CORSAIR CC-9011085-WW SPEC-ALPHA Carbide Serisi USB3.0 Güç kaynaksız Siyah/Kırmızı Kasa

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Corsair, Carbide serisinin saldırgan, çekici ve temalı yeni üyesi Spec Alpha ile karşınızda. Üstün Corsair kalitesine uygun fiyatla erişebildiğiniz Spec ailesinin en yırtıcı, özellikli yeni ürünü Spec Alpha’yı incelediğinizde ona sahip olmak isteyeceksiniz. Alışılmışın dışında kalan radikal tasarımı sizi diğer oyunculardan ayıracak ve tarz sahibi bir oyun deneyimi yaşatacak. Yüksek, tasarımı tamamlayan ayakları ile soğutmadan ödün vermeyeceksiniz.

Spec Alpha’daki optik okuyucu yuvasını kaldırılarak geniş bir iç hacime kavuşturulmuştur. İşlemcinizi kule tipi hava soğutmalar ile soğutmak isterseniz 156 mm’ye kadar yükseklikteki soğutucuları kullanabilirsiniz. Spec Alpha orta kule boyutunda bir kasadır. Kolayca ufak alanlara sığabilir. Spec Alpha ile üst seviye ekran kartlarını bile (380 mm uzunluğa kadar) kasanıza kolaylıkla takabilir ve soğutabilirsiniz.

Güçlü soğutma sistemiyle tanışın. Spec Alpha’nın ön bölümüne 240 mm’lik radyatörlü tak kullan soğutucuları takabilirsiniz. Beraberinde gelen 3 adet fanla kasanızda fırtınalar yaratabilir, sıcaklık sorununa kökten çözüm üretebilirsiniz. Fanlarınız, ön panelinizde yer alan 3 aşamalı fan kontrolcü sayesinde dilerseniz sessizlik, dilerseniz performans arasında mükemmel bir çizgide görev yaparlar. Her türlü ihtiyaç için en iyi çözümü sunarlar. Dilerseniz opsiyonel fan yuvalarınızla yuvalar ile soğutma performansını daha da artırabilirsiniz.

Spec Alpha kasalar çift renkli temalarıyla görsel şölen sunmak için yaratıldı. Siyah-kırmızı, siyah-gri, siyah-sarı ve beyaz-kırmızı renkleriyle piyasadaki tüm bileşenlerle örtüşen bir temaya sahip olabilirsiniz. Uyumlu bir kasa masa üstüne konulmayı hak eder. Spec Alpha’nızı sergilerken arkadaşlarınızı sisteminiz ile çatlatın!

Pencereli sol kapak ile sahip olduğunuz donanımlarınızı sergileyin. Düzenli kurulmuş bir sistem ile kasanızın görselliğine katkıda bulunun. Ezber bozan saydam panelle iç kısmın büyük bir bölümünü görebilirsiniz.

Keskin hatlar, saldırgan görünüş ve asalet Spec Alpha’da birleşti. Ona sahip oyuncular tarz eşliğinde kesintisiz ve serin bir oyun deneyimine kavuşuyor.

USB3.0’ın gücüyle ve 3 aşamalı fan kontrolcü ile desteklenmiş ön panel, en kolay ulaşılabilir noktada hizmetinize hazırdır.

Kasanızla tozlara meydan okuyun. Spec Alpha ön bölümde ve altta olmak üzere 2 toz filtresine sahiptir. Alttaki filtre güç kaynağınıza toz girmesini engelleyerek ömrünü uzatırken ön bölümdeki filtre ise özenle hazırlanmış sisteminizin toza bürünmesini engeller.

Çok sayıdaki kablo saklama delikleri ile özenle toplanmış sistemler sizi bekliyor. Böylece dış görüntüsü kadar güzel görünen kablo yönetimine kavuşabilir, hava akımına da engellemeyen bir düzen kurabilirsiniz. Anakart tablasıyla sağ kapak arasındaki geniş aralık yardımıyla düzenleme işlemleri hem hızlı hem de zahmetsiz olur. En kalın kabloları bile rahatlıkla gizleyip sığdırabilirsiniz. İşlemci bölgesine denk gelen geniş boşluk ile üçüncü parti soğutucuları takmak artık çok kolay. Anakartı çıkarmadan hızlı şekilde söküp takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Spec Alpha 3 adet 3.5” mekanik sabit disk yuvası ve 4 adet 2.5” SSD yuvası sunar. Optik okuyucu yuvalarını kaldırarak size daha iyi hava akımı ve soğutma sağlar. Depolama birimlerinizi kolay ve sağlam şekilde aletsiz olarak monte eder, kaldığınız yerden bilgisayarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Corsair’ın tüm ürün gamında tercih ettiği üst seviye kaliteli üretimi, malzemesi ve mühendisliği ile ilk dokunuştan itibaren en iyi tercihi yaptığınıza emin olacaksınız. Kalitesiz mal alacak kadar zengin olmayın, Corsair kalitesinden şaşmayın.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk ve SAMSUNG MZ-75E250BW ssd sabitdisk satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa türüMid Tower
Kasa özellikleriATX, microATX, miniITX, Siyah-Kırmızı, Pencereli,
Kasa güç kaynağıYok
Kasa USB 3.0Var
Kasa fanlarıArkada 1 adet 120mm ve
Önde 1 adet 120mm
İlave edilebilir kasa fanlarıÖne 1 adet 120mm ve
Yukarıya 2 adet 120mm

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (corsair.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir