ASUS Strix Glide Speed 400x300x3mm Fare yüzeyi

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Asus, oyunlarda çok daha verimli bir deneyim için mükemmel yardımcınızı sunar: Strix Glide mouse pad ailesi. Hızlı ve doğru refleksler için emrinize hazır!

Yüksek kaliteli Strix Glide mouse pad'ler, oyun severlerin donanımlarını mükemmel biçimde tamamlamak için tasarlandı. Oyun stilinize ve zevkinize göre Strix Glide Control veya Strix Glide Speed arasından seçim yapabilirsiniz.

Pürüzsüz ve düz yüzey sayesinde fare tüm pad boyunca hiçbir engele takılmadan süratle kayar; hızlı ve etkili hareket gerektiren oyunlar için mükemmeldir. En hızlı hareketler için Speed, hassaslığın son noktası için Control.

İster optik, ister lazer fare kullanın, optimize edilmiş kumaş sayesinde her zaman piksel hassasiyetinde en üstün imleç takibini elde edersiniz.

İşlenmiş kenarlar daha rahat hissettirmek ve dayanıklı olmasını sağlamak için yoğun testlerden geçer. Böylece yıpranmaya karşı dayanıklılık gösterir.

Antik Roma ve Yunanca "baykuş" kelimesinden alına Strix, en keskin işitme ve görme duyusuna sahip olmak anlamına gelir. Strix, çevrenizi hissederek en küçük hareketleri bile algılayabilmeniz ve tepki verebilmeniz demektir. Strix, içgüdüler sayesinde hayatta kalmak anlamına gelir. Strix sizin kanınızda var, tıpkı bizimkinde olduğu gibi…

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

Türkçe resmi site (asus.com)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir