COOLER MASTER RC-110-KKN2 CM Elite 110 Mini-ITX Mesh Panel USB3.0 Güç kaynaksız Kasa

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Popüler Mini ITX yapısı, Cooler Master Elite 110 ile inanılmaz sınırlara ulaştı! Minimum büyüklükle maksimum kullanışlılık bir arada. Elite 110 ile dar kullanım alanları ve salonlarınız, üstün tasarım ve dev kullanışlılıkla donatılacak. Tam boyutlu bileşen desteği, geniş depolama alanları ve sıvı soğutma uyumuyla sizi şaşırtacak kadar zengin bir kasa.

Cooler Master Elite 110, büyük boyutlu kasalarda karşımıza çıkan özellikleri, mini ITX standartlarına sığdırmayı başarmıştır. Böylece ister günlük kullanım için, ister en zorlu oyunlarda ya da yorucu uygulamalarda dahi size tam destek sunan bir kasa ortaya çıkmıştır.

Mini ITX’in ufak yapısı, Cooler Master mühendislerinin elinde en verimli şekle bürünmüştür. Özel olarak tasarlanarak tam boyutlu donanımlara yer açılmıştır. 210 mm grafik kartı alanına sahiptir.

Önde yer alan fan, donanımlarınız üzerine yüklü miktarda hava göndererek stabil ve güven içinde bir kullanım sağlar. İdeal bir akım oluşturarak, kasa içinin sürekli serin kalmasını sağlar.

Mini ITX bir kasa kullanmak, montaj seçeneklerinden feragat etmeyi gerektirmez. CM Elite 110, özellikle depolama seçenekleri söz konusun olduğunda tam bir bonkördür. İster performans canavarı SSD ile, ister geniş depolama alanlarıyla HDD ile kullanın. Çok sayıdaki montaj seçeneğiyle ihtiyaçlarınızı mutlaka karşılayacaktır.

·         3x 2.5”

·         2x 3.5” + 2x 2.5”

·         1x 3.5” + 3x 2.5”

·         4x 2.5”

Sıvı soğutmanın çekici dünyası sizi bekliyor. Ön kısımdaki 120 mm fan yuvasına, tak-kullan yapıdaki sıvı soğutmaları takabilir, hem yüksek performansın hem de güzel görünümün keyfini sürebilirsiniz

USB3.0 destekli panel hizmetinize hazırdır.

Cooler Master Elite kasa ailesi, farklı kullanım durumları için üstün mini ITX çözümlerini sunar. Dar alanlarda en yüksek verimlilik için Elite 110, en uzun grafik kartlarına bile destek için Elite 130.

Boyutlar: 260 x 208 x 280 mm

Anakart desteği: Mini ITX

Ağırlık: 2.65 kg

Materyal: Çelik, plastik

Soğutma:  Önde 12 cm / opsiyonel yanda 2x 8 cm

PCI genişletme: 2 adet

VGA uzunluk desteği: 210 mm

CPU soğutucu uzunluk desteği: 76 mm

PSU uzunluk desteği: 180 mm

Ön panel: 2x USB3.0, kulaklık, mikrofon

 

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte CORSAIR CP-9020096-EU güç kaynağı ve MSI H110I PRO anakart satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa türüKüp
Kasa özellikleriminiITX, Siyah,
Kasa güç kaynağıYok
Kasa USB 3.0Var

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (coolermaster.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir