EVGA 600B Bronze 600W 80+ BRONZE (100-B1-0600-KR) Güç kaynağı

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 3 yıl garantilidir.

Beklenen gün geldi. Dünyada en iyiyi arayan kullanıcılar için en iyi çözümleri sunan EVGA artık Türkiye’de! Her türlü kullanım durumu için yüksek kalitede, gelişmiş yapıda ve sağlam şekilde uzun yıllar hizmet etmek için üretilen EVGA ürünleri, işini bilen donanım tutkunları için raflardaki yerini alıyor!

EVGA 600B, uygun fiyatı ve  efsanevi EVGA kalitesini bir araya getiren üstün bir güç kaynağıdır. Verimlilik ve performansın yanı sıra sessizlik ve güveni de beraberinde getirir. Sisteminizi gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz bir alt yapı oluşturur.

EVGA 600B, en önemli güç aktarım kanalı 12v üzerinden sağladığı 49A güç ile her türlü donanım için gerekli enerjiyi verebilir. İster SLI ya da CrossFire ile çoklu kart kullanın, ister 7/24 açık depolama çözümü sağlayın. 600B, sisteminiz için üstün bir güç kaynağıdır. Verebildiği gücün neredeyse tamamına yakınını bu kanal üzerinden aktarabilir. Stabil bir çalışma ortamı sunar.

En önemli güç kaynağı değerlendirme enstitüsü 80Plus testlerinden %85 ve üzeri verimliliği ile Bronze sertifikaya hak kazanan 600B, bu sayede şebekeden gereksiz güç çekmez. Elektrik ziyanı olmadığı için faturalarınız azalır. Daha az güç kaybı, daha az ısınmasını ve sessiz çalışmasını sağlar.

Bir bilgisayarda en çok güç aktarımı yapılan kanal 12v kanalıdır. Bu nedenle PSU’nuzun bu kanaldan verebileceği amper miktarı çok önemlidir. Çok çekirdekli ve hızaşırtılmış bir işlemci, yeni nesil güçlü bir grafik kartı ve diğer tüm donanımların %90’ı için hayati önem teşkil eder. En iyiyi arayanlar, en iyi 12v kapasitesine sahip olan güç kaynağını almalıdır. EVGA 600B, bu kriterleri tam anlamıyla sağlamaktadır.

12 cm çapındaki soğutucu fan, güçlü hava akımını düşük gürültü seviyesinde sağlayarak hem serin hem de sessiz bir birleşim oluşturur. Tam yük altında bile size rahatsızlık vermez. Çalışma hızını kullanım durumuna göre otomatik olarak ayarlar. Yüksek verimliliği ile daha az ısınır, daha kolay soğutulur.

SuperNOVA güç kaynakları, en iyiyi arayan kullanıcılar için 3 yıl garanti sunar! EVGA, sağlanan yüksek performans ve kalitenin tamamen arkasındadır. Uzun yıllar hizmet etmek için üretilmiştir. Riskten uzak, güven içinde bir sistem arayanlara özel.

Kullanıcısına sunduğu bol çıkış seçeneği ile her türlü kullanım durumuna hazırlıklıdır. İster üstün oyun performansı için çoklu grafik kartları ile, ister geniş depolama alanı için bol sabit disk ile kullanın. Her türlü duruma hazırlıklıdır.

Üst seviye ekran kartları ile yüksek grafik gücüne kavuşmanız 600B ile mümkün. Güçlü 12v kanalı ve 2 adet PCI-ex güç çıkışları ile NVIDIA SLI ve AMD CrossFire’lı sistemlere kucak açın.

Geniş ve uzun fulltower kasalar için ekstra uzun güç kablolar yer almaktadır. Böylece güç kaynağını aşağıya monte etseniz dahi üstte kalan güç girişlerine kablo yetmeme sorunu kalmaz. Ayrıca sleeve kaplı kablolar ile kötü görüntünün önüne geçebilirsiniz. Daha rahat şekil verilebilen ve düzenlemesi kolay kablolar ile şık bir sisteme sahip olabilirsiniz. Güzel göründüğü kadar hava akımını engellemediği için soğutmaya da yardımcı olur

4. nesil Intel Core serisi işlemcilerin ultra düşük güç tüketim modu C6/C7 Idle ile tam uyumludur. Böylece sistem kararlılığı sekteye uğramaz.

 

Farklı koruma sistemleri ile bilgisayarınız emin ellerde. Tamamı güncel ve önem teşkil eden bu korumaların yanında Aktif PFC de güç dengesizliklerinde %99 orana sahip anahtarlama devresi ile otomatik koruma sağlar.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk ve INTEL Core i5-4460 işlemci satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Güç kaynağıATX12V / EPS12V, 600W, 120mm, Active PFC
Tak çıkar kabloluYok
Verimlilik80+ BRONZE
Güç kaynağı 12V birleşik çıkış49A

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (eu.evga.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir