Unlost X'in yeni sürümü için tıklayın

UNLOST X

İYİ OYUNCULAR VARDIR, BİR DE EN İYİLERİ

15 yıllık İnventus deneyimi ve Unlost işbirliği ile üretilmiş overclocklu ekonomik bilgisayara hemen sahip olun.

3.9GHz Ryzen 2200G

İnventus, en güncel 4 çekirdekli işlemcilerden birisi olan AMD Ryzen 2200G işlemcinin saat hızını 3.9GHz’e çıkardı. Yüksek FPS’li oyunlara artık daha ekonomik olarak sahip olacaksınız.

Özel Soğutma

Sistemin kalbi AMD Ryzen 2200G, çok sessiz Noctua U12S ile soğuyacak. 120mm mühedislik harikası manyetik yataklamalı fanı ile yıllarca ilk günkü soğutma performansını alacaksınız.

Oyunculara Özel Ekran Kartı

Sistemin içerisinde oyunculara özel üretilmiş performanslı, sessiz ve etkili soğuyan MSI Gaming ekran kartı bulunuyor. Oyunları daha akıcı oynayacaksınız.

Modern Kasa

Sisteminiz temperli camı ve üstün malzeme kalitesi ile Phanteks P300 içerisinde barınacak. Kasa ön ve arkasındaki fanlarla sisteminizi etkin şekilde soğutabileceksiniz.

Ürün görseli temsilidir, içerisindeki bileşenler seçiminize göre değişiklik gösterebilir.

Ürün görseli temsilidir

RGB Aydınlatma

Kasanın içerisinde bulunan ledlere ilave olarak renklerini dilediğiniz gibi değiştireceğiniz bir şerit RGB led ekledik. Kasa içini dilediğiniz renkte aydınlatabileceksiniz.

Kaliteli Donanımlar

Sistemde uzun garanti süreli, üst seviye kaliteli donanımlar kullandık. İşlemci ve ekran kartı 3 yıl, güç kaynağı 5 yıl, işlemci soğutucusu 6 yıl, bellekler ömürboyu garanti altındadır.

144Hz, 1ms Oyuncu Ekranı

Sistemle beraber opsiyonel olarak oyuncu ekranı ekledik. 1ms tepki süresine ve 144Hz tarama hızına sahip Viewsonic’in 24” oyuncu ekranı ile kesintisiz oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Garantiler

  • 14 gün iade garantisi ile memnun kalmazsanız sistemi teslim altıktan 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
  • Tüm bileşenler en az 2 yıl yetkili Türkiye ithalatçısı garantisi altındadır.
  • Satış sonrası teknik destek garantisi.

Bilgisayarını Seç

Bellek Miktarı

Ekran Kartı

Ekran

Tahmini kargoya teslimat süresi:
4 işgünü

* Sistemde 2 modül bellek bulunmaktadır. Anakartın tüm bellek soketleri kullanılmıştır.

** 1050Ti Gaming 4G ekran kartı 1417MHz, 1050Ti Gaming X 4G ekran kartı 1468MHz hıza sahiptir. 1050Ti Gaming X ekran kartında 100FPS'de maksimum 3FPS daha yüksek performans alınabilir.