Büyütmek için resme tıklayınız

FSP HYDRO G 750W Hydro G serisi 750W 80+ GOLD tak çıkar kablolu Güç kaynağı

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 5 yıl garantilidir.

Tipik yüklerde %90’ın üzerinde verimlilik ile çalışan 80+ Gold sertifikası, sıcaklığı hisseden ve belirli bir yüke kadar dönmeyen akıllı fan kontrol sistemi, %100 Japon üretimi kapasitörler, sunucu sınıfı özel tasarlamış devreler, özel ince tasarım kablolar FSP Hydro G güç kaynağında buluştu. FSP güç kaynaklarını tercih ettiğinizde ödediğinizden fazlasına sahip olursunuz.

Bir bilgisayarda en çok güç aktarımı yapılan kanal 12v kanalıdır. Bu nedenle güç kaynağınızın bu kanaldan verebileceği amper miktarı çok önemlidir. Hydro G 750, tek 12v kanal yapısı ile tam 62.5A güç verebilirken güce aç donanımlarınız için yüksek kararlılıkta enerji sağlayarak uzun bir kullanım ömrü sunar. Hydro G 750, tam yük altında bilgisayarınız 7/24 açık olsa bile size hizmet edebilir. FSP güç kaynakları ile korkudan uzak, rahat bir bilgisayar deneyimi sizleri bekler.

En önemli güç kaynağı değerlendirme enstitüsü 80Plus testlerinden %90 ve üzeri verimliliği ile Gold sertifikaya hak kazanan Hydro G 750, şebekeden çektiği gücün büyük bölümünü sisteminize aktarır. Böylece elektrik ziyanı olmadığı için faturalarınız azalır. Ayrıca daha az güç kaybı güç kaynağınızın daha az ısınmasını ve daha sessiz çalışmasını sağlar.

FSP Hydro G 750, 135 mm’lik sessiz bir sıvı bilyalı fana sahiptir. Güç kaynağınızın sıcaklığı veya yükü arttıkça akıllı fan kontrolü durumu analiz edip fan hızını ayarlar. Bu fan maksimum 21 db ses üretir. Ayrıca belirli bir yüke kadar fanınızı çalıştırmaz. Böylece kullanımınıza göre en iyi soğutma, en düşük ses ve en uzun ömre sahip bir güç kaynağına sahip olursunuz.

FSP Hydro G 750, özel olarak tasarlanmış simetrik olmayan havalandırma delikleri ile türbülans nedeniyle oluşan sesi ve fan hızını minimumda tutar.

Hydro G Serisi güç kaynakları tam modüler yapıdadır. İşinize yaramayan hiçbir kabloyu sisteminizin içinde tutmazsınız. Böylece yönetecek kablo sayısı azalır. Tüm kablolar ise şerit yapıdadır. Şerit kabloların bükümü ve saklaması daha kolay olduğundan size daha kolay bir kablo yönetimi sunarlar.

Hydro G 750 her türlü güç ihtiyacınıza yönelik güç çıkışını size sağlar. 6 adet PCI-e 6+2 pin ekran kartı çıkışı ile çoklu ekran kartı kullanımı olan CrossFire ve SLI’a tam destek verir. 1 adet EPS 4+4 pin işlemci güç çıkışı ve 20+4 pin ATX çıkışı ile tüm genel güç ihtiyacınızı karşılar. Üst seviye hız aşırtma için 2. EPS bağlantısına ihtiyaç duyabilirsiniz. Depolama birimlerinizin güç ihtiyacını 12 adet SATA, 6 adet Molex ve 2 adet Floppy çıkışlarıyla sağlarsınız.

PCB’de kullanılan yüksek kaliteye sahip Japon kapasitörler ile çok yüksek sıcaklıklara dayanıklılık gösterir. Bu sayede uzun bir kullanım ömrü vaad eder.

Hydro G 750 günümüzde kabul görmüş ve gerekli tüm koruma özelliklerine sahiptir. 0.99 ve daha büyük Aktif PFC ile anlık güç dengesizliklerinin önüne geçerek sisteminize zarar gelmesini önler. Son çıkan ATX12V v2.3 ve EPS 2.92 standartlarına destek verir ve geriye uyumlu olarak ATX12V 2.2 ve ATX12V 2.01’e de destek sağlar.

FSP’nin kendi fabrikasında üretilen Hydro G serisi güç kaynakları üst düzey malzeme kalitesi ile üretilip detaylı kalite kontrol testlerine tabii tutulmaktadır. Bu testlerin verdiği güven ile FSP, Hydro G serisi ürünlere tam 5 yıl garanti sunar. Hydro G 750, kullanıcısına uzun ömürlü ve verimli bir güç kaynağının garantisini verir.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte FSP Hydro G fare yüzeyi ve WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Güç kaynağıATX12V / EPS12V, 750W, 135mm, Yok, Active PFC
Tak çıkar kabloluVar
Verimlilik80+ GOLD
Güç kaynağı 12V birleşik çıkış62.5A

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (fsplifestyle.com)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir