PNY VCNVS510DVI-PB Quadro NVS 510 PCIE X16 4xMiniDP; 4xMiniDP->DVI Ekran kartı

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

UYUMLULUK. VERİMLİLİK. GÜVENİLİRLİK. ÇOKLU EKRAN TİCARİ GRAFİKLER İÇİN YENİ STANDART

NVIDIA NVS grafik kartları olağanüstü esneklik, ölçeklenebilirlik ve uyumluluk sunarak işletmenizdeki tüm çoklu ekran kurulumlarını yönetmeyi kolaylaştırır.

NVS grafik kartları, ekran bağlanabilirliği ve kasa boyutundan bağımsız olarak inanılmaz esneklik sunar. Tüm DisplayPort, DVI ve VGA ekranlarınızı bu kanıtlanmış, güvenilir donanım ve yazılım kombinasyonu ile yönetin.

Artık, genişletilmiş bir iş alanı ile çalışarak görüşleri bir araya getirmek için yepyeni bir yolunuz var. Aynı zamanda, 1 2 GB'a kadar kart üzeri çerçeve arabelleğe sahip daha büyük, yüksek çözünürlüklü ekranlarda görsel açıdan zorlayıcı daha fazla içerik ile etkileşim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, NVIDIA nView teknolojisi size birden fazla yüksek çözünürlüklü ekranda ve sanal masaüstünde çok sayıda pencereyi tüm iş alanınıza panoramik bir genel bakış ile kolaylıkla yönetme olanağı verir. Ekranlarda ve masaüstlerinde uygulama konumlarını kaydetmek için profiller dahi oluşturabilirsiniz ve yalnızca bir düğmeyi tıklayarak çalıştırabilirsiniz.

NVIDIA Birleştirilmiş Mimari

En iyi performans için GPU kaynaklarını dinamik olarak atamak üzere tasarlanan endüstrinin ilk birleştirilmiş mimarisi.

NVIDIA Birleştirilmiş Sürücü Mimarisi (UDA)

NVIDIA Forceware birleştirilmiş yazılım ortamının (USE-Unified Software Environment) parçası. NVIDIA UDA, yazılım sürücüleriyle ileri ve geri uyumluluğu garanti eder. Bu, en güncel sürücü mevcut tüm NVIDIA ürünlerini desteklediğinden yeni bir NVIDIA çözümüne yükseltmeyi kolaylaştırır.

PCI Express 2.0 Uyumluluğu

16 GB/saniye iki yönlü (her yönde 8 GB/saniye) birleştirilmiş bant genişliği için şerit başına 5 GT/saniyeye kadar veri transfer hızını destekler.

Ultra Sessiz Soğutma Çözümü

Sistem fanları üzerinde yük oluşturmadan grafikleri verimli bir şekilde soğutan yüksek derecede güvenilir fan soğutma, daha sessiz bir masaüstü ortamına olanak verir.

Ultra Hızlı Bellek Bant Genişliği ile 1 MB DDR3 GPU Bellek

Büyük doku modelleri ile etkileşime girmek veya her ekran çıkışı üzerinde bir HD video görüntülemek için gerekli yüksek verimi sunar.

Endüstri standardı Mimariler ile Uyumluluk

x86 32 ve 64-bit mikroişlemci mimarileri ve Intel / AMD ve Microsoft / Linux işletim sistemleri ile uyumludur.

 

30-bit görüntü teknolojisiyle daha canlı ve gerçeğe yakın performansıyla DisplayPort arabirimine geçin. Ses ve görüntüyü beraber aktararak bir taşla iki kuş vurun. Yeni nesil karta özel yeni nesil arabirim. Beraberinde 4 adet miniDP > DP ve miniDP > DVI dönüştürücüsü ile gelir.

Teknik Özellikler

Ekran kartı arayüzüPCI-E16 2.0
Yonga setinVidia, Quadro NVS510
Ekran kartı belleği 2048MB / 128bit DDR3
Ekran kartı giriş/çıkış4 adet Mini DISPLAY PORT

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (pny.eu)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir