NOCTUA NF-B9 PWM 92mm 1600-300rpm, 38cfm max, 17.6db max Krem-Bordo Kasa fanı

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 6 yıl garantilidir.

Kim demiş yüksek soğutma gücü ve sessizlik ufak boyutlarda sağlanamaz diye... Noctua NF-B9 PWM tabuları yıkmak için üretildi. Üstün soğutma gücü ve düşük ses seviyesi ile kısıtlı yer imkanlarında etkili soğutma sağlayan minik bir fırtınadır.

Ufak boyutlarına rağmen verebildiği 37 cfm’lik hava akımıyla kalitesini kanıtlayan NF-B9, Noctua’nın alışılagelmiş kaliteli üretim bandından çıkmaktadır. Gelişmiş özellikleri yardımıyla 17.6 dBA gürültü seviyesinde 9 cm fandan beklenmeyen sessizliğe sahiptir. Değiştirilebilir hız seçenekleri ile size uygun kullanım şekline bürünebilir.

  • 92 x 92 x 25 mm
  • 300 - 1600 rpm
  • 24 – 37 cfm
  • 7.9 – 17.6 dBA
  • 4 pin PWM

Piyasadaki bir çok fan düşük statik basınç nedeni ile sık yapraklı işlemci soğutucularında kullanıma uygun değildir. Özel olarak geliştirilen NF-B9 PWM ise benzerlerinin sağlayamadığı hava akımlarını çok düşük ses seviyesinde sağlamaktadır. Optimize VCN teknolojili yaprakları ile NF-P12’nin başarılı adımlarını takip ederek tasarlanmıştır. Hava akımı / gürültü oranı en ideal şekilde çalışmaktadır.

VCN teknolojisi

Artan yaprak sayısı aerodinamik gürültü tehlikesini de beraberinde getirir. Ancak Noctua fanların sahip olduğu VCN (vortex-control notches / girdap kontrol çentikleri) teknolojisi ile bu sorunun önüne geçildiği gibi verilen hava akımında da artış sağlanmıştır.

Noctua fanlarının sahip olduğu SSO (self-stabilising oil-pressure / kendini dengeleyen yağ basınçlı) bilyalı motorlar, diğer güncel ball, sleeve ya da sıvı bilyalı motorlara göre uzun dönemde stabilizasyon ve sessizlik bakımından çok daha üstündür. Daha detaylı bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Geniş kutu içeriği sizi her türlü kullanım durumunda rahat ettirir. Hem kolay montaj sağlayan hem de titreşim nedeniyle oluşabilecek sesleri önleyen silikon kilitler de fanla birlikte sunulmaktadır.

Fan kontrol ünitesine bağlı kalmaksızın Low Noise Adaptor ile çalışma hızını 1300 rpm’e düşürebilirsiniz. Kablo uzunluğunun yetersiz gelmemesi için uzatma ve Y şeklinde çoklama kablosu da kutu içerisinde yer almaktadır.

LNA

  • 1300 rpm
  • 31 cfm
  • 13.1 dBA

 

Boyutlar: 92 x 92 x 25 mm

Devir: 300-1600 rpm

Hava akımı: 24-37 cfm

Gürültü: 7.9-17.6 dBA

Bağlantı tipi: 3 pin PWM

Garanti: 6 yıl

 

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte NOCTUA NF-P12 kasa fanı ve XIGMATEK AFK-R5251 pc sessizleştirme satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa fanı92mm
Fan güç bağlantısı4pin
Fan ölçüleri92x92x25mm
Fan rengiKrem-Bordo
İçeriğiDevir düşürücü adaptör(7v) ve
ve
ve
ve

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (noctua.at)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir