XFX FX-787A-CDFC HD7870, PCI-E16 3.0, 2GB/256bit GDDR5, 2xDVI, 1xHDMI, 2xMini DisplayPort Ekran kartı

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Tamamen yenilenmiş bir mimari ile can bulan muhteşem oyun performansı sizleri bekliyor. AMD HD7870 grafik kartı ile donatılmış bir bilgisayar ile en akıcı, gerçekçi ve eğlenceli oyun deneyimi ile durdurulamaz bir performansa sahip olabilirsiniz. AMD’den inanılmaz bir grafik atağı.

XFX HD7870, 1 GHz bariyerini aşan saat hızı ve devrimsel GCN mimarisi ile mükemmelliğe hükmetmek için geliştirilmiştir. Aynı saat hızı gibi performansı da duvarları yıkarak bilgisayar başında geçireceğiniz oyun saatlerininin eğlencesini maksimuma taşır. Benzersiz bir deneyim...

HD7870 bünyesinde barındırdığı yepyeni teknolojiler ile performansının yanında kullanışlılığı da artırıyor.

İhtiyacınız olmayan gücü boşa harcamayın, tasarruf yapın.

HD7870, ZeroCore Güç teknolojisi ile dinlenme modundaki bilgisayarınızda sadece 3W güç harcayarak enerjiden tasarruf eder. Harcanmayan güç ısı da oluşturmaz. Ayrıca CrossFire tabanlı çoklu GPU kullanımında da boştaki kartlar neredeyse hiç elektrik tüketmezler.

Ghost Termal Teknolojisi, özel olarak bölmelendirilmiş kapak sayesinde kart üzerine güçlü hava üflenmesini sağlar. Bu sayede ısıemicilerle birlikte kart üzerindeki diğer bileşenler de soğutulur.

Double Dissipation (çifte yıkım) Teknolojisi XFX’in sahip olduğu özel çift fanlı tasarımdır. Tüm ısıemiciler, PCB ve bileşenler sağlanan güçlü hava akımından nasibini alır.

Güçlü soğutma sistemi, direk GPU temaslı dört adet bakır ısı borusuyla en üstün hale getirilmiştir. Çift fanla sağlanan hava akımı en etkin şekil kullanılarak GPU’dan alınan ısı en hızlı şekilde dışarı atılır.

Kaliteli bileşenlerle üstün dayanıklığa sahip olun. En zorlu kullanım koşullarında bile tık demeyen performans ile ömür boyu sürecek bir deneyim.

XFX HD7870 sahip olduğu beş adet çıkışla bağlayamayacağınız görüntü aygıtı bırakmaz.

DirectX 11.1 ve Shader Model 5.0 desteği ile 3D animasyonlar hiç olmadığı kadar güzel ve akıcı olacak. Yeni nesil oyunların yeni nesil kalitesine şahit olun.

AMD Eyefinity 2.0 tek kart üzerinden görüş alanınızı beş monitöre kadar genişletmenize olanak sağlayarak bilgisayar kullanım zevkinizi beşe katlar. Oyunlardaki ve uygulamalardaki hakimiyetinize siz de şaşıracaksınız.

AMD CrossFireX çoklu GPU desteği ile tek bir sistem üzerinde dört adet ekran kartına kadar kullanım imkanı gelir. Bu özelliği destekleyen bir anakartla sahip olduğunuz grafik gücünü katlayabilirsiniz.

3D ekran, gözlük ve yazılımla beraber AMD HD3D özelliği bilgisayar kullanım deneyiminizi bulutlara taşıyacak. Yüksek çözünürlüklü stereoskopik 3D’ye tam destekle en iyi görüntü sağlanır.

HDMI ve DisplayPort üzerinden aynı anda çoklu ve farklı olarak ses yayını yapabilen grafik işlemcisine sahiptir. Çoklu monitör kullanımında yepyeni bir ses deneyimine hazırsınız.

Catalyst Kontol Merkezi ile AMD Radeon kartınızın tüm kontrolü elinizin altında. Genel sürücü, çoklu monitör ve performans ayarları gibi bir çok seçenekle gelişmiş bir yönetim merkezidir.

Fizik işleme desteği ile oyun dinamikleri en gerçekçi seviyede olur. Simülasyonlar hem daha hızlı hem de görsel olarak gerçeğe yakın aktarılır. Keyifli oyun saatleri sizi bekliyor.

PCI Express 3.0 teknolojisi, 2.0’a nazaran kanal başına iki kat bant genişliği sunarak performans artışı sağlar. Destek veren platformlarda 16 Gb/s hızında yüksek veri akışına ulaşılır.

Gelişmiş Birleşik Kod Çözücü (UVD3) ile Blu-ray filmlerinizi ve diğer HD videolarınızı yüksek çözünürlüğün keyfinde akıcı görüntü ve kaliteli ses çıkışıyla izleyin.

AMD Gelişmiş Paralel İşlem teknolojisi sayesinde en çok güç ve güvenilirlik gerektiren uygulamaların yükünü CPU’dan GPU’ya aktararak işlemi bitirme sürenizi hızlandırabilirsiniz.

İleri teknoloji 28 nm üretim yapısı ile verimli ve yüksek performanslı kullanım sağlanmaktadır. Düşük güç tüketimi ile faturalarınızın azalacağı gibi daha az ısınarak soğutma sorunları ortadan kaldırılmıştır.

GDDR5 bellek, her bir pin GDDR3’e nazaran sunduğu iki kat fazla bantgenişliği ile çok daha yüksek hızlara ulaşmaktadır. Daha geniş veri yolu ile daha fazla performans.

HDMI 1.4a ile donanımsal hızlandırılmış Blu-ray 3D, 3D oyun-resim-web, derin renk, 7.1 dijital surround ses ve ağ desteği de beraberinde gelmektedir.

 

Yonga: AMD HD 7870, 28 nm

GPU Hızı: 1000 MHz

Bellek Miktarı: 2 Gb GDDR5

Bellek Hızı: 4800 MHz

Bellek Veriyolu: 256-bit

Maks. Çözünürlük: 2560x1600

Çıkışlar: 2x DVI, 2x Mini DisplayPort, HDMI

Paralel İşlemci Sayısı: 1280

Güç Bağlantısı: 2x 6-pin

Güç Tüketimi: 175W

Tavsiye Edilen PSU: Min. 600W

DX Uyumu: DX 11.1

OpenGL: 4.2

HDMI: 1.4a

Arayüz: PCI-e 3.0 (2.0 uyumlu)

Garanti: 2 yıl

 

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Ekran kartı arayüzüPCI-E16 3.0
Yonga setiAMD, HD7870, 28nm,
Ekran kartı belleği 2048MB / 256bit GDDR5
Ekran kartı hızları1000MHz GPU / 4800MHz bellek
Max. çözünürlük2560x1600
Ekran kartı soğutmaÖzel çift fan
Ekran kartı giriş/çıkış1 adet DVI ve
1 adet HDMI ve
2 adet Mini DISPLAY PORT ve
2 adet 6pin güç girişi ve
1 adet DVI-D
Sürümler4.2 OpenGL, 11 DirectX
5.0 Piksel shader, 5.0 Vertex shader

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

Henüz ürünle ilgili bir inceleme mevcut değildir.

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir