Büyütmek için resme tıklayınız

KINGSTON HX424C15FB/8 HyperX Fury Black DDR4-2400Mhz C15 8GB (1x8GB) (15-15-15) 1.2V Bellek

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün ömürboyu garantilidir.

HyperX Fury DDR4 bellekleri, Intel işlemciler için özel olarak optimize edilen tasarımları ile yeni nesil belleklerin performansını tatmanızı sağlar. Farklı kapasiteler, frekanslar ve çalışma gerilimleri ile ihtiyacınıza göre seçenekler sunar. Yeni nesil teknolojiyi alışık olduğunuz Kingston kalitesi ile yaşarsınız.

Intel Z170 ve X99 yonga setine mükemmel destek olan HyperX Fury bellekler, DDR4’ün nimetlerini sonuna kadar kullanır. Düşük gerilimle sunulan yüksek frekans değerleri ve yüksek bant genişliği ile her türlü kullanım durumu için en iyi çözümü sunar.

En yeni oyunları en iyi grafik kalitesinde oynamanız için gelişmiş bir altyapınızın olması şart. HyperX Fury bellekleri, bir bellekten beklenebilecek nihai gücü size sunarak en eğlenceli oyun saatlerini geçirmenize olanak sağlar.

Fury serisi bellekler, sahip olduğu büyük ısı emicisi ile en iyi soğutma çözümünü beraberinde getirir. Geniş yüzey alanı ve kalın yapısı sayesinde çok yüksek frekanslarda bile ısıdan uzak, tamamen güvenli bir kullanım ortamı sunar.

Farklı kullanım durumları için farklı kapasitelerden ve geniş frekans aralığından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. 2666 MHz’e kadar çeşitliliğe sahiptir. Ayrıca 8 Gb ve 64 Gb arasında kapasite seçenekleri sunar. Kullanım durumunuza ve ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz.

DDR4’ün sunduğu yüksek bant genişliği ve beraberinde gelen devasa performans sıçrayışı ile ister profesyonel, ister hobi amaçlı yazılımlar olsun, en hızlı işlemlerin keyfini çıkarırsınız. 3D tasarım, render, çizim programları, video ve müzik işleme ya da genel işletim sistemi deneyimizdeki en büyük kriterlerden biri bellektir. HyperX Fury DDR4’ün yüksek kapasitesi ve saat hızlarıyla işteki verimliliğiniz maksimum düzeye çıkar. Boşa geçen dakikalarınızı ortadan kaldırarak projelerinizi daha çabuk bitirebilirsiniz.

HyperX Fury bellekleri, Intel’in geliştirdiği XMP 2.0 profiline tam destek vermektedir. DDR4 platformunda da kullanıcısına asistan olan bu yeni nesil teknoloji ile hiçbir ayarla uğraşmadan hızlı şekilde XMP profilini seçerek, belleğinizden maksimum performans alabilirsiniz.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk ve INTEL Core i5-6500 işlemci satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Bellek türüDDR4
Bellek hızı2400MHz, PC4-19200
Bellek miktari8GB(Tek modül 8GB)
Bellek kapasitesi8GB, 1 adet 8GB modül
Bellek zamanıCas 15, 15-15-15
Bellek çalışma voltajı1.2V

Not ve Uyarılar

Fury Black bellekler Ryzen sistemlerde kararlı çalışmadığından önerilmemektedir. Fury Red olanları tercih ediniz.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (kingston.com)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir