ZALMAN ZM700-GV 700GV 700W 80+ BRONZE Güç kaynağı

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

%88 verimlilik ile çalışan 80+ Bronze sertifikası, sıcaklığı hisseden akıllı fan kontrol sistemi, geniş alternatif akım aralığı ile dengesiz voltajlara karşı koruma, özel örgülü kablolarıyla Zalman ZM700-GV bol özelliği uygun fiyata size sunmaktadır. Zalman güç kaynaklarını tercih ettiğinizde paranızın tam karşılığına sahip olursunuz.

Bir bilgisayarda en çok güç aktarımı yapılan kanal 12v kanalıdır. Bu nedenle güç kaynağınzın bu kanaldan verebileceği amper miktarı çok önemlidir. ZM700-GV, tek 12v kanal yapısı ile tam 54A güç verebilirken güce aç donanımlarınız için yüksek kararlılıkta enerji sağlayarak uzun bir kullanım ömrü sunar. ZM700-GV, tam yük altında bilgisayarınız 7/24 açık olsa bile size hizmet edebilir. Zalman güç kaynakları ile rahat bir bilgisayar deneyimi sizleri bekler.

En önemli güç kaynağı değerlendirme enstitüsü 80Plus testlerinden %85 ve üzeri verimliliği ile Bronze sertifikaya hak kazanan ZM700-GV, şebekeden çektiği gücün büyük bölümünü sisteminize aktarır. Böylece elektrik ziyanı olmadığı için faturalarınız azalır. Ayrıca daha az güç kaybı güç kaynağınızın daha az ısınmasını ve daha sessiz çalışmasını sağlar.

Zalman ZM700-GV güç kaynakları size daha stabil güç vermek için özel devreler ile donatılmıştır. Bu devrelerden biri de Çift İleri Dönüştürücü devresidir. Bu devre sisteminiz için genel voltaj ve akım stabilitesi sağlar.

ZM700-GV, 120 mm’lik sessiz bir fana sahiptir. Güç kaynağınızın sıcaklığı veya yükü arttıkça akıllı fan kontrolü durumu analiz edip fan hızını ayarlar. Böylece kullanımınıza göre en iyi soğutma, en düşük ses ve en uzun ömre sahip bir güç kaynağına sahip olursunuz.

ZM700-GV her türlü güç ihtiyacınıza yönelik güç çıkışını size sağlar. Güç kaynağınızın tüm kabloları örgülü yapıdadır. Böylece farklı renklerdeki kablolar kasa içi görsel zevkinizi bozmaz. 4 adet PCI-e 6+2 pin ekran kartı çıkışı ile çoklu ekran kartı kullanımı olan CrossFire ve SLI’ a tam destek verir. 1 adet EPS 4+4 pin işlemci güç çıkışı ve 20+4 pin ATX çıkışı ile tüm genel güç ihtiyacınızı karşılar. Üst seviye hız aşırtma için 2. EPS bağlantısına ihtiyaç duyabilirsiniz. Depolama birimlerinizin güç ihtiyacını 6 adet SATA, 4 adet Molex ve 1 adet Floppy çıkışlarıyla sağlarsınız.

ZM700-GV günümüzde kabul görmüş ve gerekli çoğu koruma özelliklerine sahiptir. 0.99’e kadar Aktif PFC ile anlık güç dengesizliklerinin önüne geçerek sisteminize zarar gelmesini önler. Son çıkan ATX12V v2.31, EPS 2.92 ve ErP 2013 Lot 6 standartlarına destek verir ve geriye uyumlu olarak ATX12V 2.2 ve ATX12V 2.01’e de destek sağlar.

Zalman her ürününü tek tek inceler ve size kalite kontrol raporu gönderir. Kutu içeriğinizde yer alan bu rapor ile kasanızın kalite standartlarını geçtiğini bilirsiniz. Zalman ZM700-GV güç kaynaklarına 2 yıl garanti sunmaktadır.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte INTEL Core i5-6500 işlemci ve MSI B150 GAMING M3 anakart satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Güç kaynağıATX12V / EPS12V, 700W, 120mm, Yok, Active PFC
Tak çıkar kabloluYok
Verimlilik80+ BRONZE
Güç kaynağı 12V birleşik çıkış54A

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (zalman.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir