INTEL Core i7-6700K Skylake 4.00GHz, 8MB, çift kanal DDR4, 14nm, LGA1151, soğutucu yok İşlemci

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 3 yıl garantilidir.

Mükemmel işlemciyi mi arıyorsunuz?

İster oyun oynayın, ister oynarken canlı yayın yapın. Ya da video ve fotoğraf işleyin, profesyonel amaçla kullanın. Intel’in gururla sunduğu 6. nesil Core serisi masaüstü işlemcileriyle aradığınız mükemmel işlemciye kavuşacaksınız. Core i7-6700K, 4.2 GHz’e kadar çıkan 4 çekirdekli tasarımı ve 32 Gb’a kadar DDR4 bellek desteğiyle performans ihtiyaçlarınız için en iyi çözümdür.

6. nesil Core serisi işlemcilerin yeni mimarisi ile farklı kullanım durumları için ihtiyacınız olan seçenekler sunulur. Çekirdek sayısı, güç ve bellek gibi kriterler değiştirilerek verimli bir bilgisayara sahip olmanız sağlanır.

Skylake mimarisinin yüksek performansını oyunlarınızda da hissedin. Akıcı görseller ve göz alıcı grafikler için mükemmel altyapı sağlanır. Ayrıca oyununuzu oynarken yapacağınız canlı yayınlarda da performans düşmesi yaşamadan oyun saatlerinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Yeni DDR4 teknolojisinden sonuna kadar yararlanın. Böylece yüksek bant genişliği, yüksek saat hızları ve düşük güç tüketimi avantajlarıyla mükemmel bir deneyime ulaşın.

Çarpan kilidi olmayan K serisi işlemcilerle birkaç adımda daha yüksek saat hızlarına kavuşabilirsiniz.

Intel Hyper-Threading Teknolojisi

Intel Hyper-Threading Teknolojisi, her çekirdek üzerinde sağladığı izlek tabanlı paralellikle daha verimli bir işlemci kaynak kullanımı sunar. Böylece çoklu izlek yazılımlarında geliştirilmiş performansa sahiptir.

 

Intel HD Graphics 530 işlemci grafikleri

Skylake çekirdek tabanlı işlemciler geliştirilmiş bütünleşik grafikler sunar. Intel InTru 3D, Intel Insider ve Intel Wireless Display gibi teknolojilerin yanı sıra 4K görüntülerde de üstün bir deneyim sağlar.

 

 

Intel Turbo Boost Teknolojisi 2.0

Önceki nesle göre daha akıllı, enerji verimliliği sunan ve dinamik Intel Boost Teknolojisi 2.0, size gerekli olduğunda performansta artış sağlar. Güç, akım ve sıcaklık durumuna göre daha da fazla otomatik hız artışıyla işlemci çekirdekleri stok çalışma frekansından daha güçlü çalıştırır.

 

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk ve SAMSUNG MZ-75E250BW ssd sabitdisk satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Islemci soketiINTEL LGA1151;
İşlemci hızı4.00GHz

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (ark.intel.com)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir