SEASONIC SEA-M12II-620 80Plus Bronze 620W Güç kaynağı

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Kontrolsüz Güç, Güç Değildir!
Tamamı 80Plus sertifikalı yüksek verimli ve dayanıklı güç kaynaklarıyla tanınan ve 35 yıllık birikimi ile Dünya'da en fazla tercih edilen markalardan biri olan Seasonic, Türkiye pazarındaki kullanıcılarla buluşuyor! Seasonic M12II serisi güç kaynakları %85'i aşan verimlilik değerleriyle son derece tasarrufludur. PWM destekli, termal kontrollü ve bilyalı mile sahip 12cm fan yük durumuna göre dönüş hızını değiştirerek son derece sessiz çalışır. Seasonic M12II serisi güç kaynağı Japon kapasitörler ve sağladığı 620W gerçek güç ile oyun veya yüksek performans bilgisayarınız için doğru seçimdir.

80Plus Bronze Sertifikalı Güç Kaynağı!
Seasonic M12II-620 80plus.org'un yaptığı testler sonucunda 80Plus Bronze sertifikası kazanmıştır. Verimlilik yüzdesi %50 yük altında %85'i aşmaktadır. Yüksek verimlilik sayesinde şebekeden PC bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar güç çekilir ve 80Plus olmayan güç kaynaklarına göre yüksek enerji tasarrufu sağlanır. Üstelik yüksek verimlilik yüzdesi ısıya dönüşen kayıp gücü de azalttığı için güç kaynağı daha az ısınır, serin ve sessiz çalışır. Seasonic M12II-620 ile düşük elektrik faturalarına merhaba!105C Derece Dayanımlı Japon Malı Kapasitörlerle Maksimum Kullanım Ömrü
Seasonic M12II-620'nin baskı devresinin tamamında yüksek kaliteli Japon malı kapasitörler kullanılmıştır. Bu kapasitörler 105C dereceye kadar son derece dayanıklıdır. Kaliteli kapasitörler sayesinde Seasonic M12II serisi güç kaynaklarının kullanım ömrü geleneksel güç kaynaklarına göre kat kat daha fazladır.

Tek Kanaldan Tüm Gücü Çekebileceğiniz Özel 12V Rail Tasarımı
Seasonic M12II-620 çift 12V kanalına sahip bir güç kaynağıdır. Özel 12V Rail tasarımı sayesinde tek kanaldan 48A akım, her iki kanala birden yüklenildiğinde ise kanal başı 24A akım verebilir. Bu tasarımın en büyük avantajı çok yüksek akım değerlerine ihtiyaç duyan ekran kartlarının ve hızaşırtmalı işlemcilerin kararlı çalışmasını garanti altına almasıdır. Seasonic M12II-620 ile akım yeter mi yetmez mi endişesi olmadan yüksek performanslı sistemler toplayabileceksiniz.

Seasonic M12II-620 ile SLI ve Crossfire'da Süper Performans
Nvidia SLI ve ATI Crossfire yapabilmek için çift ekran kartının ihtiyaç duyduğu yakıt Seasonic M12II-620 güç kaynağından! Güçlü 12V hattının sağlayabildiği yüksek akım gücü ile tam yük altında çalışırken bile güç çıkışlarında en ufak bir dalgalanma olmadan, donmalar ve çökme yaşamadan oyun keyfinize devam edebilirsiniz. Örnek SLI ve CrossFire yapılandırmaları: 2 x Nvidia GeForce GTX 470 (SLI) ve 2 x ATI Radeon HD 5870 (CrossFire)

22 Adet Çıkış Sunan Kılıflı Modüler Kablolar!
6 adet IDE, 9 adet SATA ve 2 adet PCI-Express ile beraber toplam 22 adet güç bağlantısı sunan Seasonic M12II-620, kılıflı yapıdaki modüler kablolarıyla hem kasa içi dağınıklığını önler hem de kasa soğutmasına katkıda bulunur. Üstelik kullanmadığınız kabloları saklayabileceğiniz taşıma çantası da kutuya dahil!

Isı Kontrollü Bilyalı 12cm Fan ile Sessiz Çalışma ve Etkili Soğutma
Seasonic M12II-620 ADDA marka 12cm fan kullanmaktadır. Bilyalı mile sahip fan maksimum devirde bile son derece sessiz çalışmakta ve devir hızı sıcaklık/yük durumuna göre değişerek günlük kullanımda maksimum sessizlik sunmaktadır. Fanda kullanılan yumuşak kauçuk yastıklar fanın minimum titreşim ile çalışmasına olanak tanır. Fan özel kanat yapısı sayesinde tam 80 CFM hava akışı oluşturarak güç kaynağının daima serin çalışmasını sağlamaktadır.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte GSKILL F3-12800CL9D-8GBXL bellek ve INTEL Core i5-2500K işlemci satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Güç kaynağıATX12V / EPS12V, 620W, 120mm, Yok, Active PFC
Tak çıkar kabloluVar
Verimlilik80+ BRONZE
Güç kaynağı 12V birleşik çıkış48A
Güç kaynağı bağlantı kabloları1 adet Anakart bağlantısı 24pin ve
1 adet İşlemci güç çıkışı 8pin ve
1 adet İşlemci güç çıkışı 4+4pin ve
1 adet PCI-E çıkışı 6pin ve
1 adet PCI-E çıkışı 6+2pin ve
9 adet SATA güç çıkışı ve
2 adet Floppy 4pin ve
6 adet Moleks güç çıkışı

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

Henüz ürünle ilgili bir inceleme mevcut değildir.

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir