CORSAIR CC-9011071-RM750 330R Carbide Serisi USB3.0 Titanium Ed., Corsair RM Serisi RM750 750W 80+ Gold tak çıkar kablolu Kasa

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

2 yıl standart garanti(kasa), 5 yıl standart garanti(güç kaynağı)

Donanım takipçilerinin favorisi 300R’nin kullanışlı yapısı, güçlü soğutması ve uygun fiyatı üzerine gürültüyü tamamen emen izolasyonları ekleyin ve çıt çıkarmayan bir kasa yaratın. Corsair Carbide serisinin mükemmel fiyat/performans oranıyla bezenmiş sessizlik abidesi 330R Titanium Edition ile tanışın.

Dar midtower alanlarından kurtulun. 330R Titanium Edition, fulltowerları kıskandıracak kadar geniş iç hacmiyle sıkıcı montaj işlemini bir festival havasına dönüştürür. Böylece sıkışmadan ferah şekilde işleminizi tamamlayarak bilgisayar kullanımınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

450 mm’lik alanıyla piyasadaki en güçlü ve uzun grafik kartları bile sorunsuz monte edilebilir, temas sorunu yaşanmaz. Üzerine yükleyeceğiniz her türlü donanıma hazırlıklıdır. Kule tipi uzun yapılı CPU soğutucularının problem yaratmaması için 160 mm’lik işlemci bölgesi yüksekliğine sahiptir.

Ağır kullanım şartlarına uygun yüksek seviyede malzeme ve üretim kalitesi ile yıllar boyu dayanacak yapısıyla fabrikadan çıkan 330R Titanium Edition, kullanıcısına kendini amorti ettirecek şekilde hizmet verir.

Üst ve ön kapağın sahip olduğu özel izolasyonlarla çıt çıkarmayan bir kasa... Sistemin çıkardığı gürültüyü emerek sizi rahatsız etmesine engel olur. Bu sessizliğin müptelası olacaksınız.

Üst kapak seçenekleri ile dilediğiniz profili seçin. İster fanlarla ısınan havayı sistemden çekin, ister bütünlüğü bozmayan ve daha iyi sessizlik sağlayan kapağı kullanın.

Toplamda 5 fan desteği ile 330R Titanium Edition’ın içinde fırtınalar kopartabilirsiniz. 12 ve 14 cm fanlara sunduğu destekle hava akımını dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Beraberinde gelen önde 14 cm ve arkada 12 cm fan, performans ve sessizlik arasındaki mükemmel dengesiyle her türlü kullanım durumu için idealdir.

Kasanın sadelik temasına uygun olarak tasarlanan ön panel, en kolay ulaşılabilir noktada kullanıma hazırdır.

Tam anlamıyla minimalist yapısıyla son derece şık olan 330R Titanium Edition, güzelliğini de bu sadeliğe borçlu. Sert köşeleri ve tasarımında sağladığı bütünlüğü ile sizi büyüleyecek. Fırçalanmış alüminyum ön yüzeyi ve tamamı siyah yapısı ile odanıza farklı bir hava katacak.

330R Titanium Edition’ı dilediğiniz pozisyona koyun, o kendini size göre şekillendirecek. İstendiği zaman kolay şekilde kapak açılma yönünü değiştirebilir, size uyan konuma getirebilirsiniz.

Alet gerektirmeyen kolay montaj özellikleri ile parça söküp takmak eziyet olmaktan çıkıyor. Donanımlarınızı kolay ve sağlam şekilde monteleyerek, kaldığınız yerden bilgisayarınızı kullanmaya devam edersiniz. 2.5” SDD montajına hazırdır.

Çok sayıdaki kablo saklama delikleri ile en temiz toplanmış sistemler sizi bekliyor. Böylece dış görüntüsü kadar güzel görünen kablolama sistemine kavuşabilir, hava akımını da engellemeyen bir düzen kurabilirsiniz.

İşlemci bölgesine denk gelen geniş boşluk ile üçüncü parti soğutucuları takmak artık çok kolay. Anakartı çıkarmadan hızlı şekilde söküp takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kim ince işçilikle kurulmuş bir sıvı soğutma sistemi istemez ki? Corsair 330R Titanium Edition ile bu güzel görünen ve yüksek performanslı soğutma çözümüne kavuşabilirsiniz. Üst panelde yer alan 2 adet 12 cm ya da 14 cm’lik fan yuvasına Corsair Hydro serisi ya da ayrı bir radyatör monte edilebilir. Evrensel delik aralıkları ile piyasadaki modellere uygundur.

Sıvı soğutma hortum delikleri ile harici kurulmuş bir döngünün hortumlarını geçirebilir, yüksek soğutma gücü ve güzel görüntü sağlayan sıvı soğutma sistemi kurabilirsiniz.

 

Toz filtreleri ile kirliliğin önüne geçin! Bileşenlerinizin uzun süre sorunsuz çalışmaları için olmazsa olmaz filtreler sayesinde temizlik derdine son verin. Ön fanlar ve PSU fanı için kolayca çıkarılıp temizlenebilirler.

Corsair’ın tüm ürün gamında tercih ettiği üst seviye kaliteli üretimi, malzemesi ve mühendisliği ile ilk dokunuştan itibaren en iyi tercihi yaptığınıza emin olacaksınız. Kalitesiz mal alacak kadar zengin olmayın, Corsair kalitesinden şaşmayın.

Teknik Özellikler

Kasa türüMid Tower
Kasa özellikleriATX, microATX, miniITX, Siyah,
Kasa güç kaynağı750W, 62.5A
Kasa USB 3.0Var

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir