CORSAIR CC-9011042-650VS 230T Graphite Series USB3.0, Pencereli, Corsair VS Serisi VS650 650W 80+ Kırmızı ışıklı Siyah Kasa

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

2 yıl standart garanti(kasa), 3 yıl standart garanti(güç kaynağı)

Corsair’a göre bütçeniz ne olursa olsun, sistem kurmak kolay ve harika görünen bir kasa içersinde olmalı. Görenleri kendine hayran bırakan Graphite kasa ailesi, işte bu ana özellikleri DNA’sı içersine tam olarak işlemiş muhteşem seçenekler sunar. 600T ile başlayan bu destansı yolculuk, yeni 230T ile tazelenerek devam ediyor. Sektöre yeni bir soluk getiren renk seçenekleri ve alışıldık Corsair kalitesiyle O’nu tanımanızı bekliyor.

Graphite 230T, ferah kullanım alanını ayağınıza getiriyor. Kolay montaj için sağladığı hacimle sıkıcı donanım montajı işini eğlenceli anlara dönüştürür. En uzun grafik kartlarına bile izin veren geniş VGA alanlarının yanı sıra kule tipi işlemci soğutucularına özel 165 mm’lik boşluk da işlemcinizin soğutma kapasitesini artırmanıza yardımcı olur.

Ağır kullanım şartlarına uygun yüksek kalitelideki malzeme ve üretim kalitesi ile yıllar boyu dayanacak yapısıyla fabrikadan çıkan 230T, kullanıcısına kendini amorti ettirecek şekilde hizmet verir.

Güçlü soğutma sistemiyle tanışın. Beraberinde gelen 3 adet fanla kasanızda fırtınalar yaratabilir, sıcaklık sorununa kökten çözüm üretebilirsiniz. İdeal dönme hızlarıyla sessizlik ve performans arasında mükemmel bir çizgide görev yaparlar. Her türlü ihtiyaç için en iyi çözümü sunarlar. Dilerseniz opsiyonel yuvalar ile soğutma performansını daha da artırabilirsiniz.

·         Ön: 2x 12 cm LED’li

·         Arka: 12 cm

·         Üst: opsiyonel 2x 12/14 cm

 

Corsair Graphite ailesi, çıktığı ilk günden itibaren donanım tutkunlarının kalbini kazanmıştır. Dengeli çizgileriyle şık ve bir o kadar asi duruş sergilemektedir. Odanızın havasını baştan şekillendirecek bir kasa arayanlara…

USB3.0’ın gücüyle desteklenmiş ön panel, en kolay ulaşılabilir noktada hizmetinize hazırdır.

Pencereli sol kapak ile sahip olduğunuz donanımlarınızı sergilemekten çekinmeyin. Düzenli kurulmuş bir sistem ile kasanızın görselliğine katkıda bulunun.

Graphite 230T, ezber bozan renk seçenekleriyle sektöre yeni bir soluk getirir. Mat yüzeyli ve birbirinden özel renklerle farklı temalara göre farklı kasaya kavuşabilirsiniz.

En iyi soğutma gücünü arayanlar için 120 mm radyatöre sahip Corsair H Serisi sıvı soğutma çözümlerine tam destek sunulmaktadır. Böylece sıcak yaz günlerinde bile hızaşırtılmış bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Ön kısımdaki fanlar, 230T’nin rengine göre farklı temalarda parlamaktadır. Böylece tam bir bütünlük sağlanır. Karanlıkta yolunuzu aydınlatan bir görsel şölen!

Çok sayıdaki kablo saklama delikleri ile en temiz toplanmış sistemler sizi bekliyor. Böylece dış görüntüsü kadar güzel görünen kablolama sistemine kavuşabilir, hava akımına da engellemeyen bir düzen kurabilirsiniz. Anakart tablasıyla sağ kapak arasındaki geniş aralık yardımıyla düzenleme işlemleri hem hızlı hem de zahmetsiz olur. En kalın kablolar bile rahatlıkla sığar.

İşlemci bölgesine denk gelen geniş boşluk ile üçüncü parti soğutucuları takmak artık çok kolay. Anakartı çıkarmadan hızlı şekilde söküp takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Graphite 230T’ye montaj yaparken tornavida kullanacağınız tek alan, anakartı takarkendir. Donanımlarınızı kolay ve sağlam şekilde monte eder, kaldığınız yerden bilgisayarınızı kullanmaya devam edersiniz. Özel SSD kafesleri ile yüksek sistem performansına kavuşabilirsiniz.

Güç kaynağı toz filtresiyle ulaşılması en zor noktadaki kirlere çözüm. Temiz ve uzun ömürlü güç kaynakları için.

Corsair VS650, evinizde ya da işyerinizde kuracağınız sistemler için harika bir seçimdir. Corsair’ın kanıtlanmış ve beğeni toplayan kalitesini her bütçe yapısında yaşamanız için üretilmiştir. Güvenilir yapısı, yüksek performansı ve sessizliğiyle kullanıcısını tam anlamıyla memnun edecek bir güç kaynağı.

VS650, Corsair’ın tüm güç kaynaklarında tercih ettiği tek 12v kanalıyla donatılmıştır. Buradan sağladığı güçlü beslemeyle donanımlarınız için mükemmel bir altyapı sunar. %85’e varan verimliliği ile uzun yıllar sisteminize hizmet için üretilmiştir. Şebekeden gereksiz güç çekmez. Elektrik ziyanı olmadığı için faturalarınız azalır. Daha az güç kaybı ile daha az ısınır, daha sessiz çalışır.

En önemli güç kaynağı değerlendirme enstitüsü 80Plus testlerinden sertifika almaya hak kazanan VS650, bu sayede şebekeden gereksiz güç çekmez. Elektrik ziyanı olmadığı için faturalarınız azalır. Daha az güç kaybı, daha az ısınmasını ve sessiz çalışmasını sağlar.

Bir bilgisayarda en çok güç aktarımı yapılan kanal 12v kanalıdır. Bu nedenle PSU’nuzun bu kanaldan verebileceği amper miktarı çok önemlidir. Çok çekirdekli ve hızaşırtılmış bir işlemci, yeni nesil güçlü bir grafik kartı ve diğer tüm donanımlar için %90’ı için hayati önem teşkil eder. En iyi arayanlar, en iyi 12v kapasitesine sahip olan güç kaynağı almalıdır. Corsair VS650, güçlü 12v kanalı ile sizi yarı yolda bırakmaz.

Akıllı hız ayarlı 12 cm fan, yük ve sıcaklık durumuna göre otomatik olarak çalışır. Soğutma ve gürültü arasında ideal bir çizgide görev yaparak istenmeyen sese neden olmaz. Her daim güvenli kullanım sağlar.

Kullanıcısına sunduğu bol çıkış seçeneği ile her türlü kullanım durumuna hazırlıklıdır. İster üstün oyun performansı için çoklu grafik kartları ile, ister geniş depolama alanı için bol sabit disk ile kullanın, her türlü duruma hazırlıklıdır.

Geniş ve uzun fulltower kasalar için ekstra uzun güç kablolar yer almaktadır. Böylece güç kaynağını aşağıya monte etseniz dahi üstte kalan güç girişlerine kablo yetmeme sorunu kalmaz. Ayrıca sleeve kaplı kablolar ile kötü görüntünün önüne geçebilirsiniz. Daha rahat şekil verilebilen ve düzenlemesi kolay kablolar ile şık bir sisteme sahip olabilirsiniz. Güzel göründüğü kadar hava akımını engellemediği için soğutmaya da yardımcı olur.

Üst seviye ekran kartları ile yüksek grafik gücüne kavuşmanız Corsair VS650 ile mümkün. Güçlü 12v kanalları ve 2 adet PCI-ex güç çıkışları ile NVIDIA SLI ve AMD CrossFire’lı sistemlere kucak açın.

Günümüzde kabul görmüş ve gerekli tüm koruma özelliklerine sahiptir. Son çıkan ATX12V v2.31 ve EPS 2.92 standartlarına destek veren Corsair VS650, ayrıca geriye uyumlu olarak ATX12V 2.2 ve ATX12V 2.01’e de destek sağlar.

Corsair VS650 güç kaynağı diğer tüm Corsair modellerinde olduğu gibi son derece yüksek malzeme ve üretim kalitesi ile fabrikadan çıkmaktadır. Hatasız üretilen ve kutulanmadan önce birçok testten geçen ürünler bu sayede uzun ömür vaad etmektedir. Corsair de VS serisi güç kaynaklarına olan güvenini kullanıcılara tam olarak 3 yıl garanti sunarak göstermektedir. Uzun yıllar sisteminize enerji sağlamak için taş gibi sağlam üretilmektedirler.

Corsair’ın tüm ürün gamında tercih ettiği üst seviye kaliteli üretimi, malzemesi ve mühendisliği ile ilk dokunuştan itibaren en iyi tercihi yaptığınıza emin olacaksınız. Kalitesiz mal alacak kadar zengin olmayın, Corsair kalitesinden şaşmayın.

 

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk ve INTEL Core i5-6600K işlemci satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa türüMid Tower
Kasa özellikleriATX, microATX, miniITX, Siyah, Pencereli,
Kasa güç kaynağı650W, 50A
Kasa USB 3.0Var
Kasa genişleme yuvaları3 adet 5.25" ve
4 adet 3.5" veya
4 adet 2.5"
Ön panel bağlantıları1 adet Power ve
1 adet Reset ve
2 adet USB 3.0 ve
1 adet Ses giriş ve çıkış
Kasa fanlarıÖnde 2 adet 120mm Kırmızı ışıklı ve
Arkada 1 adet 120mm
İlave edilebilir kasa fanlarıYukarıya 2 adet 120mm, 140mm ve
Aşağıya 1 adet 120mm, 140mm

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir