CORSAIR CC-9011052-WW SPEC-03 Red LED Carbide Serisi USB3.0 Güç kaynaksız Kasa

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Siz istediğiniz, Corsair yarattı! Corsair SPEC kasa ailesi, farklı tasarımları ve mükemmel fiyat/performans oranlarıyla hem şık, hem de bütçe dostu. Yüksek Corsair kalitesi ve gelişmiş fonksiyonelliğiyle her türlü kullanım durumunda yanınızda.

Kolay ve rahat montaja hasret kalanlar için geniş iç hacim sunan SPEC-03, parça söküp takmayı sıkıcılıktan çıkarıp eğlenceli hale getiriyor. Tam 420 mm’ye kadar grafik kartı alanıyla en uzun modeller bile sorun çıkartmaktan uzakta. Bunun yanı sıra kule tipi işlemci soğutucularına özel 157 mm’lik boşluk da işlemcinizin soğutma kapasitesini artırmanıza yardımcı olur.

Ağır kullanım şartlarına uygun yüksek kalitelideki malzeme ve üretim kalitesi ile yıllar boyu dayanacak yapısıyla fabrikadan çıkan SPEC-03, kullanıcısına kendini amorti ettirecek şekilde hizmet verir.

Güçlü soğutma sistemiyle tanışın. 6 fan desteğiyle kasanızda fırtınalar yaratabilir, sıcaklık sorununa kökten çözüm üretebilirsiniz. Beraberinde gelen LED’li fan, ideal dönme hızıyla sessizlik ve performans arasında mükemmel bir çizgidedir. Her türlü ihtiyaç için en iyi çözümü sunmaktadır.

·         Ön: 12 cm LED’li (opsionel 2x 12 cm ya da 2x 14 cm)

·         Arka: 12 cm

·         Üst: opsiyonel 2x 12 cm

·         Alt: opsiyonel 12 cm

En kolay ulaşılabilir noktadaki kullanıcı paneli emrinize amadedir.

En iyi soğutma gücünü arayanlar için 120 mm radyatöre sahip Corsair Hydro Serisi sıvı soğutma çözümlerine tam destek sunulmaktadır. Böylece sıcak yaz günlerinde bile hızaşırtılmış bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Pencereli sol kapak ile sahip olduğunuz donanımlarınızı sergilemekten çekinmeyin. Düzenli kurulmuş bir sistem ile kasanızın görselliğine katkıda bulunun. Dev saydam panelle iç kısmın neredeyse tamamını görebilirsiniz.

Alet gerektirmeyen kolay montaj özellikleri ile parça söküp takmak eziyet olmaktan çıkıyor. Donanımlarınızı kolay ve sağlam şekilde monte eder, kaldığınız yerden bilgisayarınızı kullanmaya devam edersiniz. 2.5” SDD montajına hazırdır.

Çok sayıdaki kablo saklama delikleri ile en temiz toplanmış sistemler sizi bekliyor. Böylece dış görüntüsü kadar güzel görünen kablolama sistemine kavuşabilir, hava akımına da engellemeyen bir düzen kurabilirsiniz.

İşlemci bölgesine denk gelen geniş boşluk ile üçüncü parti soğutucuları takmak artık çok kolay. Anakartı çıkarmadan hızlı şekilde söküp takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Güç kaynağı toz filtresiyle ulaşılması en zor noktadaki kirlere çözüm. Temiz ve uzun ömürlü güç kaynakları için...

Farklı ön tasarımları ile SPEC ailesinden dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Corsair’ın tüm ürün gamında tercih ettiği üst seviye kaliteli üretimi, malzemesi ve mühendisliği ile ilk dokunuştan itibaren en iyi tercihi yaptığınıza emin olacaksınız. Kalitesiz mal alacak kadar zengin olmayın, Corsair kalitesinden şaşmayın.

 

Boyutlar: 493 x 215 x 426 mm

Anakart desteği: Mini ITX, mATX, ATX

Yapı: Midtower

Ağırlık: 5 kg

Materyal: Çelik, plastik

5.25” yuva: 2 adet

3.5” yuva: 3 adet

2.5” yuva: 2 adet

Soğutma:  

Ön: 12 cm LED’li (opsionel 2x 12 cm ya da 2x 14 cm)

Arka: 12 cm

Üst: opsiyonel 2x 12 cm

Alt: opsiyonel 12 cm

PCI genişletme: 7 adet

VGA uzunluk desteği: 420 mm

CPU soğutucu uzunluk desteği: 157 mm

Ön panel: 2x USB3.0, kulaklık, mikrofon

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte CORSAIR CP-9020098-EU güç kaynağı ve CORSAIR CMK16GX4M2A2400C16R bellek satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa türüMid Tower
Kasa özellikleriATX, microATX, miniITX, Siyah, Pencereli,
Kasa güç kaynağıYok
Kasa USB 3.0Var
Kasa genişleme yuvaları2 adet 5.25" ve
3 adet 3.5" ve
2 adet 2.5"

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (corsair.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir