterseniz 154 mm’ye kadar olan yükseklikteki soğutucuları ve ya Noctua NH-D9L gibi orta yükseklikte ve NH-L9x65 gibi düşük profil soğutucuları kullanabilirsiniz. Uzunluğu 360 mm’ye kadar olan üst seviye ekran kartlarını kasanıza takabilirsiniz. Ayrıca standart boyutlardaki ATX güç kaynaklarına tam destek verir.

Z1 ile beraber gelen 2 adet fanla kasanızda ideal bir hava akımı yaratabilir, sıcaklık sorununuza çözüm üretebilirsiniz. Kasanız size serin bir kullanım deneyimi sağlar.

Z1 kasaların hepsinin iç bölümleri dışı gibi elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Ayrıca kasa içindeki her köşe yuvarlatılıp, köreltilmiştir. Bu sayede kullanıcısına daha güvenli montaj ortamı sağlar.

USB3.0’ın gücüyle ve ekstra USB 2.0 çıkışlarıyla desteklenmiş ön panel, kasanızın ön bölümünün ortasında kolay ulaşılabilir noktada hizmetinize hazırdır.

Z1’in ön paneli serin havayı kasa içine rahatça aktarabilecek şekilde mesh yapıda tasarlanmıştır. Bu sayede kasa içi hava akımınız serin ve etkili şekilde gerçekleşir.

Z1’in üst bölümünde yer alan özel yuva cep telefonunuz, harici sabit disklerinizi güvenle yerleştirebilmeniz için tasarlanmıştır. Bu alan içe göçük olduğundan değerli ürünlerinizi düşürme korkusu yaşamadan bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.

Zalman Z1’in alt bölümünde bulunan toz filtreleri sayesinde güç kaynağınızın içine toz girmesini engellersiniz.

Zalman Z1 ile güç kaynağınızı kasanın alt bölümüne takarsınız. Güç kaynağınız kasanın altından aldığı serin ve filtrelenmiş hava ile hem serin hem de daha temiz bir şekilde çalışır. Bu saye de daha uzun bir ömre sahip olur.

Kabartılmış yan panelleri sayesinde Zalman Z1 ile kolayca kablo yönetimi yapabilir, fazlalık kablolarınızı HDD bölmesinin içine kutu içeriğinden çıkan kablo bağlarıyla sabitleyebilirsiniz. Z1 işlemci soğutucunuzu kolayca değiştirmeniz ve kablolarınızı yönetebilmeniz için kasa genelinde delikler sunar.

Z1, 2 adet 5.25” optik okuyucu bölümü, 4 adet 3.5” sabit disk yuvası ve 1 adet 2.5” SSD yuvası sunar. Sabit disklerinizi ve optik sürücülerinizi aletsiz olarak montajlayabilirsiniz.

Zalman her ürününü tek tek inceler ve size kalite kontrol raporu gönderir. Kasa içeriğinizde yer alan bu rapor ile kasanızın kalite standartlarını geçtiğini bilirsiniz. Zalman kasalarına 2 yıl garanti sunmaktadır.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk ve MSI H110M PRO-VD anakart satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa türüMid Tower
Kasa özellikleriATX, microATX, Siyah,
Kasa güç kaynağıYok
Kasa USB 3.0Var
Kasa genişleme yuvaları2 adet 5.25" ve
4 adet 3.5" ve
1 adet 2.5"
Ön panel bağlantıları1 adet Power ve
1 adet Reset ve
1 adet Ses giriş ve çıkış ve
2 adet USB ve
1 adet USB 3.0
Kasa fanlarıArkada 1 adet 120mm ve
Önde 1 adet 120mm

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (zalman.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir