CORSAIR CC-9011036-WW 230T Graphite Series USB3.0, Kırmızı ışıklı, Siyah Kasa

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Corsair’a göre bütçeniz ne olursa olsun, sistem kurmak kolay ve harika görünen bir kasa içerisinde olmalı. Görenleri kendine hayran bırakan Graphite kasa ailesi, işte bu ana özellikleri DNA’sı içersine tam olarak işlemiş muhteşem seçenekler sunar. 600T ile başlayan bu destansı yolculuk, yeni 230T ile tazelenerek devam ediyor. Sektöre yeni bir soluk getiren renk seçenekleri ve alışıldık Corsair kalitesiyle O’nu tanımanızı bekliyor.

Graphite 230T, ferah kullanım alanını ayağınıza getiriyor. Kolay montaj için sağladığı hacimle sıkıcı donanım montajı işini eğlenceli anlara dönüştürür. En uzun grafik kartlarına bile izin veren geniş VGA alanlarının yanı sıra kule tipi işlemci soğutucularına özel 165 mm’lik boşluk da işlemcinizin soğutma kapasitesini artırmanıza yardımcı olur.

Ağır kullanım şartlarına uygun yüksek kalitelideki malzeme ve üretim kalitesi ile yıllar boyu dayanacak yapısıyla fabrikadan çıkan 230T, kullanıcısına kendini amorti ettirecek şekilde hizmet verir.

Güçlü soğutma sistemiyle tanışın. Beraberinde gelen 3 adet fanla kasanızda fırtınalar yaratabilir, sıcaklık sorununa kökten çözüm üretebilirsiniz. İdeal dönme hızlarıyla sessizlik ve performans arasında mükemmel bir çizgide görev yaparlar. Her türlü ihtiyaç için en iyi çözümü sunarlar. Dilerseniz opsiyonel yuvalar ile soğutma performansını daha da artırabilirsiniz.

·         Ön: 2x 12 cm LED’li

·         Arka: 12 cm

·         Üst: opsiyonel 2x 12/14 cm

Corsair Graphite ailesi, çıktığı ilk günden itibaren donanım tutkunlarının kalbini kazanmıştır. Dengeli çizgileriyle şık ve bir o kadar asi duruş sergilemektedir. Odanızın havasını baştan şekillendirecek bir kasa arayanlara…

USB3.0’ın gücüyle desteklenmiş ön panel, en kolay ulaşılabilir noktada hizmetinize hazırdır.

Graphite 230T, ezber bozan renk seçenekleriyle sektöre yeni bir soluk getirir. Mat yüzeyli ve birbirinden özel renklerle farklı temalara göre farklı kasaya kavuşabilirsiniz.

En iyi soğutma gücünü arayanlar için 120 mm radyatöre sahip Corsair H Serisi sıvı soğutma çözümlerine tam destek sunulmaktadır. Böylece sıcak yaz günlerinde bile hızaşırtılmış bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Ön kısımdaki fanlar, 230T’nin rengine göre farklı temalarda parlamaktadır. Böylece tam bir bütünlük sağlanır. Karanlıkta yolunuzu aydınlatan bir görsel şölen!

Çok sayıdaki kablo saklama delikleri ile en temiz toplanmış sistemler sizi bekliyor. Böylece dış görüntüsü kadar güzel görünen kablolama sistemine kavuşabilir, hava akımına da engellemeyen bir düzen kurabilirsiniz. Anakart tablasıyla sağ kapak arasındaki geniş aralık yardımıyla düzenleme işlemleri hem hızlı hem de zahmetsiz olur. En kalın kablolar bile rahatlıkla sığar.

İşlemci bölgesine denk gelen geniş boşluk ile üçüncü parti soğutucuları takmak artık çok kolay. Anakartı çıkarmadan hızlı şekilde söküp takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Graphite 230T’ye montaj yaparken tornavida kullanacağınız tek alan, anakartı takarkendir. Donanımlarınızı kolay ve sağlam şekilde monte eder, kaldığınız yerden bilgisayarınızı kullanmaya devam edersiniz. Özel SSD kafesleri ile yüksek sistem performansına kavuşabilirsiniz.

Güç kaynağı toz filtresiyle ulaşılması en zor noktadaki kirlere çözüm. Temiz ve uzun ömürlü güç kaynakları için.

Corsair’ın tüm ürün gamında tercih ettiği üst seviye kaliteli üretimi, malzemesi ve mühendisliği ile ilk dokunuştan itibaren en iyi tercihi yaptığınıza emin olacaksınız. Kalitesiz mal alacak kadar zengin olmayın, Corsair kalitesinden şaşmayın.

Teknik Özellikler

Kasa türüMid Tower
Kasa özellikleriATX, microATX, miniITX, Siyah,
Kasa güç kaynağıYok
Kasa USB 3.0Var
Kasa boyutları50.5cmx21cmx44cm

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (corsair.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir