WESTERNDIGITAL WD10EFRX 3.5 Red NAS 1TB 64MB SATA 6.0Gb/s Intellipower Dahili sabitdisk

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Her sürücünün bir amacı vardır. Western Digital dahili sabit diskleri ihtiyacınıza yönelik çözümleri sunar. İhtiyacınıza uygun çözümler; Günlük kullanım ve depolama ihtiyaçlarınız için “Blue” diskleri tercih edebilirsiniz. İçerik üretimi, tasarım ve yaratıcı çalışmalarınız için yüksek hızlı “Black” veya “Blue SSDH” yüksek performansı sürücüleri tercih edebilirsiniz. Ağ depolaması ve NAS uygulamaları gibi eş bağlantı gücü gerektiren işleriniz için dayanıklı ve güvenilir “Red” disklerini tercih edebilirsiniz. Kamera kaydı, sürekli veri yazımı gibi 7/24 çalışacak bir diske ihtiyacınız var ise “Purple” diskleri tercih edebilirsiniz.

Şirketiniz veya eviniz için bir ağ depolamasına ihtiyacınız varsa alacağınız NAS (Ağ bağlantılı Depolama) makinalarını Red diskleriyle doldurmak isteyeceksiniz. Red diskleri sürekli çalışmaya ve aynı anda biden çok okuma yazma isteğine cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Çalışma arkadaşlarınız depolamanızda çalışırken beklemek zorunda kalmaz verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Sessiz ve dayanıklı Red sürücüleriyle ağ depolaması için ihtiyacınız olan her özelliğe sahip olursunuz. Red diskler, 5400 RPM dönüş hızı, SATA 3 ara yüzü ve 64-128 MB (8 TB) önbellekleriyle dosyalarınızı gece-gündüz bir tık kadar yakınınıza taşıyor. İhtiyacınıza uygun olarak; 2 TB, 3 TB, 4 TB, 5TB, 6 TB, 8 TB kapasite seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Sabitdisk arayüzüSATA 6.0Gb/s
Sabitdisk kapasitesi1000GB
Sabitdisk önbellek64MB
Sabitdisk boyutu3.5

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (wdc.com)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir