Büyütmek için resme tıklayınız

FSP AURUM PT 1000 AURUM PT serisi 1000W 80+ PLATINUM tak çıkar kablolu (PT-1000FM) Güç kaynağı

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 7 yıl garantilidir.

Tipik yüklerde %92’ın üzerinde verimlilik ile çalışan 80+ Platinum sertifikası, sıcaklığı hisseden ve belirli bir yüke kadar dönmeyen akıllı fan kontrol sistemi, %100 Japon üretimi kapasitörler, endüstriyel düzeyde tasarlanmış devreler, özel ince tasarım kablolar FSP Aurum PT 1000 güç kaynağında buluştu. FSP güç kaynaklarını tercih ettiğinizde ödediğinizden fazlasına sahip olursunuz.

Bir bilgisayarda en çok güç aktarımı yapılan kanal 12v kanalıdır. Bu nedenle güç kaynağınızın bu kanaldan verebileceği amper miktarı çok önemlidir. Aurum PT 1000, tek 12v kanal yapısı ile tam 83A güç verebilirken güce aç donanımlarınız için yüksek kararlılıkta enerji sağlayarak uzun bir kullanım ömrü sunar. Aurum PT, tam yük altında bilgisayarınız 7/24 açık olsa bile size hizmet edebilir. FSP güç kaynakları ile korkudan uzak, rahat bir bilgisayar deneyimi sizleri bekler.

En önemli güç kaynağı değerlendirme enstitüsü 80Plus testlerinden %92 ve üzeri verimliliği ile Platinum sertifikaya hak kazanan Aurum PT 1000, şebekeden çektiği gücün büyük bölümünü sisteminize aktarır. Böylece elektrik ziyanı olmadığı için faturalarınız azalır. Ayrıca daha az güç kaybı güç kaynağınızın daha az ısınmasını ve daha sessiz çalışmasını sağlar.

FSP Aurum PT 1000, 135 mm’lik sessiz bir sıvı bilyalı fana sahiptir. Güç kaynağınızın sıcaklığı veya yükü arttıkça akıllı fan kontrolü durumu analiz edip fan hızını ayarlar. Bu fan maksimum 21 db ses üretir. Ayrıca belirli bir yüke kadar fanınızı çalıştırmaz. Böylece kullanımınıza göre en iyi soğutma, en düşük ses ve en uzun ömre sahip bir güç kaynağına sahip olursunuz.

FSP Aurum PT 1000, özel olarak tasarlanmış ok şeklindeki havalandırma delikleri ile güçlü hava akımı ve üst düzey soğutma performansı sunar.

Aurum PT serisi güç kaynakları tam modüler yapıdadır. İşinize yaramayan hiçbir kabloyu sisteminizin içinde tutmazsınız. Böylece yönetecek kablo sayısı azalır. Tüm kablolar ise şerit yapıdadır. Şerit kabloların bükümü ve saklaması daha kolay olduğundan size daha kolay bir kablo yönetimi sunarlar.

Aurum PT serisi güç kaynaklarına özel olarak geliştirilen e-Sync teknolojisi ile anakartınıza ulaşan voltaj değerlerini 3.3V/5V/12V eşitleyerek dalgalanma (ripple) ve elektiriksel gürültüyü azaltılır.

Aurum PT 1000 her türlü güç ihtiyacınıza yönelik güç çıkışını size sağlar. 8 adet PCI-e 6+2 pin ekran kartı çıkışı ile çoklu ekran kartı kullanımı olan CrossFire ve SLI’a tam destek verir. 2 adet EPS 4+4 pin işlemci güç çıkışı ve 20+4 pin ATX çıkışı ile tüm genel güç ihtiyacınızı karşılar. Üst seviye hız aşırtma için biçilmiş kaftandır. Depolama birimlerinizin güç ihtiyacını 13 adet SATA, 6 adet Molex ve 1 adet Floppy çıkışlarıyla sağlarsınız.

PCB’de kullanılan yüksek kaliteye sahip Japon kapasitörler ile çok yüksek sıcaklıklara dayanıklılık gösterir. Bu sayede uzun bir kullanım ömrü vaad eder.

Aurum PT 1000 günümüzde kabul görmüş ve gerekli tüm koruma özelliklerine sahiptir. 0.99 ve daha büyük Aktif PFC ile anlık güç dengesizliklerinin önüne geçerek sisteminize zarar gelmesini önler. Son çıkan ATX12V v2.3 ve EPS 2.92 standartlarına destek verir ve geriye uyumlu olarak ATX12V 2.2 ve ATX12V 2.01’e de destek sağlar.

FSP’nin kendi fabrikasında üretilen Aurum PT serisi güç kaynakları endüstüriyel kalitede malzemeler ile üretilip detaylı kalite kontrol testlerine tabii tutulmaktadır. Bu testlerin verdiği güven ile FSP, Aurum PT serisi ürünlere tam 7 yıl garanti sunar. Aurum PT 1000, kullanıcısına uzun ömürlü ve verimli bir güç kaynağının garantisini verir.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte İNVENTUS UNLOST X v3 modüler sistem ve COOLER MASTER MASTERCASE H500 ARGB kasa satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Güç kaynağıATX12V / EPS12V, 1000W, 135mm, Yok, Active PFC
Tak çıkar kabloluVar
Verimlilik80+ PLATINUM
Güç kaynağı 12V birleşik çıkış83A

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

Henüz ürünle ilgili bir inceleme mevcut değildir.

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir