ZALMAN ZM600-LEII 600LEII 600W Güç kaynağı

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Alışılmış yükte %85 verimlilik ile çalışan, örgülü kablolarla donatılmış ZM600-LEII güç kaynaklarıyla kaliteye çok uygun fiyatlar ile sahip olursunuz. Zalman güç kaynakları size paranızın tam karşılığını sunarlar.

Bir bilgisayarda en çok güç aktarımı yapılan kanal 12v kanalıdır. Bu nedenle güç kaynağınızın bu kanaldan verebileceği amper miktarı çok önemlidir. ZM600-LEII, çift 12v kanal yapısı ile her kanaldan 28A toplamda ise 56A güç verebilirken normal seviyedeki donanımlarınız için yeterli enerji sağlayarak uzun bir kullanım ömrü sunar. ZM600-LEII, tam yük altında bilgisayarınız 7/24 açık olsa bile size hizmet edebilir. Zalman güç kaynakları ile rahat bir bilgisayar deneyimi sizleri bekler.

ZM600-LEII, 120 mm’lik bir fana sahiptir. Düşük gürültü özellikli bu fan güç kaynağınızı soğutmak için yeterli hava akımını sessiz bir şekilde sağlar.

Zalman ZM600-LEII güç kaynakları size daha stabil güç vermek ve beklemede daha az güç tüketmek için özel devreler ile donatılmıştır. Çift İleri Dönüştürücü devresiyle genel voltaj ve akım stabilitesi sağlarken, bekleme modunda sadece 1W güç tüketmek üzere tasarlanmış devre tasarımıyla bu özelliğe sahip olmayan güç kaynaklarına göre daha verimlidir.

ZM600-LEII her türlü güç ihtiyacınıza yönelik güç çıkışını size sağlar. Güç kaynağınızın tüm kabloları örgülü yapıdadır. Böylece farklı renklerdeki kablolar kasa içi görsel zevkinizi bozmaz. 2 adet PCI-e 6+2 pin ekran kartı çıkışı, 1 adet EPS 4+4 pin işlemci güç çıkışı ve 20+4 pin ATX çıkışı ile tüm genel güç ihtiyacınızı karşılar. Depolama birimlerinizin güç ihtiyacını 6 adet SATA, 3 adet Molex çıkışlarıyla sağlarsınız.

ZM600-LEII günümüzde kabul görmüş ve gerekli çoğu koruma özelliklerine sahiptir. Son çıkan ATX12V v2.3 ve EPS 2.92 standartlarına destek verir ve geriye uyumlu olarak ATX12V 2.2 ve ATX12V 2.01’e de destek sağlar.

Zalman her ürününü tek tek inceler ve size kalite kontrol raporu gönderir. Kutu içeriğinizde yer alan bu rapor ile kasanızın kalite standartlarını geçtiğini bilirsiniz. Zalman ZM600-LE güç kaynaklarına 2 yıl garanti sunmaktadır.

Teknik Özellikler

Güç kaynağı, 600W, 120mm, Yok, Active PFC
Tak çıkar kabloluYok

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir