ZALMAN ZM700-TX 700W 80+ Güç kaynağı

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Maksimum %85 verimlilik ile çalışan 80+ sertifikasına sahip, örgülü ve şerit kablolarla donatılmış Zalman ZM700-TX güç kaynağı ile kaliteye çok uygun fiyatlar ile sahip olursunuz. Zalman güç kaynakları size paranızın tam karşılığını sunarlar.

Bir bilgisayarda en çok güç aktarımı yapılan kanal 12v kanalıdır. Bu nedenle güç kaynağınızın bu kanaldan verebileceği amper miktarı çok önemlidir. ZM700-TX, tek 12v kanal yapısı ile tam 58A güç verebilir ve güç ihtiyacı yüksek donanımlarınız için yeterli enerji sağlayarak sorunsuz bir kullanım ömrü sunar. ZM700-TX, tam yük altında bilgisayarınız 7/24 açık olsa bile size hizmet edebilir. Zalman güç kaynakları ile rahat bir bilgisayar deneyimi sizleri bekler.

En önemli güç kaynağı değerlendirme enstitüsü 80Plus testlerinden %85 ve üzeri verimliliği ile 80+ sertifikaya hak kazanan ZM700-TX, şebekeden çektiği gücün büyük bölümünü sisteminize aktarır. Böylece elektrik ziyanı azaldığı için faturalarınız azalır. Az güç kaybı güç kaynağınızın daha az ısınmasını ve daha sessiz çalışmasını sağlar.

ZM700-TX, 140 mm’lik mavi ledli bir fana sahiptir. Düşük gürültü özellikli bu fan güç kaynağınızı soğutmak için yeterli hava akımını sessiz bir şekilde sağlar.

Zalman ZM700-TX güç kaynakları size daha stabil güç vermek için özel devreler ile donatılmıştır. Çift İleri Dönüştürücü devresiyle genel voltaj ve akım stabilitesi sağlarken, DC-DC dönüştürücü devresiyle +5V ve +3.3V çıkışlarındaki stabiliteyi arttırır. Böylece daha düzgün bir güç akışı ve daha sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşamanız sağlanır.

ZM700-TX her türlü güç ihtiyacınıza yönelik güç çıkışını size sağlar. Güç kaynağınızın 20+4 pin kablosu dışındaki tüm kabloları şerit yapıdadır. Şerit kabloların bükümü ve saklaması daha kolay olduğundan size daha kolay bir kablo yönetimi sunarlar. 4 adet PCI-e 6+2 pin ekran kartı çıkışı, 1 adet EPS 4+4 pin işlemci güç çıkışı ve 20+4 pin ATX çıkışı ile tüm genel güç ihtiyacınızı karşılar. Depolama birimlerinizin güç ihtiyacını 5 adet SATA, 3 adet Molex ve 1 adet Floppy çıkışlarıyla sağlarsınız.

ZM700-TX günümüzde kabul görmüş ve gerekli çoğu koruma özelliklerine sahiptir. 0.98’e kadar Aktif PFC ile anlık güç dengesizliklerinin önüne geçerek sisteminize zarar gelmesini önler. Son çıkan ATX12V v2.31, EPS 2.92 ve ErP 2013 Lot 6 standartlarına destek verir ve geriye uyumlu olarak ATX12V 2.2 ve ATX12V 2.01’e de destek sağlar.

Zalman her ürününü tek tek inceler ve size kalite kontrol raporu gönderir. Kutu içeriğinizde yer alan bu rapor ile kasanızın kalite standartlarını geçtiğini bilirsiniz. Zalman ZM700-TX güç kaynaklarına 2 yıl garanti sunmaktadır.

Teknik Özellikler

Güç kaynağıATX12V / EPS12V, 700W, 140mm, Mavi, Active PFC
Tak çıkar kabloluYok
Verimlilik80+
Güç kaynağı 12V birleşik çıkış58A

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (zalman.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir