NZXT S340 Elite MATTE WHITE Mid-Tower Pencereli Güç Kaynaksız Siyah-Beyazı (CA-S340W-W2) Kasa

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

NZXT şık, mat beyaz, sade, kompakt temperli cam yan panele sahip S340 Elite ile karşınızda. Sade tasarımı ofis kullanımında uygun bir seçenek sunarken, pencereli kapağı sayesinde sisteminizi sergilemek isteyeceksiniz. Yüksek, tasarımı tamamlayan ayakları ile soğutmadan ödün vermeyeceksiniz. Ayrıca güç kaynağı kalkanı sayesinde güç kablolarınızı kolayca saklar ve güçlü bir hava akımına sahip olursunuz.

NZXT S340 Elite’ de optik okuyucu yuvasını kaldırarak geniş bir iç hacime kavuşturulmuştur. İşlemcinizi kule tipi hava soğutmalar ile soğutmak isterseniz 161 mm’ye kadar yükseklikteki soğutucuları kullanabilirsiniz. Bu alan büyük ve performanslı hava soğutmalardan olan Noctua NH-U12S için yeterlidir. S340 Elite orta kule boyutunda bir kasadır. Kolayca ufak alanlara sığabilir. S340 Elite ile üst seviye ekran kartlarını bile (maksimum 364 mm, radyatör ile 334 mm) kasanıza kolaylıkla takabilir ve soğutabilirsiniz. Tüm güç kaynaklarıyla tam uyumludur.

Güçlü soğutma sistemi desteğine merhaba deyin ta. S340 Elite’in ön bölümüne 280 mm’lik radyatörlü tak kullan soğutucuları takabilirsiniz. Beraberinde gelen 2 adet fanla kasanızda yeterli bir hava akımı yaratabilir, sıcaklık sorununuza çözüm üretebilirsiniz. Fanlarınız, sessizlik ve performans arasında mükemmel bir çizgide görev yaparlar. Her türlü ihtiyacınız için iyi çözüm sunarlar. Dilerseniz opsiyonel fan yuvalarınızla yuvalar ile soğutma performansını katlayarak artırabilirsiniz. Ön fanlar için geliştirilen özel ön panel sayesinde fanlarınız zorlanmadan serin havayı kasanızın içine aktarabilir.

Temperli camlar ile sahip olduğunuz özel donanımlarınızı en ince ayrıntısına kadar sergileyin. Düzenli kurulmuş bir sistem ile kasanızın görselliğine katkıda bulunun. Yenilikçi cam panelle kasanızın iç kısmını ve ön kısmını tamamen görebilirsiniz.

Kasanın iç bölümünde bulunan özel beyaz kablo yönetimi kapağı sayesinde güç kablolarınızı saklamanıza gerek kalmadan kolayca yönetebilirsiniz. Bu kapak hem daha iyi bir hava akımı hem de daha toplu bir sistem görünümü sağlar.

Keskin hatlar, sade görünüş, asalet, ufak boyutlara rağmen geniş iç hacim S340 Elite ile çok yakınınızda. Ona sahip oyuncular parlak boyanın ihtişamı ile serin bir oyun deneyimine kavuşuyor.

S340 Elite ile birlikte gelen güç kaynağı kapağı sayesinde güç kablolarınızı kolayca saklayabilir, kablo yönetiminizi kolayca yapabilir ve sabit disklerinizi görünmez kılabilirsiniz. Ayrıca SSD’lerinizin 3 tanesini bu kapağın üstüne ve yanına takarak sergileyebilirsiniz.

2 adet USB3.0 girişinin gücüyle ve ekstra USB 2.0 yuvalarıyla harmanlanmış ön panel, kolay ulaşılabilir noktada hizmetinize hazırdır. Ayrıca Elite kasalarda kolay VR (Sanal Gerçeklik) deneyimi için konumlandırılmış HDMI çıkışı bulunmaktadır. NZXT S340 Elite kasalarda yeniden başlatma düğmesi maalesef bulunmaz.

Kasanızla tozlara meydan okuyun. S340 Elite’ in ön bölümde ve altta olmak üzere 2 adet toz filtresine sahiptir. Alttaki filtre güç kaynağınıza toz girmesini engelleyerek ömrünü uzatırken ön bölümdeki filtre ise özenle hazırlanmış sisteminizin toza bürünmesini engeller.

Çok sayıdaki kablo saklama delikleri ile özenle toplanmış sistemler sizi bekliyor. Böylece dış görüntüsü kadar güzel görünen kablo yönetimine kavuşabilir, hava akımına da engellemeyen bir düzen kurabilirsiniz. Anakart tablasıyla sağ kapak arasındaki geniş aralık yardımıyla düzenleme işlemleri hem hızlı hem de zahmetsiz olur. En kalın kabloları bile rahatlıkla gizleyip sığdırabilirsiniz.

İşlemci bölgesine denk gelen geniş asimetrik boşluk ile üçüncü parti soğutucuları takmak artık çok kolay. Anakartınızı çıkarmadan hızlı şekilde söküp takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

S340 Elite, 2 adet 3.5” mekanik sabit disk yuvası ve 3 adet 2.5” SSD yuvası sunar. Optik okuyucu yuvalarını kaldırarak size daha iyi hava akımı ve soğutma sağlar. Sabit disklerinizi kolay ve sağlam şekilde aletsiz olarak monte eder, kaldığınız yerden bilgisayarınızı kullanmaya devam edersiniz. SSD yuvaları ve sabit disk yuvaları sökülebilir ve yeri değiştirilebilir yapıdadır.

NZXT ürünleri çeşitli testler ve kalite kontrollerinden geçmektedir. NZXT ürünleri aldığınızda kaliteli, sağlam bir ürün aldığınızı bilirsiniz. NZXT ürünleri 2 yıl boyunca resmi distribütör garantisi altındadır.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk ve AMD Ryzen 5 1600 işlemci satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa türüMid Tower
Kasa özellikleriATX, microATX, miniITX, ,
Kasa güç kaynağıYok
Kasa USB 3.0Var

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir