PNY VCQK620-PB nVIDIA Quadro K620 2GB DDR3 PCI-E2.0 x16 Ekran kartı

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Gelişmiş NVIDIA profesyonel grafiklerinin yeni ailesi, başarınızı artırmak için eşsiz performans ve yenilikçi özellikler sunar. NVIDIA’nın şimdiye dek üretilmiş en güçlü GPU mimarisimden güç alır. Devrim niteliğinde ürünler oluşturabilir, çığır açan mimariler tasarlayabilir, bir CT/MRI taramasındaki ince detaylara bakabilir veya nefes kesen canlılıkta görsel öyküler anlatabilirsiniz. NVIDIA’nın profesyonel çözümleri tüm bunları daha iyi ve daha hızlı yapmanıza olanak sağlar.

NVIDIA profesyonel grafikler, karmaşık montajlar veya sistem bileşenleri tasarlarken tasarım uygulamanızın performansını iyileştirir. Modellerinizi yönlendirmenize yardımcı olan Quadro GPU'lardan CAD uygulamanızın çalıştığı sistemde eşzamanlı renderlemelere ve simülasyonlara olanak sağlayan yeni Çoklu GPU teknolojisine kadar, en iyi çalışmayı daha hızlı yapmanızda size yardımcı olabiliriz.

Nvidia Quadro Dijital Video Hattı, standart ve 3D video yayın ortamlarında yüksek çözünürlüklü HD-SDI videonun gerçek zamanlı alımı, işlenmesi ve sunulması için sektördeki tek GPU hızlandırmalı çözümüdür.  Ultra esnek bir platform olarak tasarlanan Quadro Dijital Video Hattı, 3D video yapımı ve sunumunda öncülük yapar. Tek veya çok kameralı ortamlar için geliştirilen ve stereoskopik 3D yapım iş istasyonları için geliştirilmiş olan Quadro Dijital Video Hattı, dörde adete kadar HD SDI video akışının doğrudan GPU’ya beslenmesini sağlar. Tamamen entegre bir çözüm olarak tek bir iş istasyonu tarafından beslenir ve çoklu kamera 3D sistemlerinin ekonomik bir şekilde uygulanmasına olanak verir.

Tek bir iş istasyonundan 16 ekrana bağlanın.

NVIDIA Quadro Mozaik teknolojisiyle ekran alanınızı birden çok sayıda ekrana kolayca genişletin. Herhangi bir uygulamayı, maksimum 16 adet yüksek çözünürlüklü ekrana, tek bir iş istasyonundan, performans veya görüntü kalitesinden ödün vermeden dağıtın.

Kendinizi gerçek bir 3D, verimli bir işbirliğinin ürünü görüntüleme deneyiminin içine bırakın ve bugüne kadar hiç mümkün olmayan ayrıntıları görün.

NVIDIA 3D Vision Pro ve NVIDIA Quadro profesyonel grafik çözümleri, en yüksek kalite ve en gelişmiş stereoskopik 3D ortamı sunarak tasarımcılara, mühendislere, dijital sanatçılara ve bilim adamlarına çalışmalarını gerçek 3D olarak görme ve paylaşma olanağı vermektedir.

3D Vision Pro gözlükleri ve Quadro grafikleri, tek bir masaüstü panelden büyük, çok projektörlü duvar ünitelerine kadar geniş ekran seçeneklerinde 3D görüntülemeleri yönetmek için kullanımı kolay, güçlü bir çözüm sunar.

Bu benzersiz 3D çözümü, 3D Vision Pro aktif obtüratör gözlükleri ve güçlü bir radyo tabanlı kontrol birimini 120Hz paneller ve projektörler ile bir araya getirir. Profesyoneller, kavrama sürecini önemli derecede hızlandıran iş akışlarına olanak veren stereoskopik 3D’de tasarlayabilir, yaratabilir ve keşfedebilirler.

Görsel hesaplamada dünya lideri olan NVIDIA, GPU mimarileri ve bilgisayar dilleri ile uyumlu renderleme teknolojileri geliştirerek görüntüleme konusunda gelişmeler sunmak üzere renderleme çözümleri ile ilgili araştırmalar ve yatırımlar yapmaktadır.

NVIDIA, özelleştirilmiş renderleme uygulamaları oluşturma veya hızlandırma için gerekli teknolojilerden dünyanın önde gelen 3D tasarım ve eğlence araçlarına kadar geniş bir aralıkta olanaklar sunmakta ve hızlandırmaktadır.

CUDA paralel hesaplama platformu küçük ve büyük parçalı verileri ifade etme ve paralelliği devreye sokma olanağı vermek için birkaç basit C ve C++ eklentisi kullanır. Programcı paralelliği C++, Fortran gibi üst düzey dillerde veya OpenACC direktifleri gibi açık standartlarda ifade edebilir. CUDA paralel hesaplama platformu artık binlerce GPU hızlandırmalı uygulamada ve binlerce yayınlanmış araştırmada yaygın olarak kullanılmaktadır.

GPU hesaplama, kodun kalan kısmı CPU üzerinde çalışmaya devam etse de, uygulamanın hesap-yoğun kısımlarını GPU'ya yükleyerek eşsiz bir uygulama performansı sunar. Kullanıcının bakış açısına göre, basit uygulamalar daha hızlı çalışır.

30-bit görüntü teknolojisiyle daha canlı ve gerçeğe yakın performansıyla DisplayPort arabirimine geçin. Ses ve görüntüyü beraber aktararak bir taşla iki kuşu vurun. Yeni nesil karta özel yeni nesil arabirim.

Tam boyutlu PCI dönüştürücü arka kapak kutudan çıkmaktadır.

DisplayPort > DVI ve DVI > VGA adaptörü de kutudan çıkmaktadır.

 

Bellek kapasitesi: 3 Gb GDDR5

Bellek arayüzü: 128-bit

Bellek bantgenişliği: 29 Gb/sn

CUDA çekirdeği: 384

Güç tüketimi: 41W

Çıkış seçenekleri: DVI, DisplayPort

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte MICROSOFT FQC-08295 yazılım ürünleri satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Ekran kartı arayüzüPCI-E16 2.0
Yonga setinVidia, Quadro 620
Ekran kartı belleği 2048MB / 128bit DDR3
Ekran kartı giriş/çıkış adet DVI, DISPLAY PORT

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (pny.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir