CORSAIR CC-9011095-WW 400C Clear Carbide Series USB3.0, Pencereli, MID-TOWER Güç kaynaksız Beyaz Kasa

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Corsair, Carbide serisinin şık, sade ve kompakt kasası 400C ile karşınızda. Üstün Corsair kalitesini her bölgesinde hissettiğiniz 400C küçük boyutları ve kendisinden beklenmeyecek kadar geniş iç hacmiyle gözlerinizi dolduracak. Sade tasarımı ofis kullanımında uygun bir seçenek sunarken, pencereli kapağı sayesinde sisteminizi sergilemek isteyeceksiniz. Yüksek, tasarımı tamamlayan ayakları ile soğutmadan ödün vermeyeceksiniz.

400C’de optik okuyucu yuvasını kaldırılarak geniş bir iç hacime kavuşturulmuştur. İşlemcinizi kule tipi hava soğutmalar ile soğutmak isterseniz 170 mm’ye kadar yükseklikteki soğutucuları kullanabilirsiniz. Bu alan en büyük ve en performanslı hava soğutmalardan olan Noctua NH-D15 için bile yeterlidir. 400C orta kule boyutunda bir kasadır. Benzer yükseklikteki kasalara göre derinliği daha azdır. Kolayca ufak alanlara sığabilir. 400C ile üst seviye ekran kartlarını bile (370 mm uzunluğa kadar) kasanıza kolaylıkla takabilir ve soğutabilirsiniz. 190 mm uzunluğa kadar olan güç kaynaklarıyla tam uyumludur.

Sınırları zorlayan soğutma sistemiyle tanışın. 400C’nin ön bölümüne 360 mm’lik radyatörlü tak kullan soğutucuları takabilirsiniz. Beraberinde gelen 2 adet fanla kasanızda ideal bir hava akımı yaratabilir, sıcaklık sorununa kökten çözüm üretebilirsiniz. Fanlarınız, sessizlik ve performans arasında mükemmel bir çizgide görev yaparlar. Her türlü ihtiyacınız için en iyi çözümü sunarlar. Dilerseniz opsiyonel fan yuvalarınızla yuvalar ile soğutma performansını katlayarak artırabilirsiniz. Ön fanlar için geliştirilen özel ön panel sayesinde fanlarınız zorlanmadan serin havayı kasanızın içine aktarabilir.

400 serisi kasalar siyah ve beyaz renk seçeneği sunarlar. Siyah renk ile sade ve şık bir sistem elde ederken, beyaz rengiyle görsel bir şölen yaratabilirsiniz. Tema yönünden uyumlu bir kasa masa üstüne konulmayı hak eder. 400C’nizi masanızın üstünde sergileyip arkadaşlarınızı sisteminiz ile çatlatın!

Pencereli sol kapak ile sahip olduğunuz özel donanımlarınızı sergileyin. Düzenli kurulmuş bir sistem ile kasanızın görselliğine katkıda bulunun. Ezber bozan saydam panelle iç kısmın tamamını görebilirsiniz.

Sol pencereli kapaktaki özel menteşeli yapı sayesinde bileşenlerinize kolaylıkla ulaşabilir gerektiğinde hızlı düzenlemeler yapabilir, kasa içini kolayca temizleyebilirsiniz. Kapağı açmak için tek yapmanız gereken kulptan tutup kendinize doğru çekmek. Kapağı komple çıkartmak için açıp yukarı kaldırmanız yeterlidir.

Keskin hatlar, sade görünüş, asalet, küçük boyutlara rağmen geniş iç hacim 400C’de birleşti. Ona sahip oyuncular tarz eşliğinde kesintisiz ve serin bir oyun deneyimine kavuşuyor.

400C’ ile birlikte gelen güç kapağı kapakları sayesinde güç kablolarınızı kolayca saklayabilir, kablo yönetiminizi kolayca yapabilir hatta sabit disklerinizi görünmez kılabilirsiniz. 2 aşamada sökülen bu kapaklar için alet kullanmanıza gerek yoktur. Montaj ve sökümünü parmak vidalar sayesinde yorulmadan yapabilirsiniz.

2 adet USB3.0 girişinin gücüyle harmanlanmış ön panel, kolay ulaşılabilir noktada hizmetinize hazırdır.

Kasanızla tozlara meydan okuyun. 400C ön bölümde, altta ve üstte olmak üzere 3 toz filtresine sahiptir. Alttaki filtre güç kaynağınıza toz girmesini engelleyerek ömrünü uzatırken ön bölümdeki filtre ise özenle hazırlanmış sisteminizin toza bürünmesini engeller. Üst bölümdeki manyetik filtre sisteminiz kapalıyken ve dışarı hava atılırken boş alanlardan içine toz girmesini engeller.

Çok sayıdaki kablo saklama delikleri ile özenle toplanmış sistemler sizi bekliyor. Böylece dış görüntüsü kadar güzel görünen kablo yönetimine kavuşabilir, hava akımına da engellemeyen bir düzen kurabilirsiniz. Anakart tablasıyla sağ kapak arasındaki geniş aralık yardımıyla düzenleme işlemleri hem hızlı hem de zahmetsiz olur. En kalın kabloları bile rahatlıkla gizleyip sığdırabilirsiniz.

İşlemci bölgesine denk gelen geniş boşluk ile üçüncü parti soğutucuları takmak artık çok kolay. Anakartı çıkarmadan hızlı şekilde söküp takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

400C, 2 adet 3.5” mekanik sabit disk yuvası ve 3 adet 2.5” SSD yuvası sunar. Optik okuyucu yuvalarını kaldırarak size daha iyi hava akımı ve soğutma sağlar. Depolama birimlerinizi kolay ve sağlam şekilde aletsiz olarak monte eder, kaldığınız yerden bilgisayarınızı kullanmaya devam edersiniz. SSD yuvaları ve sabit disk yuvaları sökülebilir ve yeri değiştirilebilir yapıdadır. Dilerseniz kullanmadığınız yuvaları sökebilir ve ya kalın radyatörler kullanmak için yerlerini değiştirebilirsiniz.

Corsair’ın tüm ürün gamında tercih ettiği üst seviye kaliteli üretimi, malzemesi ve mühendisliği ile ilk dokunuştan itibaren en iyi tercihi yaptığınıza emin olacaksınız. Kalitesiz mal alacak kadar zengin olmayın, Corsair kalitesinden şaşmayın.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte INTEL Core i7-7700K işlemci ve WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa türüMid Tower
Kasa özellikleriATX, microATX, miniITX, Beyaz, Pencereli,
Kasa güç kaynağıYok
Kasa USB 3.0Var

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (corsair.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir