Büyütmek için resme tıklayınız

GSKILL F4-3200C15D-16GTZ G.SKILL Trident Z DDR4-3200Mhz C15 16GB (2x8GB) DUAL (15-15-15-35) 1.35V Bellek

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün ömürboyu garantilidir.

G.SKill’in DDR4 teknolojisinde en yüksek performansı isteyen kullanıcılar için cevabı burada. Yeni Trident Z bellek ailesi ile bu yeni teknolojinin kullanıcılara sunduğu tüm performans sisteminize aktarılıyor. İnanılmaz yüksek frekanslar ve düşük tepki süreleri ile her türlü kullanım durumunda ağzını açık bırakacak bir deneyime hazır olun.

Intel X99 ve Z170 yonga setlerine mükemmel destek olan G.Skill Trident Z bellekler, DDR4’ün nimetlerini sonuna kadar kullanır. Düşük gerilimle sunulan yüksek frekans değerleri ve yüksek bant genişliği ile her türlü kullanım durumu için en iyi çözümü sunar. Her bir bellek kiti G.Skill’in agresif uyum testlerinden geçmiştir ve anakartınızla sorunsuz ve en iyi şekilde çalışmak için hazır edilmiştir.

G.Skill’in efsanevi eleme prosedürleri sonucunda elle seçilen ve en zorlu testlerden geçerek onay alan bellek modülleri ile tam stabilite ve en yüksek performans sunulur. Farklı anakartlar ile denerek uyumluluk sorunu minimuma indirilir ve çok yüksek frekanslarda çalışması sağlanır.

En yeni oyunları en iyi grafik kalitesinde oynamanız için gelişmiş bir altyapınızın olması şart. G.Skill Trident Z bellekleri, bir bellekten beklenebilecek nihai gücü size sunarak en eğlenceli oyun saatlerini geçirmenize olanak sağlar

Trident Z’nin çok farklı tasarımı, hem görsel olarak hem de soğutma kapasitesi olarak sektörde tektir. Her iki yüzündeki farklı renkli kaplaması altındaki kalın alüminyum ısı emicisi, belleklerin en serin şekilde çalışmasına olarak sağlar ve güvenlikten ödün vermez.

Farklı kullanım senaryoları ve ihtiyaçları için farklı frekans ve kapasiteler sunmaktadır. Böylece dilediğiniz şekilde seçim yapabilirsiniz. 8 Gb’dan 64 Gb’a kadar kapasite seçeneklerinin yanı sıra tam 4266 MHz’e kadar yükselen frekanslarıyla sizi bekliyor.

DDR4’ün sunduğu yüksek bant genişliği ve beraberinde gelen devasa performans sıçrayışı ile ister profesyonel, ister hobi amaçlı yazılımlar olsun, en hızlı işlemlerin keyfini çıkarırsınız. 3D tasarım, render, çizim programları, video ve müzik işleme ya da genel işletim sistemi deneyimizdeki en büyük kriterlerden biri bellektir. G.Skill Trident Z’nin yüksek kapasitesi ve saat hızlarıyla işteki verimliliğiniz maksimum düzeye çıkar. Boşa geçen dakikalarınızı ortadan kaldırarak projelerinizi daha çabuk bitirebilirsiniz.

Her iki yüzündeki farklı renkteki eloksal kaplaması ve kırmızı hatlarıyla sisteminizin yeni cazibe merkezi olacak. Fırçalanmış dokusu ile güzel göründüğü kadar kalite hissiyatını da sonuna kadar hissettirir.

G.Skill Trident Z bellekleri, Intel’in geliştirdiği XMP 2.0 profiline tam destek vermektedir. DDR4 platformunda da kullanıcısına asistan olan bu yeni nesil teknoloji ile hiçbir ayarla uğraşmadan hızlı şekilde XMP profilini seçerek, belleğinizden maksimum performans alabilirsiniz.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk ve AMD Ryzen 5 1600 işlemci satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Bellek türüDDR4
Bellek hızı3200MHz, PC4-25600
Bellek miktari16GB(2x8GB)
Bellek kapasitesi16GB, 2 adet 8GB modül
Bellek zamanıCas 15, 15-15-15-35
Bellek çalışma voltajı1.35V

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (gskill.com)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir