CM STORM SGB-3010-KKMF1-TU DEVASTATOR Mavi Aydınlatmalı (Türkçe) Klavye-Fare set

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

En çekişmeli oyun saatleriniz için özel olarak geliştirilmiş bir ikili ile rakiplerinizi yok etmeye hazır mısınız? CM Storm Devastator fare ve klavye birleşimi, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak yaratıldı. Üstelik sahip oldukları özelliklerin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da sizi büyüleyecek! Ayrıca artık Türkçe tuş takımı dizilimiyle çok daha kullanışlı.

Devastator MS2K hassas oyun faresi, geliştirilmiş ergonomisi sayesinde en uzun oyun saatlerine uygun yapıdadır. Rahatsızlık vermez, elinize tam oturarak vücudunuzun bir parçası gibi görev yapar.

Başparmağınıza denk gelen kısımdaki iki adet özel buton, kişiselleştirme imkanı tanır. Böylece en çok kullandığınız komutları en hızlı ulaşabileceğiniz konuma atayabilir, işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

MS2K’nın hassas sensörü, kayıpsız aktarım sağlar. Yaptığınız hareketler en iyi şekilde ekrana aktarılır. DPI değiştirme butonu sayesinde 800, 1600 ya da 2000 DPI’dan birini seçebilir, dilediğiniz hızda kullanabilirsiniz.Tekerlekte ve ön bölümdeki şık aydınlatmalar, karanlık ortamlarda rehberiniz olacak! Odanıza farklı bir hava katın.

Devestator MB24 ergonomik oyun klavyesi, fare ile mükemmel bir ikili oluşturur. Ergonomik tuşları, ince profili ve yüksek malzeme kalitesi ile size uzun yıllar hizmet etmek için tasarlanmıştır. Mükemmel bir geri besleme sunar. İster oyun ister yazma sırasında bırakmak istemezsiniz.

Özel multimedya tuşları ile sisteminizdeki tüm eğlence uygulamalarını kontrol edebilirsiniz.

MB24’ün arka aydınlatması, bilgisayarınızı gece kullanırken de rahat etmenizi sağlar. Şık mavi parlamasıyla bakmaya doyamayacağınız seyir oluşturur.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Klavye özellikleriKablolu, USB, Siyah, Türkçe Q,
Fare özellikleriKablolu, USB, Siyah, , Optik, 2000,
Klavye-Fare türüKablolu

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir