NOCTUA NF-S12B redux-700 120mm 700rpm, 33.5cfm, 6.8db Açık/Koyu Gri Kasa fanı

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 6 yıl garantilidir.

Bir fan ne kadar performanslı olabilir sorununa cevap olarak üretilen Noctua NF-S12B redux-700 ile soğutmaya bakış açınız değişmek üzere. Üstün üretim, malzeme ve mühendislik kalitesi ile en iyiyi isteyen çetinceviz bilgisayar kullanıcıları için özenle imal edilen NF-S12B redux-700, sessiz ve etkili soğutmada en iyi tercihiniz.

NF-S12B redux-700, ideal bir hava akımı - gürültü oranına sahiptir. Kullanıcısını kesinlikle rahatsız etmeyecek ses seviyelerinde yüksek soğutma gücü sunar. Böylece huzurlu bir ortamda hızaşırtma ile yüksek saat hızlarına sahip bileşenlerle bile stabil ve güvenli bir kombinasyon oluşturabilirsiniz.

·         120 x 120 x 25 mm

·         700 RPM

·         56.9 m³/h

·         6.8 dBA

·         3 pin

Fanların tasarım ve geliştirme aşamalarında üç ana parametre söz konusudur: hava akımı, sessizlik ve basınç. Ana amaç, yüksek hava akımı ve statik basınca ulaşmak ve bunu en düşük ses seviyesinde sağlamaktır. Sıradan fanlar bu kriterlere ulaşsa da, genel performans olarak geride kalmaktadır. Noctua, P12 ve S12 fan modelleri ile farklı kullanım senaryoları için iki farklı seçenek sunmakta. NF-S12B ile hava akımı-gürültü oranını en üst seviyeye taşırken, NF-P12 ile de hava akımı ve statik basıncı bir arada sağlamaktadır. NF-P12, işlemci soğutucularında yüksek performans sergilerken, NF-S12B de genel kasa için hava akımında kendini göstermektedir.

Sessiz PC soğutmasında devrim niteliğindeki özel kanat tasarımı ile hava akımı/gürültü oranı en mükemmel noktalara taşınıyor. Artan yüzey alanı ile gürültü emilimi daha başarılı şekilde sağlanır.

SSO (self-stabilising oil-pressure / kendini dengeleyen yağ basınçlı) bilyalı motorlar, her zaman ödüle doymayan üstün Noctua fanların kalbini oluşturmuştur. Sessizlik arayan ve en uzun ömürlü kullanım isteyenler için, uzun süre test edilmiş ve kalitesi kanıtlanmış bir teknolojidir. Diğer güncel ball, sleeve ya da sıvı bilyalı motorlara göre uzun dönemde denge ve sessizlik bakımından çok daha üstündür.

Yeni Redux ailesi, Noctua’nın en popüler ve bol ödüllü modellerini yeni tasarımları ile şık, modern ve daha uygun fiyatlı şekilde sunmaktadır. Tüm ürünler, seleflerinin efsanesini daha da iyi noktalara taşımak için yaratılmıştır.

Alışılagelmiş mükemmel Noctua kalitesi, NF-S12B redux-700’de de devam etmektedir. Yüksek malzeme ve üretim kalitesi ile tüm Noctua ürünleri uzun yıllar siz teknoloji severlere hizmet etmek için itina ile fabrikadan çıkmaktadır. Detaylı kontrol sisteminden geçip kutusu açılana kadar sağlam şekilde saklanmaktadır.

Noctua fanlar, yüksek kaliteleriyle 150.000 saatten fazla kullanım ömrü sunar. Tam 6 yıl garanti süresiyle güven içinde sisteminizi soğutur.

 

 

 

Teknik Özellikler

Kasa fanı120mm
Fan güç bağlantısı3pin
Fan özellikleri700rpm, 33.5cfm, 6.8db
Fan ölçüleri120x120x25mm
Fan rengiAçık/Koyu Gri, Işıksız
İçeriğivida(4 adet)

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (noctua.at)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir