AMD A10-7850K AD785KXBJABOX, Quad-Core 3.7GHz, 4MB, 95W, FM2+, AMD Radeon R7 series İşlemci

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 3 yıl garantilidir.

AMD A10-7850K, daha önce hayalini kurduğunuz yenilikçi bilgisayar kullanımını ayaklarınıza serer. Çok çekirdekli güçlü bir işlemci, sisteminizin sadece bir parçasıdır. Buna destek olacak grafik performansı da A10-7850K ile birlikte sunulur. Hem CPU hem de GPU birleşimi AMD APU’su ile her anlamda sizi bulutlara taşıyacak bir işlemci yaratılmıştır. Üstelik düşük güç tüketimi, az ısınan mimari ve özel AMD görüntü teknolojileriyle donatıldı!

AMD'nin bugüne kadarki en gelişmiş APU'su. Devrime hoş geldiniz.

AMD'nin en gelişmiş APU'su olan AMD A10-7850K ile tanışın. Devrim niteliğindeki bu ürün, işlemci tanımını kökten değiştirecek. 12 Bilgi İşlem Çekirdeği (4 CPU + 8 GPU), AMD Radeon R7 ekran kartı ve etkileyici sesler sunan AMD TrueAudio Teknolojisi gibi özellikler sayesinde Battlefield 4 ya da herhangi bir oyunun üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Böylece harici bir ekran kartı olmadan da oyun deneyimini en eğlenceli şekilde yaşayabilirsiniz. Daha az masrafla benzer bir grafik performansına hazır olun.

Donanımınız güçlü olabilir, ancak yazılımla desteklenmediği sürece bu kaynaktan yararlanmak imkansızdır. AMD’nin devrim niteliğindeki yepyeni API’si, oyun geliştiricilerine donanım dünyasının kapılarını sonuna kadar açar. GPU’dan alınan verim artırılarak, desteklenen oyunlarda dev bir performans sıçrayışına kavuşulur. Teknoloji ve oyun dünyasının yeni standardı Mantle ile akıcılığınızı artırın.

GPU’lar artık sadece grafikler için değil. AMD TrueAudio teknolojisi ile oyunlarda yepyeni bir akustik deneyimi sizleri bekliyor. Daha geniş akustik bantgenişliği ve yetenekleriyle ekstra ses performansı ve daha zengin bir kullanım ortamı sağlanır. Standart hoparlörleriniz ya da kulaklıklarınızdan daha önce hiç duymadığınız gerçeklikte ve çevresellikte performans alırsınız.

AMD Turbo Core 3.0 ile işlemcinizin saat hızı, kullanım durumuna göre şekil alır. 3.7 GHz’lik çekirdek frekansı, Turbo Core ile 4.0 GHz’e yükselir. Böylece ihtiyacınız olan işlem gücüne her daim sahip olursunuz.

Sizi, monitörlerin standart sınırlarının ötesine taşıyoruz. AMD Eyefinity teknolojisi, çoklu monitör kullanımında verimli bir çalışma ortamı sağlar. Oyunlarınız diğer ekranlara genişletilerek daha eğlenceli saatler geçirirsiniz.

Tam 2133 MHz doğal bellek frekansı desteği ile özenerek satın aldığınız belleklerinizin performansını son damlasına kadar kullanabilirsiniz.

 


Teknik Özellikler

İşlemci soketiAMD FM2+; 28nm mimari;
İşlemci hızı3.70GHz
ÇekirdekDört,

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir