XIGMATEK CCM-38BBW-E71 TALON Vector 750W 80+ Silver 200mm+140mm Led Pencereli Kasa

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Xigmatek ile mükemmel ikili bir arada. Talon ve Vector S ile sisteminiz için en iyi temele sahip olacaksınız. Mükemmel fonksiyonelliği ve soğutması ile hayran bırakan bir kasa; verimli, performanslı ve sessiz yapısıyla güven veren bir güç kaynağı.

Fonksiyonel iç hacim ile montaj aşaması hiç olmadığı kolay ve eğlenceli hale gelecek. Xigmatek Talon, fulltowerları kıskandıran kullanım alanı ile ferah bir hacim sunar. Böylece üzerine yükleyebileceğiniz her türlü yüke hazırlıklıdır. İster en uzun ekran kartları, ister en yüksek işlemci soğutucuları ile kullanın. Hepsi için yeterli alanı sağlar. Size sadece bunu keyfini sürmek kalır.

Talon içerisinde fırtınalar koparmaya hazır olun. Beraberinde önde tam 200 mm, arkada da 140 mm’lik fanlarla gelir. Önden alınan serin hava, ısınan tüm bileşenleri soğuttuktan sonra arka kısımdan hızlıca dışarı atılır. Daha gelişmiş soğutma gücü için üst kısma da 200 mm’lik fan takabilir, bu dev yapraklı serinletici güce şahit olabilirsiniz. Hem sessiz, hem de serin bir kasa.

·         Ön: 20 cm LED’li / 2x 12 cm (opsiyonel)

·         Arka: 14 cm LED’li

·         Üst: 20 cm ya da 2x 9/12/14 cm (opsiyonel)

·         Alt: 12/14 cm (opsiyonel)

Xigmatek’in efsaneleşen turuncu/beyaz fan kombinasyonu Talon’da da sizlerle. Mükemmel tasarımları ile tekrar tekrar bakacağınız, seyrine doyamayacağınız bir kasa sizleri bekliyor. Gece karanlığında rehberiniz olsun!

En kolay ulaşılabilir noktadaki giriş çıkış portları, güncel standartları sunar. Kullanmadığınız zaman kapağını kapatabilir, tasarım bütünlüğü sağlayabilirsiniz.

Talon’un eşsiz tasarımı ile odanızın havası değişecek! Özel eğimli yapısı ile farklı, üst ve yan paneldeki pencerelerle kendini belli eden bir dizaynı vardır. Üste takacağınız fanların havalandırması için delikleri de mevcut.

Montaj sırasında minimum efor için tüm detayları ince şekilde düşünüldü. Alet gerektirmeyen yapısıyla hızlı ve kolay şekilde işleminizi tamamlayabilir, bilgisayarınızı kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Uzunluğu ayarlanabilir üst disk kafesleri ile dilerseniz 3.5”, dilerseniz 2.5” yapıdaki depolama birimlerini kullanabilirsiniz. Her iki boyuta da uygun kızaklara sahiptir.

Çok sayıdaki kauçuk korumalı kablo saklama delikleri ile en temiz toplanmış sistemler sizi bekliyor. Böylece dış görüntüsü kadar güzel görünen kablolama sistemine kavuşabilir, hava akımına da engellemeyen bir düzen kurabilirsiniz. Anakart tablasıyla sağ kapak arasındaki 3 mm aralık yardımıyla düzenleme işlemleri hem hızlı hem de zahmetsiz olur. En kalın kablolar bile rahatlıkla sığar.

İşlemci bölgesine denk gelen geniş boşluk ile üçüncü parti soğutucuları takmak artık çok kolay. Anakartı çıkarmadan hızlı şekilde söküp takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Talon’u temiz tutmak da çok kolay! Alt fan yuvalarını ve ön kapağı kapsayan filtreler ile toza son. Dilerseniz su altında yıkayabilir, sürekli temiz bir sisteme sahip olabilirsiniz.

 

Xigmatek Talon, dilerseniz muhteşem bir güç kaynağı ile de gelir! Vector S ile 80Plus Silver sertifikasının gücü ve verimliliği ile güvenli kullanıma geçebilirsiniz. Sessiz ve modüler yapısıyla fonksiyonel bir güç kaynağı!

Tam dört 12v kanalıyla sağlanan güce şahit olun. Vector-S birbirinden bağımsız kanallarıyla güce susamış donanımlarınız için yüksek kararlılıkta ve dengede enerji sağlayarak uzun ve stabil bir kullanım ömrü sunar. Gücünün neredeyse tamamını bu kanallardan aktarabilir. 7/24 açık bilgisayarlarınızda dahi tam yük altında hizmet etmek için üretilmiştir. Korkudan uzak, rahat bir bilgisayar deneyimi sizleri bekliyor.

En önemli güç kaynağı değerlendirme enstitüsü 80Plus testlerinden %88 ve üzeri verimliliği ile Silver sertifikaya hak kazanan Vector-S, bu sayede şebekeden gereksiz güç çekmez. Elektrik ziyanı olmadığı için faturalarınız azalır. Daha az güç kaybı, daha az ısınmasını ve sessiz çalışmasını sağlar.

Bir bilgisayarda en çok güç aktarımı yapılan kanal 12v kanalıdır. Bu nedenle PSU’nuzun bu kanaldan verebileceği amper miktarı çok önemlidir. Çok çekirdekli ve hızaşırtılmış bir işlemci, yeni nesil güçlü bir grafik kartı ve diğer tüm donanımların %90’ı için hayati önem teşkil eder. En iyiyi arayanlar, en iyi 12v kapasitesine sahip olan güç kaynağı almalıdır. Vector-S, bu kriterleri tam anlamıyla sağlamaktadır.

Sahip olduğu 135 mm’lik sessiz fan ile kulağınızı rahatsız etmez. Üzerindeki yük arttıkça oluşan ısıya göre kendini otomatik olarak ayarlar ve gerekli hızda çalışır. Böylece farklı kullanım durumları için etkili soğutma ve sessizlik sağlar. Ayrıca beyaz LED’leri ile kasanızı şenlendirir.

Vector-S, kullanıcısına sunduğu bol çıkış seçeneği ile her türlü kullanım durumuna hazırlıklıdır. İster üstün oyun performansı için çoklu grafik kartları ile, ister geniş depolama alanı için bol sabit disk ile kullanın, her türlü duruma hazırlıklıdır.

Çıkarılabilir kablo sistemiyle kullanmadığınız çıkışları çantasında saklayabilir, gereksiz kasa içi kalabalığa kolaylıkla engel olabilirsiniz.

Geniş ve uzun fulltower kasalar için ekstra uzun güç kablolar yer almaktadır. Böylece güç kaynağını aşağıya monte etseniz dahi üstte kalan güç girişlerine kablo yetmeme sorunu kalmaz. Ayrıca sleeve kaplı kablolar ile kötü görüntünün önüne geçebilirsiniz. Modüler yapıdaki kablolar, sıradanlardan daha az yer kaplayan ve daha kolay şekil alan kauçuk kaplamalı kablolardan oluşmaktadır. Daha rahat şekil verilebilen ve düzenlemesi kolay kablolar ile şık bir sisteme sahip olabilirsiniz. Güzel göründüğü kadar hava akımını engellemediği için soğutmaya da yardımcı olur.

Vector-S, sahip olduğu tam 4 adet PCI-e güç kabloları ile üst seviye grafik kartlarıyla stabil bir kullanım sunar. Güçlü yapısı ile Nvidia SLI ve AMD CrossFire’lı sistemlere destek verir. Siz sadece yüksek görüntü kalitesindeki oyunları oynamaya bakarsınız.

Farklı koruma sistemleri ile bilgisayarınız emin ellerde. Tamamı güncel ve önem teşkil eden bu korumaların yanında Aktif PFC de güç dengesizliklerinde %99 orana sahip anahtarlama devresi ile otomatik koruma sağlar.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte INTEL Core i5-4690K işlemci ve WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa türüMid Tower
Kasa özellikleriATX, microATX, miniITX, Siyah, SECC Çelik, Pencereli,
Kasa güç kaynağı750W
Kasa USB 3.0Var

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (xigmatek.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir