Büyütmek için resme tıklayınız

CORSAIR CMZ4GX3M1A1600C9 VENGEANCE 4GB DDR3-1600Mhz CL9 (9-9-9-24) 1.5V Bellek

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün ömürboyu garantilidir.

Corsair Vengeance bellekler, hızaşırtmacılar düşünülerek tasarlanmıştır ve yüksek performansla uygun fiyatı bir arada sunar. Özel olarak seçilmiş bellek yongaları ile her türlü kullanım durumuna hazırlıklıdır.

Corsair Vengeance, yeni nesil grafiklere sahip oyunlardaki eğlencenizi artırmanıza yardımcı olur. Daha aksiyonlu, daha akıcı ve daha kaliteli oyun saatleri için bilgisayarınıza doping etkisi yapar. 4 Gb kapasitesi ve 1600 MHz hızıyla mükemmel bir oyun sistemi yaratmanıza olanak sağlar.

Sahip olduğu geniş yüzey alanlı emicisi, en zorlu kullanımlarda bile maksimum serinlik sunar. İster stok hızında kullanın, ister hızaşırtma yapın. Tüm bellek yongalarını kaplayan geniş yüzeyli soğutucu ile sizi yarı yolda bırakmaz.

İster profesyonel, ister hobi amaçlı olsun; Corsair Vengeance, uygulamalarda da yanınızda. 3D tasarım, render, çizim programları, video ve müzik işleme ya da genel işletim sistemi deneyimizdeki en büyük kriterlerden biri bellektir. Corsair Vengeance’ın yüksek kapasitesi ve saat hızlarıyla işteki verimliliğiniz maksimum düzeye çıkar. Boşa geçen dakikalarınızı ortadan kaldırarak projelerinizi daha çabuk bitirebilirsiniz.

Intel ve AMD işlemcilerle en iyi uyumluluk için üretilmiştir. Tak-kullan yapısıyla uyumluluk sorunlarının önüne geçer. 1.5v voltajıyla işlemcinizin içindeki bellek kontrolcüsüne zarar vermeden çalışır.

Corsair Vengeance, Intel’in geliştirdiği XMP 1.3 profiline destek vermektedir. Bu yeni nesil yardımcı ile hiçbir ayarla uğraşmadan hızlı şekilde XMP profilini seçerek belleğinizden maksimum performans alabilirsiniz.

Kullanım durumunuza ve ihtiyacınıza uygun olarak seçebileceğiniz farklı kapasitelerle sisteminizi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Corsair’ın tüm ürün gamında tercih ettiği üst seviye kaliteli üretimi, malzemesi ve mühendisliği ile ilk dokunuştan itibaren en iyi tercihi yaptığınıza emin olacaksınız. Kalitesiz mal alacak kadar zengin olmayın, Corsair kalitesinden şaşmayın.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte SEAGATE ST500DM002 dahili sabitdisk ve SAMSUNG SH-222BB dvd yazıcı satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Bellek türüDDR3
Bellek hızı1600MHz, PC3-12800
Bellek miktarı4GB(Tek modül 4GB)
Bellek kapasitesi4GB, 1 adet 4GB modül
Bellek zamanıCas 9, 9-9-9-24
Bellek çalışma voltajı1.5V
Bellek soğutmasıAlüminyum
DiğerXMP

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (corsair.com)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir