Büyütmek için resme tıklayınız

NOCTUA NF-P12 PWM 120mm 1300-300rpm, 54cfm max, 19.8db max Krem-Bordo Kasa fanı

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 6 yıl garantilidir.

Noctua yılların vermiş olduğu soğutma deneyimi ile en üstün özellikleri birleştirerek efsane fan NH-P12 PWM’yi oluşturdu. Girdap kontrol çentikleri, PWM özelliği, sessiz çalışması, yüksek performansı ve zengin kutu içeriğiyle çıktığı günden itibaren dünyanın dört bir yanında performans sever bilgisayar kullanıcılarının ilk tercihi olarak kalmaktadır.

Özel kanat tasarımı ile sessizlik konusunda rakiplerinden bir adım önde! Düşük devirde en iyi hava akımını sağlayan yüksek basınçlı dokuz kanadıyla hem kasa içinde hem de işlemci soğutucularında mükemmel soğutma sağlar. İster PWM ister değiştirilebilir hızıyla size uygun kullanım şeklinde gerektiğinde hızlı, gerektiğinde yavaş çalışabilir. Sessizlikten ödün vermeden yüksek soğutma gücüne kavuşursunuz

  • 120 x 120 x 25 mm
  • 300 - 1300 rpm
  • 37 – 54 cfm
  • 12.6 – 19.8 dBA
  • 4 pin PWM

Piyasadaki bir çok fan düşük statik basınç nedeni ile sık yapraklı işlemci soğutucularında kullanıma uygun değildir. Ancak NF-P12 PWM (P eki: pressure, power ve performans ekidir) piyasadaki bir çok modelin aksine yedi yerine dokuz adet yaprağı ile özel olarak geliştirilmiştir. Böylece çok yüksek hava akımlarını çok düşük ses seviyesinde sağlamaktadır. Bir çok 12 cm fanın ancak 1600 rpm hızında verebildiği hava akımını sadece 1300 rpm’de sunmaktadır.

VCN teknolojisi

Artan yaprak sayısı aerodinamik gürültü tehlikesini de beraberinde getirir. Ancak Noctua fanların sahip olduğu VCN (vortex-control notches / girdap kontrol çentikleri) teknolojisi ile bu sorunun önüne geçildiği gibi verilen hava akımında da artış sağlanmıştır.

Noctua fanlarının sahip olduğu SSO (self-stabilising oil-pressure / kendini dengeleyen yağ basınçlı) bilyalı motorlar, diğer güncel ball, sleeve ya da sıvı bilyalı motorlara göre uzun dönemde stabilizasyon ve sessizlik bakımından çok daha üstündür. Daha detaylı bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Geniş kutu içeriği sizi her türlü kullanım durumunda rahat ettirir. Hem kolay montaj sağlayan hem de titreşim nedeniyle oluşabilecek sesleri önleyen silikon kilitler de fanla birlikte sunulmaktadır.

Fan kontrol ünitesine bağlı kalmaksızın Low Noise Adaptor ile çalışma hızını 900 rpm’e düşürebilirsiniz. Kablo uzunluğunun yetersiz gelmemesi için uzatma ve Y şeklinde çoklama kablosu da kutu içerisinde yer almaktadır.

LNA

  • 900 rpm
  • 37 cfm
  • 12.6 dBA

 

Boyutlar: 120 x 120 x 25 mm

Devir: 300-1300 rpm

Hava akımı: 37-54 cfm

Gürültü: 12.6-19.8 dBA

Bağlantı tipi: 4 pin PWM

Garanti: 6 yıl

 

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte NOCTUA NF-F12 PWM kasa fanı ve NOCTUA NT-H1 termal macun satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa fanı120mm
Fan güç bağlantısı4pin
Fan ölçüleri120x120x25mm
Fan rengiKrem-Bordo
İçeriğiUltra devir düşürücü adaptör(5v) ve
ve
ve
ve

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (noctua.at)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir