CORSAIR CC-9011047-WW OBSIDIAN 250D USB 3.0 Mini ITX Güç kaynaksız Kasa

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Favori donanım üreticiniz Corsair, sahip olabileceğiniz en gelişmiş Mini ITX çözümüyle karşınızda. Engin deneyim ışığında geliştirilen 250D, Obsidian serisinin yüksek kalitesi, üstün soğutması, bağımlılık yaratan fonksiyonelliği ve minimalist tasarımıyla kalbinizi fethetmeye geliyor. Uzun grafik kartı alanı, tam boyutlu güç kaynağı haznesi, çok sayıda depolama yuvası ve 240 mm’lik radyatör alanı gibi üstün özelliklerle, Corsair’den sektörünün öncüsü bir başka kasa daha.

Ufak yapısı ve güçlü donanım potansiyeliyle teknoloji severlerin yeni gözdesi Mini ITX sistemlere Obsidian 250D’nin gözünden bakın. En iyiyi arayan kullanıcılar için kullanışlı özellikleriyle nokta atışı yapan bir kasa. Başkasını aramanıza gerek yok, Obsidian 250D tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Ön kısımdaki 14 cm AF140L fan ve yan taraftaki 12 cm’lik AF120L fanla sağlanan güçlü hava akımı, 250D içerisindeki donanımlarınızda sıcaklık sorununu tamamen ortadan kaldırır. Dar alanda yaratılan bu güçlü akım sayesinde taze hava içeri çekilir, ısınan hava hızlı şekilde dışarı atılır. Grafik kartınızın nefes alması için geniş ızgaralı alana sahiptir.

  • Ön: 14 cm / opsiyonel 20 cm ya da 12 cm
  • Yan: 12 cm / opsiyonel ikinci 12 cm
  • Arka: opsiyonel 2x 8 cm

Sisteminiz Mini ITX diye sıvı soğutma desteğinden mahrum kalacağınızı sanmayın, en azından Obsidian 250D ile! Sağ kısımdaki 120 mm’lik fan yuvaları ile Hydro H100i gibi 240 mm’lik radyatöre sahip sıvı soğutma sistemlerini kullanabilir, bu dev serinletici gücü işlemcinize armağan edebilirsiniz. Dilseniz ön kısımdaki fan yuvasına 120 mm, 140 mm ya da 200 mm’lik radyatörler de monte edilebilir.

Tam anlamıyla minimalist yapısıyla son derece şık olan 250D, güzelliğini de bu sadeliğe borçlu. Sert köşeleri ve tasarımında sağladığı bütünlüğü ile sizi büyüleyecek. Fırçalanmış alüminyum ön yüzeyi ve tamamı siyah yapısı ile odanıza farklı bir hava katacak.

250D’nin akıllıca geliştirilen iç hacmi sayesinde tam 290 mm’ye kadar grafik kartı alanı sağlanır. Böylece üst-uç modellerle bile kullanıma hazırdır. Kompakt yapıda ve oyun canavarı bir sistem kurabilirsiniz.

Ön kısımda tam boyutlu 5.25” sürücü yuvası kullanıma hazırdır. Alet gerektirmeyen kilit sistemiyle hızlı ve güvenli sabitleme yapabilirsiniz. Daha geniş bir iç hacim için 5.25” montaj aparatı kolay şekilde çıkarılabilir.

Arka kısımdaki depolama alanına 4 adet disk takılabilir. Dilerseniz 2 adet 3.5” yuvasının yanı sıra buradaki tüm kızaklara 2.5” disk ekleyebilirsiniz.

Pencereli üst kapak ile sahip olduğunuz donanımlarınızı sergilemekten çekinmeyin. Düzenli kurulmuş bir sistem ile kasanızın görselliğine katkıda bulunun.

Mini ITX kasaların güç kaynağı sınırlandırması, Obsidian 250D ile son buluyor. En uzun PSU’ların bile montajına izin verir.

En kolay ulaşılabilir noktadaki kullanıcı paneli emrinize hazırdır.

Obsidian 250D, sahip olduğu toz filtreleri ile kasanızın içini daima temiz tutar. Ön fan, yan kapaklar ve ulaşılması en zor noktada bulunan güç kaynağı fanı için çıkarılabilir ve su altında yıkanabilir toz filtrelerine sahiptir.

Corsair’in tüm ürün gamında tercih ettiği üst seviye kaliteli üretimi, malzemesi ve mühendisliği ile ilk dokunuştan itibaren en iyi tercihi yaptığınıza emin olacaksınız. Kalitesiz mal alacak kadar zengin olmayın, Corsair kalitesinden şaşmayın.

Teknik Özellikler

Kasa türüKüp
Kasa özellikleriminiITX, Siyah, Pencereli,
Kasa güç kaynağıYok
Kasa USB 3.0Var
Kasa genişleme yuvaları1 adet 5.25" ve
2 adet 2.5" ve
2 adet 3.5" veya
2 adet 2.5"
Ön panel bağlantıları1 adet Power ve
2 adet USB 3.0 ve
1 adet Ses giriş ve çıkış
Kasa fanlarıÖnde 1 adet 140mm ve
Solda 1 adet 120mm
İlave edilebilir kasa fanlarıArkaya 2 adet 80mm ve
Sola 1 adet 120mm

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (corsair.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir