Büyütmek için resme tıklayınız

ZALMAN Z5 PLUS Fan Kontrollü USB3.0 Pencereli Güç Kaynaksız Kasa

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Zalman, kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre tasarladığı Z5 Plus ile hem gelişmiş özellikleri hem de bütçe dostu sistemleri bir arada sunuyor. Kullanışlı yapısı, 3 adet 12 cm fanla güçlü soğutması, aletsiz montaj seçenekleri ve şık tasarımıyla tabuları yıkmak için geliyor.

330 mm’lik geniş VGA alanı sayesinde en uzun performans canavarı grafik kartları bile sorunsuz monte edilebilir. Geniş kullanım alanı içersinde bileşenleriniz rahat nefes alır, sıkışıklıktan doğan gereksiz sıcaklıklarla karşı karşıya kalmazsınız. PSU kabloları rahat yönlendirilir, montaj sırasında eziyetli değil keyifli dakikalar geçirirsiniz.

Zalman Z5 Plus, üzerinde takılı olarak gelen 3 adet fanıyla tüm bileşenlerinizi serin tutarak güvenli bir kullanım sunar. Sıcak hava hemen tahliye edilerek sürekli bir hava akışı sağlanır. Sessizlik ve performans arasında ince çizgideki fanlarla hem ideal soğutma hem de sessizlik dengesi kurulur. Kolay şekilde takılabilen opsiyonel fanla bu soğutmayı daha da güçlü hale getirebilirsiniz.

Yüzeyin genelinde bulunan ızgaralı yapısı ile sürekli hava alışverişi yapar. Böylece sadece fanlı bölgelerden değil; bulduğu her noktadan taze havayı içeri çeker, ısınan havayı dışarı atar.

Özel pleksili yan kapak, özenle toplanmış sistemler için mükemmel bir seyir noktası oluşturur. Düzenli dizilmiş donanımlarınızı gizlemeyin, sergileyin...

Sıvı soğutma hortum delikleri ile harici kurulmuş bir döngünün hortumlarını geçirebilir, yüksek soğutma gücü ve güzel görüntü sağlayan sıvı soğutma sistemi kurabilirsiniz.Gelişmiş kullanıcı odaklı panelle her türlü etkileşiminiz kolay şekilde tamamlanır. USB3.0 portuna ilaveten fan kontrol ünitesine sahiptir. Böylece kasa içindeki kontrol tamamen sizin elinizdedir. Kullanım durumunuza göre çalışma hızlarını ayarlayabilir, tamamen kişiselleştirilmiş bir performans/ses oranı yaratabilirsiniz.

En üst kısımda, ulaşması en kolay noktada bulunan bölme, cep telefonu, USB bellek gibi ufak eşyalarınızı barındırarak hem elinizin altında olmalarını hem de dağınıklık yaratmamalarını sağlar.

Montaja daha az zaman harcamanız ve daha az yorulmanız için aletsiz montaj seçenekleri imdadınıza yetişir. Kolay birkaç parmak hareketi ile hızlı ve güvenli sabitleme için özel mekanizmalar mevcuttur.

Yüksek performansıyla donanım tutkunlarının vazgeçilmez parçası SSD’ler için özel montaj alanına sahiptir. Böylece ışık hızındaki tepkileri ve yüksek performansı kasanıza getirebilirsiniz.

En zor ulaşılan noktadaki güç kaynağı fanı, alt taraftan çektiği hava nedeniyle kısa sürede kirlenir. Z5 Plus, bunun önüne geçmek için çıkarılabilir toz filtresine sahiptir. Kolay şekilde yerinden sökebilir ve su altında yıkayabilirsiniz.

Kablo saklama deliği ile temiz ve ferah bir sisteme sahip olun. Böylece dış görüntüsü kadar güzel görünen kablolama sistemine kavuşabilir, hava akımına da engellemeyen bir düzen kurabilirsiniz.

İşlemci bölgesine denk gelen geniş boşluk ile üçüncü parti soğutucuları takmak artık çok kolay. Anakartı çıkarmadan hızlı şekilde söküp takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Alt kısımda ve güç kaynağı bölmesindeki kauçuk titreşim emicilerle tam sessizlik arayanlar için yaratılmıştır.

Hızlı montaj için gerekli tüm parçalar Zalman Z5 Plus ile gelmektedir.

 

Boyutlar: 205 x 460 x 490 mm

Anakart desteği: ATX, mATX

Yapı: Midtower

Materyal: Çelik & plastik

Ağırlık: 6.5 kg

5.25” yuva: 3 adet

3.5” yuva: 3 adet

2.5” yuva: 2 adet

Soğutma: Önde 12 cm, arkada 12 cm, üstte 12 cm / opsiyonel üstte ikinci 12 cm, altta 12 cm

PCI genişletme: 7 adet

VGA uzunluk desteği: 330 mm

Ön panel: USB3.0, 2xUSB2.0, kulaklık, mikrofon, fan kontrol

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte SAMSUNG SH-224DB dvd yazıcı satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa türüMid Tower
Kasa özellikleriATX, microATX, Siyah, Pencereli,
Kasa güç kaynağıYok
Kasa USB 3.0Var

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (zalman.com)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir