CORSAIR CC-9011075-WW 100R Carbide Serisi USB3.0 Pencereli Kasa

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Dışta elegant ve modern, içte ihtiyacınız olan tüm çözümler.

Corsair Carbide Series 100R kasa, kuracağınız sistemler için fonksiyonel yapısı, şık tasarımı, serin ve ferah iç hacmi ve alet gerektirmeyen montaj özellikleriyle mükemmel bir altyapı sunar. Uygun fiyata sahip olacağınız yeteneklere siz de hayran kalacaksınız.

Kolay ve rahat montaja hasret kalanlar için geniş iç hacim sunan Carbide 100R, parça söküp takmayı sıkıcılıktan çıkarıp eğlenceli hale getiriyor. Tam 414 mm’ye kadar grafik kartı alanıyla en uzun modeller bile sorun çıkartmaktan uzakta (HDD kafesine denk gelen kısım 275 mm). Bunun yanı sıra kule tipi işlemci soğutucularına özel 150 mm’lik boşluk da işlemcinizin soğutma kapasitesini artırmanıza yardımcı olur.

Ağır kullanım şartlarına uygun yüksek kalitelideki malzeme ve üretim kalitesi ile yıllar boyu dayanacak yapısıyla fabrikadan çıkan Carbide 100R, kullanıcısına kendini amorti ettirecek şekilde hizmet verir.

Güçlü soğutma sistemiyle tanışın. 5 fan desteğiyle kasanızda fırtınalar yaratabilir, sıcaklık sorununa kökten çözüm üretebilirsiniz. Beraberinde gelen 12 cm’lik ön fan, ideal dönme hızıyla sessizlik ve performans arasında mükemmel bir çizgidedir. Her türlü ihtiyaç için en iyi çözümü sunmaktadır.

·         Ön: 12 cm (opsionel 2x 12 cm ya da 2x 14 cm)

·         Arka: 12 cm opsionel

·         Üst: opsiyonel 2x 12 cm

En kolay ulaşılabilir noktadaki kullanıcı paneli emrinize amadedir.

En iyi soğutma gücünü arayanlar için 120 mm radyatöre sahip Corsair Hydro Serisi sıvı soğutma çözümlerine tam destek sunulmaktadır. Böylece sıcak yaz günlerinde bile hızaşırtılmış bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Pencereli sol kapak ile sahip olduğunuz donanımlarınızı sergilemekten çekinmeyin. Düzenli kurulmuş bir sistem ile kasanızın görselliğine katkıda bulunun. Dev saydam panelle iç kısmın neredeyse tamamını görebilirsiniz.

Alet gerektirmeyen kolay montaj özellikleri ile parça söküp takmak eziyet olmaktan çıkıyor. Donanımlarınızı kolay ve sağlam şekilde monte eder, kaldığınız yerden bilgisayarınızı kullanmaya devam edersiniz. 2.5” SDD montajına hazırdır.

Çok sayıdaki kablo saklama delikleri ile en temiz toplanmış sistemler sizi bekliyor. Böylece dış görüntüsü kadar güzel görünen kablolama sistemine kavuşabilir, hava akımına da engellemeyen bir düzen kurabilirsiniz.

İşlemci bölgesine denk gelen geniş boşluk ile üçüncü parti soğutucuları takmak artık çok kolay. Anakartı çıkarmadan hızlı şekilde söküp takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Güç kaynağı toz filtresiyle ulaşılması en zor noktadaki kirlere çözüm. Temiz ve uzun ömürlü güç kaynakları için...

Corsair’ın tüm ürün gamında tercih ettiği üst seviye kaliteli üretimi, malzemesi ve mühendisliği ile ilk dokunuştan itibaren en iyi tercihi yaptığınıza emin olacaksınız. Kalitesiz mal alacak kadar zengin olmayın, Corsair kalitesinden şaşmayın.

 

Boyutlar: 471 x 200 x 430 mm

Anakart desteği: ATX, mATX, Mini-ITX

Yapı: Midtower

Ağırlık: 4.8 kg

Materyal: Çelik & plastik

5.25” yuva: 2 adet

3.5” yuva: 4 adet

2.5” yuva: 4 adet

Soğutma: Önde 12 cm / opsiyonel önde 2x 12 cm, arkada 12 cm, üstte 2x 12/14 cm

PCI genişletme: 7 adet

VGA uzunluk desteği: 414 / 275 mm

CPU soğutucu uzunluk desteği: 150 mm

Ön panel: 2x USB3.0, kulaklık, mikrofon

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk ve INTEL Core i5-6500 işlemci satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa türüMid Tower
Kasa özellikleriATX, microATX, miniITX, Siyah, Pencereli,
Kasa güç kaynağıYok
Kasa USB 3.0Var
Kasa fanlarıArkada 1 adet 120mm
İlave edilebilir kasa fanlarıÖne 2 adet 120mm, 140mm ve
Yukarıya 2 adet 120mm

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (corsair.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir